Meghan a Harry prišli o druhé dieťa

pridal NoName 25.11.2020 o 17:33
Meghan a Harry prišli o druhé dieťa


Keď to už vyzeralo, že manželia konečne žijú život, po ktorom obaja veľmi túžili, prišiel šok. Ešte pred pár mesiacmi sa vo veľkom diskutovalo o tom, že by mala byť Meghan Markle (39) opäť tehotná. A hoci nikdy predtým herečka svoj druhý stav žiadnemu médiu nepotvrdila, teraz sa rozhodla prehovoriť. Americká manželka britského princa Harryho (36) naozaj čakala ich druhé dieťatko. To však v júli, nanešťastie, potratila.

Túto smutnú skutočnosť Meghan prezradila prostredníctvom článku (eseji) v americkom denníku The New York Times, ktorý zverejnil jej najúprimnejšiu spoveď v živote.

Bolo to júlové ráno, ktoré začalo rovnako ako ktorýkoľvek iný deň: urobíte raňajky, nakŕmite psy, vezmete si vitamíny, nájdete tú stratenú ponožku. Zdvihnete zo zeme pastelku, ktorá sa zakotúľala pod stôl. Než som syna zdvihla z postieľky, dala som si vlasy do copu. Potom, čo som mu vymenila plienku, som pocítila ostrý kŕč. Zložila som sa k zemi s ním v náručí, spievala som uspávanku, aby som nás oboch upokojila, veselá melódia ostro kontrastovala s mojím pocitom, že niečo nie je v poriadku. Tlačila som k sebe svoje prvorodené dieťa a vedela som, že prichádzam o to druhé, " spomína na osudný deň v rozhovore herečka.

O niekoľko hodín neskôr som ležala v nemocničnej posteli a držala svojho manžela za ruku. Dlaň mal vlhkú a ja som mu pobozkala hánky. Bola mokrá od našich sĺz. Celý čas som pozerala na studené biele steny, moje oči pohasli. Snažila som sa predstaviť si, ako sa z toho dostaneme, “ dodala Markle.

Tá najprv dlho uvažovala na tým, či sa s touto smutnou skúsenosťou zverí celému svetu. Po dlhom uvažovaní jej to však prišiel ako dobrý nápad, pretože vraj svojím priznaním dokáže pomôcť ďalším, ktorí si niečím takým prešli alebo prechádzajú.

Stratiť dieťa znamená niesť takmer neznesiteľný smútok, ktorý zažíva veľa ľudí, ale o ktorom hovorí len málokto. V bolesti našej straty sme s manželom zistili, že v miestnosti, kde je sto žien, bude desať až dvadsať, ktoré potratili, “ zverila sa američanka s tým, že podľa nej je stále potrat tabu téma a preto sa o nej rozhodla prehovoriť a šíriť ju ďalej.

Je pravda, že mi Meghan už od začiatku príde ako vypočítavá herečka, ktorá túži po neustálej pozornosti, ale toto mi je naozaj ľúto. A neviem ako vy, ale ja jej zámer, prečo to dala von naozaj verím.

Čo ma však prekvapilo, bolo, že manželia vraj predom upozornili kráľovnú Alžbetu (94), že takýto článok čoskoro vyjde. Obaja sa totiž už začiatkom roka z kráľovskej rodiny odčlenili a zriekli sa svojich oficiálnych povinností, čo znamená, že je už len na nich dvoch, aké intímne detaily zo súkromného života zverejnia. A tak sa aj po odchode z paláca správali. Tentokrát ale vraj jednali podľa morálnych a tradičných pravidiel. Zdroj, ktorý má blízko k Harrymu, uviedol, že princ o článku svojej manželky hovoril s kráľovskou rodinou pár dní pred jeho zverejnením. Vyzerá to, že sa konečne dvojica poučila a i napriek tomu, že už nie je pod nadvládou starej báby, sa jej rozhodla začať spovedať. Predsa, už v minulosti si s ňou manželia veľakrát poriadne naštrbili vzťahy a tak chcú mať teraz asi radšej pokoj.

Betka však týmto článok nebola isto nadšená, ale nič iné jej neostalo robiť, ako svoju “nevydarenú“ nevestu rešpektovať. Tá totiž za 68 rokov svojej vlády svoj súkromný život v článku alebo rozhovore s médiami nikdy nerozoberala, i keď sa tiež mnohokrát cítila pod tlakom, či smutne.

 

The Losses We Share
Perhaps the path to healing
begins with three simple words:
Are you OK?

Meghan a Harry prišli o druhé dieťa

Umelecká fotografia od Paula Cupida so súhlasom Danzigera Gallera

Meghan a princ Harry sa dobrovoľne prihlásili na charitatívnu akciu pre deti mesiac po spontánnom potrate

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Baby2Baby (@baby2baby)

 

Meghan a Harry prišli o druhé dieťa

 

Zdroje: NYtimes.com,  People.com,  BBC.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk