Jennifer Lawrence v pyžame

pridal Nikky 14.11.2020 o 19:30
Jennifer Lawrence v pyžame


Áno, tá šialená teta na obrázku je naozaj Jennifer Lawrence (30), a nie, nehrablo jej ako kedysi Britney Spears (38). Aj keď podľa obrázka tomu všetko nasvedčuje.

V Amerike sa nedávno skončili prezidentské voľby, a vyhral deduško Joe Biden (77), na ktorého názor si nechám pre seba. Nechcem tu miešať politiku, aj keď vy sa isto v komentároch vyšantíte J. Biden bol masívne podporovaný zo strán mnohých celebrít, a ani Jennifer nebola výnimka (ani Joe Jonas so Sophia Turner). Keď sa už konečne spočítali hlasy, a vyšlo najavo, že vyhral, natešená Jennifer vybehla do bostonských ulíc len v pyžame. Vraj sa nemohla od šťastia udržať...no veď ako dobre. Jennifer tu na pikoškách mala vždy povesť takej jednoduchšej dievčiny, a ja si po tomto myslím, že taká naozaj aj je. No ale dobre, nech sa teší, aspoň, že na rúško nezabudla. Teraz sa ešte len začne sranda, dostať Trumpa (74) z Bieleho domu bude podívaná. Myslíte že teraz, keď už nebude prvá dáma, sa s ním zlatokopka Melania (50) rozvedie? A myslíte, že sa jej konečne podarí zaostriť? Toľko otázok a žiadne odpovede.

Ale späť k Jennifer. Je z nej už vydatá pani, s manželom Cookem Maroneym (35) im to zatiaľ klape, a snáď čoskoro aj zamiesia na potomka. Jej manžel je majiteľ galérie, a podľa mňa je aj sympoš, dávam im pár rokov. Čo sa týka Jenniferinej filmovej kariéry, má si zahrať vo filme „Don´t Look Up“, ktorý natočí super úspešný Netflix. Kým kiná sa tento rok prepadli v tržbách hlboko do priepasti, Netflix si tento rok nahrabal slušné milióny, a tak si môže zaplatiť áčkové herečky. Premiéra sa plánuje niekedy na rok 2021, a okrem Jennifer si tam zahrajú aj mená ako Leonardo DiCaprio (45), Meryl Streep (71), Cate Blanchett (51), Timothee Chalamet (24) či Ariana Grande (27). Ak ste čakali nejakú drámu tak nie, bude to komédia o dvoch druhotriednych astronómoch, ktorí objavia asteroid blížiaci sa k Zemi, a tak sa títo hrdinovia podujmú zachrániť ľudstvo, čo má za následok mnoho vtipných situácií. Tak to podľa mňa bude totálny prepadák, alebo totálny hit, vy čo myslíte?

 

A tu už je natešená Jen v pyžame. Pripomína mi mňa keď som mala 15 a mama mi dovolila ísť prvýkrát na diskotéku do polnoci

 

Jennifer s manželom, správne vybavení do karantény, každý fľašku vína v ruke

Jennifer Lawrence v pyžame

 

Má šťastie, jej muž ju zbožňuje. Veď prečo inak by jej dával masáž priamo cestou na pracovné stretko. Môj ma ani len neodvezie, nieto ešte masáž

Jennifer Lawrence v pyžame

 

Oficiálny trailer ešte nie je na svete, tak zatiaľ aspoň takto. Ja si to pozriem, už len zo zvedavosti

 

Ešte jedna milá vtipná príhoda v súvislosti s voľbami. To, že Kanye (43) myslel svoju kandidatúru vážne, to vieme. Dosť ma šokovalo, že napriek evidentnej duševnej poruche získal dokopy 54 240 hlasov po celých Štátoch. Nechal sa počuť citujem: „Boh je veľký. Dnes po prvýkrát v živote hlasujem za niekoho, komu môžem plne dôverovať na poste prezidenta Spojených štátov, za seba! „. Karči bohužiaľ prehral, no už teraz sa pripravuje na ďalšie voľby v roku 2024.

Ale som s vami v*jebal, hahahahaha

Jennifer Lawrence v pyžame

 

Chystajte si ružence, Karči sa nevzdáva

Jennifer Lawrence v pyžame

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Youtube.com, Insider.com, Independent.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk