George Clooney je ten najlepší kamoš

pridal Pivonia 18.11.2020 o 20:00
George Clooney je ten najlepší kamoš


George Clooney (59) je dnes v riadnom balíku, nebolo tomu však vždy tak. Kedysi dávno sa Clooney objavoval v takých sračkách ako napríklad Návrat vražedných paradajok (1988) a úspešnú kariéru by sa mu neodvážila vyveštiť ani Baba Vanga. Mačacie žrádlo už dnes Clooney nežerie, na účte má toľko, že sa môže pokojne hrať na filantropa. Pri tejto činnosti mu skvelo sekunduje jeho výstavná manželka Amal (42).

George sa tento týždeň objavil na obálke časopisu GQ, stal sa totiž ikonou roka 2020. (Ja by som roku 2020 vybrala inú tvár. Donatella Versace (65) by bola ideálna kandidátka )

Clooney sa v rozhovore priznal, že pred siedmimi rokmi daroval svojim 14 kamarátom 14 miliónov dolárov. Každý z nich si svoj miliónik našiel v kufríku. George sa rozrozprával o tom, ako a prečo to urobil.

Najskôr niekoľko faktov. Georgovi kamoši sa familiárne označujú ako The Boys. Oficiálne vieme, že k nim patrí Rande Gerber (58), manžel Cindy Crawford (54). Ostatní členovia sú nepotvrdení, ale mali by tam byť napríklad podnikateľ Mike Meldman, režisér Grant Heslov či bývalý herec Tommy Hinkley. Títo a ešte niekoľko ďalších chlapcov pomohlo Clooneymu v časoch, keď sa nie celkom úspešne snažil presadiť v Hollywoode. Ich pomoc spočívala zvyčajne v poskytnutí strechy nad hlavou.

George Clooney si zarobil obrovský balík peňazí v roku 2013, keď vyšiel úspešný sci-fi film Gravitácia. Tvorcovia nemali peniaze na zaplatenie Clooneyho honoráru a tak mu ponúkli percentá zo zisku. Gravitácia zarobila v kinách vyše 700 miliónov dolárov a Clooney odrazu nevedel, ktorú jachtu skôr kúpiť. Amal vtedy ešte nepoznal, rodinu neplánoval.

Jediné, čo som vtedy mal, boli títo chlapi, ktorí mi počas tých rokov rôznymi spôsobmi pomohli. Uvedomil som si, že bez nich by som nemal nič z tohto. Sme si veľmi blízki a ja som si uvedomoval, že keby ma zrazil autobus, všetci z nich sú aj tak zahrnutí v mojej poslednej vôli. Tak do riti, prečo by som mal čakať, kým ma zrazí autobus?

George si vybral 14 miliónov v hotovosti, to viete, vtedy bola doba kešu. Doniesol to domov, rozdelil na 14 rovnakých dielov a zabalil do kufríkov. Potom si zavolal svojich kamarátov a urobil im prezentáciu, v ktorej vypichol momenty, keď mu pomohli.

Ako sa mám odplatiť takýmto ľuďom? Čo tak milión dolárov?

Aké morálne poučenie plynie z tejto bájky?

1. Kamošme sa s ľuďmi, ktorý majú vysoké ciele. Raz sa nám to možno vyplatí.

2. Chlapi, ktorí nemajú manželku vyhadzujú prachy na hrozné kraviny

George na obálke GQ

George Clooney je ten najlepší kamoš

 

George a jeho bokombrady v sitcome Roseanne

George Clooney je ten najlepší kamoš

 

Vo filme Návrat vražedných paradojok

George Clooney je ten najlepší kamoš

Doktor Douglas Ross, vlhký sen všetkých päťdesiatničiek.

George Clooney je ten najlepší kamoš

 

Georgova rodina. Amal a dvojičky Alexander a Ela

George Clooney je ten najlepší kamoš

 

George a Amal. Kdesi som čítala, že to ich manželstvo nie je také ružové, ako sa zdá. Ale zdroje nie sú spoľahlivé, takže ja som vám nič nepovedala.

George Clooney je ten najlepší kamoš

Partička pokope. Zľava: Rande Gerber, Amal, George, Mike Meldman a Cindy Crawford.

George Clooney je ten najlepší kamoš

 

Trailer na najnovší Clooneyho počin, ktorý sa v decembri objaví na Netflixe. Mám podozrenie, že George by chcel zopakovať úspech Gravitácie. Midnight Sky má veľmi podobnú atmosféru.

A dajme si aj tento Midnight Sky, nech sme kompletní.

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Toofab.com, Wikipedia.orgMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk