Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

pridal kiwi 15.11.2020 o 9:52
Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali


Páni sa rozkecali hlavne o filmovej romantike.

 

Prvým pánom na holenie je Matthew McConaughey (51)

Okrem podrobných detailov, súvisiacich so skonom jeho otca, sa nedávno vyznal aj z pocitov o niekdajších hereckých úlohách. Hlavne z tých úloh v romantických komédiách, v ktorých hviezdil cca. medzi rokmi 2000 a 2010. Asi ste si všimli, že od tých čias Matthew zameranie zmenil a začal natáčať skôr seriózne drámy. Taký bol seriózny, že vraj odmietol aj 14 miliónovú ponuku na úlohu v romantickej komédii, lebo toho žánru mal už dosť. Jediný film romantického štýlu, na ktorý by sa zrejme dal zlomiť, je potenciálny sequel k How to Lose a Guy in 10 Days (Ako prísť o muža za 10 dní). Originál totiž považuje za veľmi vydarený. Nápadu natočiť pokračovanie filmu je naklonená aj Kate Hudson (41), ako v auguste prezradila magazínu Elle:

"Vždy som premýšľala nad tým, či by postavy, ktoré sme s Matthewom hrali, ostali spolu. Pravdepodobne už uplynulo dosť veľa času na natočenie ďalšieho filmu. Zrejme by sme už teraz boli zosobášení, mali deti a celkovo sa mali dosť mizerne!"

Milé vyhliadky, tak uvidíme, či z toho niečo bude. 

S Kate Hudson. Minulý rok prišla správa, že na motívy filmu má vzniknúť seriál, ale odvtedy som o tom veľa nepočula

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Rok 2012 a film Magic Mike. Podľa kamarátky posledný film, v ktorom bol Matthew sexi, aj to len preto, lebo mal „tvár celý čas v tieni klobúka“

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Ja by som ho úplne neodpisovala ani teraz, je mi aj po rokoch sympatický. V memoári okrem otcovej smrti píše aj o tom, ako zažil sexuálne zneužitie – bol vtedy tínedžer a zneužiť ho mal starší muž. V knižke ale spomína, že sa nepovažuje za obeť. Vraj mu bolo jasné, že ten incident sa nemal odohrať, že ten zlý bol ten druhý, a vlastne vďaka tomu bol schopný sa s tým vyrovnať. A ak vás náhodou zaujíma, čo bolo po otcovej smrti s jeho mamou, nastražte uši. V rámci januárového rozhovoru o filme The Gentlemen Matthew a Hugh Grant (60) zistili, že by mohli dať dokopy svojich rodičov. Matthew má totiž slobodnú mamu a Hugh zase otca. Akurát neviem, či stretnutie dvoch takmer 90-ročných ľudí stihlo kvôli korone prebehnúť.

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

Hugh Grant

Ten sa okrem dohadzovania otca Matthewovej mame vyjadril aj k úlohe v romantickom filme. Podobne ako Matthew, aj on sa žánru, ktorý ho preslávil, dnes už vyhýba. Vraj je na romantického hrdinu už príliš starý a tučný. Minulý rok sám povedal, že sa ako herec zaškatuľkoval, asi 15-krát hral tú istú postavu, a že mu stačilo. Hugh (60) si tiež ale zaspomínal na úlohu, ku ktorej by sa celkom rád vrátil, mal by to byť William z filmu Notting Hill.

"Chcel by som natočiť pokračovanie jednej z mojich vlastných romantických komédií, ktoré by ukazovalo, čo sa stalo po konci pôvodného filmu. Aby som dokázal, že všetky tie filmy, a ich šťastné konce, boli vlastne lož. Mohli by sme si s Juliou Roberts (53) zahrať vo filme o našom rozvode, figurovali by tam drahí právnici, boj o deti, more sĺz a psychická trauma."

Srandičky, srandičky, ale režisér Richard Curtis, ktorý k filmu Notting Hill napísal scenár, by vraj pokračovanie celkom uvítal. Len teda neviem, či si to tiež predstavuje takto realisticky, alebo skôr ružovejšie.

 

William Thacker z časopisu Horse and Hound

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Celkom rada mám tento film, ale Štyri svadby a jeden pohreb ešte viac

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Myslím, že Hughovi sa celkom slušne darí aj v post-romantickom svete. Zaujímavé boli jeho úlohy vo filmoch Paddington 2, The Gentlemen a vlaňajšom seriáli A Very English Scandal. Momentálne môžete sledovať jeho najnovší seriál, v ktorom hrá manžela Nicole Kidman (53). Volá sa The Undoing a tiež to nie je nijaká romantika

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Hugh v najlepších rokoch. Ak vás zaujíma niečo zo súčasnosti, tak nedávno sa pochválil, že na jar prekonal koronu. V rámci karantény sa hral s dcérami s barbinami a vraj to bolo také zábavné, že sa s bábikami hral, aj keď dcéry už zaľahli spať. No nech sa páči.

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

S manželkou Annou Eberstein. Tri dcéry má s ňou, dcéru a syna s inou ženou.

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

Niečo trošku mladšie - Sam Heughan

Dajme si ešte jedného škótskeho pána, konkrétne Sama Heughana, ktorý má len slabých 40. O Samovi sa hovorí ako o jednom z favoritov na nového Jamesa Bonda, on sám by sa vraj tejto role potešil, ale nijako nepotvrdil, že by mu bola ponúknutá. Podľa neho takmer každý britský herec je pre svoju skupinku fanúšikov tým ideálnym Bondom, to ale ešte neznamená, že štúdio o jeho obsadení uvažuje.

Ale keďže reč je tu hlavne o romantických filmoch, Sam neobíde skrátka ani v tomto ohľade. Nedávno zaspomínal na film A Princess for Christmas. Už z názvu sa dá domyslieť, že to bola klasická vianočná kravina, v ktorej sa obyčajná baba počas adventu zamiluje do nejakého aristokrata. No a práve toho si zahral Sam. Tento zázrak vznikol v roku 2011 a Sam v rámci spomínania povedal toľko, že vraj snáď sa odvtedy herecky zlepšil. Na natáčanie ale pozerá pozitívne – vo filme si s ním zahral aj Roger Moore a to sa mu dosť rátalo. Tým pádom sme zase sme pri Bondovi. Mohli by už konečne vyhlásiť, kto bude ten ďalší, nech vieme, na čom sme.

Ale to zrejme tak skoro vedieť nebudeme, a preto aspoň napíšte, kto z trojice Matthew – Hugh – Sam je váš obľúbený. Nepohrdnem ani tipmi na filmy a seriály.

 

Princeznovské Vianoce už predstavujú samostatný filmový žáner. Za mňa takýto účes na Samovi nie, radšej to, čo predvádza v seriáli Outlander

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Lepšie! A informácia pre fanúšikov seriálu Outlander: Sam spolu s hereckým kolegom Grahamom McTavishom (59) napísal knihu Clanlands: Whisky, Warfare, and a Scottish Adventure Like No Other. Cestovateľská príručka to dopracovala aj na rebríček bestsellerov New York Times

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Spomínaná knižka. Snáď vznikne aj audio verzia so škótskym prízvukom. Ideálne by sa mohlo cédečko predávať s nohavičkami, aby ich človek mohol po vypočutí prízvuku rovno vymeniť

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Outlander je romantický až-až, ale Samovi taký žáner zjavne nevadí. Vraj už čoskoro sa objaví v romantickom filme Text For You, kde si s ním zahrajú Priyanka Chopra (38) a Celine Dion (52)

Matthew, Hugh a Sam sa rozkecali

 

Zdroje: people.com, justjared.com, people.com, buzzfeed.com, people.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk