Čo robí Cameron Diaz?

pridal Nikky 22.11.2020 o 16:37
Čo robí Cameron Diaz?


Ako správna žienka domáca sa venuje dcére a varí. O Cameron (48) nebolo už dlhšie počuť, a vy ste už možno aj zabudli, že s manželom Benjim Maddenom (41) majú dcérku Raddix. Malá Raddix (pozor, nepleťte si to s reďkovkou – Radish) má 10 mesiacov, a vynosila ju náhradná matka, lebo Cameron sa ani po umelom oplodnení nepodarilo dieťa vynosiť. Nuž, to je tak keď si niekto zmyslí mať deti príliš neskoro...

Ale Cameron je určite dobrá mama, aj keď zrejme troška šmrncnutá bio – eko- raw, ako každá hollywoodska matka, čo objavila Ameriku.

Cameron už v minulosti napísala dokonca dve knihy o zdravom životnom štýle,  zdravom sraní, a iných veciach, s ktorými sa chcela podeliť s plebsom, aby sme aj my mali také úžasné telo ako ona (niečo ako Gwyneth Paltrow (48) a jej skvelé rady, ako si za pár stovák denne navariť jedlá, z ktorých budete mať krásnu pleť...to, že bežná americká rodina si to bez vylúpenia banky nemôže dovoliť, o tom radšej pomlčím).

Cameron sa objavila v kuchárskej relácii Rachael Ray Show, kde prezradila čím kŕmi malú Raddix a aj niečo navarila. Malá vraj nikdy nemala pyré, „zbožňuje cesnak, vývary z kostí a bylinky.“ Nuž nie som matka, nemám deti, tak nech sa v komentároch vyjadria tie, ktoré majú, či je táto diéta vhodná pre 10 mesačné bábätko.

Cameron objavila v sebe vášeň aj pre výrobu vína, a tak na trh uviedla vlastnú značku organického vína Avaline. Fľašku si môžete kúpiť od 24 dolárov, takže dobrý biznis.

Cameron sa stiahla do úzadia, čo sa filmovania týka, avšak v roku 2021 má prísť na trh bollywoodsky komediálny akčák „Jewel of India“, kde si okrem Cameron zahrá aj Al Pacino (80). Neviem, či sa mám tomu smiať, alebo plakať.

Jedno sa mi však na Cameron páči, a to je fakt, že s Benjim majú bezproblémové manželstvo. Aspoň zvonku tak pôsobí. Ale asi to bude aj tým, že Benji je pohoďák. Aj vy ste už zvedaví ako vyzerá ich dcérka? Aj my, avšak Ignácovi sa nepodarilo uloviť žiadne zábery malej Raddix. Rodičia si ju strážia ako oko v hlave.

Camerom básni v Tv show o cesnaku, ktorý dáva dcére. Také malé decko keď sa poserie cesnakom...ale určite má na takéto veci opatrovateľku

Čo robí Cameron Diaz?

 

Naomi Campbell (50) má youtube kanál „No Filter with Naomi“ a tiež si tam pokecali o materstve, aj keď by som sa bála, že mi Naomi zbije decko

 

Na youtube si môžete nájsť kopec videí ako Cameron varí. Žeby ju už hranie omrzelo ?

Čo robí Cameron Diaz?

 

Čo robí Cameron Diaz?

A aj jej organické vínko

Čo robí Cameron Diaz?

 

Benji je neskutočný sympoš

Čo robí Cameron Diaz?

 

Čo robí Cameron Diaz?

 

Čo robí Cameron Diaz?

Trailer na podivný bollywoodsky film sa mi našťastie nájsť nepodarilo, a tak si potešte očká aspoň The Madden Brothers

 

Zdroje: Youtube.com, Dailymail.co.uk, Filmibeat.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk