Miley Cyrus, Dua Lipa a ich pieseň

pridal Pivonia 23.11.2020 o 21:54
Miley Cyrus, Dua Lipa a ich pieseň


Tento týždeň zverejnila Miley Cyrus (28) videoklip k piesni Prisoner, ktorú naspievala spoločne s Duou Lipa (25). Lilinka (98) sa ozvala z pikoškárskeho dôchodku a veľmi trefne videoklip nazvala soft pornom. Ja súhlasím, mne videoklip pripomenul neslávne známe fetiš video „2 Girls 1 Cup“. Kto nevie o čom točím, nech používa google len veľmi opatrne.

Priznám sa úprimne, videoklipy starej dobrej Miley ma už takmer vôbec nešokujú. Doba pokročila a lesbické hrátky popových speváčok sú vlastne už takým bežným štandardom. Ich spoločný duet je navyše celkom počúvateľný a atmosférou vás prenesie do sladkých osemdesiatych rokov. Refrén až priveľmi pripomína pieseň Physical od Olivie Newton John, ale kašlal to pes. Ak priletí žalôbka, Mileyini právnici to isto nejako uhrajú.

Miley tento rok celkom ide karta. Mne sa jej odklon k rocku pozdáva, jej drevorubačský hlas, ktorý si poctivo odhúlila, sa k tvrdej hudbe veľmi hodí. Piesne Prisoner a Midnight Sky budú na jej chystanom štúdiovom albume Plastic Hearts, ktorého vydanie je naplánované na 27. november. Ja si to rozhodne vypočujem.

Okrem vlastných piesní sa Miley intenzívne venuje aj cover verziám slávnych piesní. Za zmienku stoja napríklad jej verzie kultových piesní Heart of Glass, Zombie či Boys Don‘t Cry.

Mám pocit, že Miley život slobodnej dievky vyhovuje, dokonca jej prospieva. Po rozchode s Codym Simpsonom (23) sa jej po komerčnej stránke celkom darí a jej piesne sú čoraz počúvateľnejšie. Za mňa 5 fľašiek s malinovým sirupom z desiatich. 2 body dole za tie dva odporné jazyky.

Čo na to hovoríte?

 

A tu je aj pieseň Physical od Olivie Newton John. Fascinujúci videoklip.

 

Miley a jej coververzie. Heart od Glass

Môj milovaný Zombie. Na Dolores sa to ale veru nechytá.

 

A ešte duet so sestrou Noah Cyrus (20). V preklade: Tak som sa zhúlila, že som videla Ježiša.

Asi sa s tým musíme zmieriť. Jazyk je jej trademark

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

Zdroje: Instagram.com,  Wikipedia.orgMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk