Tri celebritné spory, ktoré trvajú roky

pridal NoName 19.11.2020 o 21:08
Tri celebritné spory, ktoré trvajú roky


Priznám sa, že o prvých dvoch som vôbec nevedela. I keď mám rada drámu a to najmä v týchto slávnych kruhoch, tieto prvé dva spory mňa úplne obišli.
Dnes som sa Vám rozhodla ozrejmiť tri prípady, v ktorých si známe tváre nedokážu ani po rokoch povedať FxCK OFF a ísť ďalej. Namiesto toho, aby konečne zakopali vojnové sekery, ich pevne a hrdo držia radšej nad hlavou.

Mariah Carey (50) & Jennifer Lopez (51)

Pri týchto dvoch ide o ego, ktoré bolo dotknuté už pred viac ako desiatimi rokmi. Neutrálny vzťah medzi týmito svetovými divami sa zmeniť na nenávistný vo chvíli, keď si Mariah v jednom rozhovore otvorila ústa. V ňom bola totiž požiadaná o to, aby vyjadrila svoj názor na jednotlivých spevákov. Na otázku, čo si myslí o Jennifer, Carey hrdo odpovedala: „Nepoznám ju.
To sa samozrejme k J.lo dostalo a tá sa ihneď cítila pochopiteľne urazená a nehnevaná. A tieto jej emócie jej ostali až dodnes.
Odvety medzi týmito dvoma speváčkami pretrváva napätie a dámy sa sebe navzájom vyhýbajú.

 

Na nože a nie len na tie chirurgické.

Tri celebritné spory, ktoré trvajú roky

Mariah Carey

Jennifer Lopez

Madonna (62) a Elton John (73)

Tento prípad ma naozaj pobavil. No ako sa hovorí, úprimnosť občas bolí a svoje o tom dobre vie aj tínedžerská šesťdesiatnička. Vzťah medzi týmito známymi tvárami ochladol v roku 2004. Elton John sa pri preberaní ceny Classic Songwriter Award totiž neudržal a všetkým účastníkom povedal:

Madonna a najlepšie živé vystúpenie? Odkedy je synchronizácia pier považovaná za naživo? Je mi naozaj ľúto, ale myslím si, že ten , kto synchronizuje pery na pódiu, keď za neho fanúšik zaplatil zhruba 75 libier, by mal byť zastrelený.

Toto tvrdenie bolo síce pravdivé, no slová, aké John použil, boli naozaj nevhodné. Hoci každý pochopil, ako to myslel, jeho vyjadrením si vtedy pohneval mnohých fanúšikov i prominentných kolegov. John a Maddona sa však po rokoch na seba prestali hnevať a dokonca po tom všetkom spolu vystúpili aj na pódiu. (Čo myslíte, dal jej Elton podmienku, že pri ňom žiadny playback nebude? ;) )

 

Madonna si povedala, že nič (okrem mladosti) netrvá večne a Johnovi odpustila.

Tri celebritné spory, ktoré trvajú roky

Madonna

Elton John

Cardi B (28) a Nicki Minaj (37)

Toto je už niečo z bližšej minulosti. No dievčatá si stále nedokážu prísť na meno. Konflikt medzi kráľovnami rapu vyvrcholil v roku 2018. Hlavnou iniciátorkou bola samozrejme výstredná Nicki Minaj, ktorá mala o dcére Cardi B hovoriť v nie práve pozitívnom zmysle. S tým, že by ju mohol niekto začuť, ale pravdepodobne Nicki nerátala. Stalo sa však tak a škaredé slová o malej Kulture (2) sa dostali až k Cardi B. Na New Yorskom Fashion Week-u, kde sa o pár dní obe raperky stretli, sa tak vďaka tomu strhol incident ako z filmu. Cardi sa najprv rozbehla ku stolu svojej súperky, no zastavila ju SBS. Rozhodla sa teda zaútočiť na diaľku. Vyzula si jednu topánku a hodila ju priamo na Nicki. Síce ju netrafila, no následne sa ešte vyliala na svojom oficiálnom Instagrame, kde celý spor aspoň trochu vysvetlila.

Dokážem zniesť kritiku aj urážky na svoju osobu, no na svoju vlastnú dcéru nedám dopustiť a ako matky sa ma slová od Nicki veľmi dotkli, “ napísala na svoj profil.

Spor medzi týmito dvoma stále pokračuje a obe si pravidelne z času na čas do seba rypnú. Naposledy si v januári Nicki do konkurentky kopla tak, že napísala, že na rozdiel od súperky je ona pekná aj naživo a jej fotky na Instagreme si môžeš aj pokojne priblížiť.

No čo myslíte vy, kto je krajší? :D

 

Spasiteľky dnešnej mládeže

Tri celebritné spory, ktoré trvajú roky

Cardi B

Nicki Minaj

Taký netradičný celebritný pozdrav

 

Zdroje: Instagram, Eonline.com, Youtube.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Cannes 2024
12
CANNES 2024
[pred 11 hod.]
Update Diddy
42
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
39
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk