Jane Seymour jedáva raz denne

pridal Pivonia 26.11.2020 o 20:12
Jane Seymour jedáva raz denne


Podľa mňa je to správne skôr slovo „anorexia“. Jane Seymour (69), v našich končinách známa takmer výhradne ako doktorka Quinnová, si zubami nechtami udržiava mladistvý vzhľad. Nestačí jej pravidelná kúpeľ v krvi mladých panien, pomáha si aj poriadne drastickou diétou. Jane jedáva len jedenkrát za deň, a jej porcia pozostáva zo zeleniny a kúska ryby. Rybu sem-tam vystrieda a dopraje si tenký kurací alebo hovädzí steak. Celú túto procedúru nazýva pevná sebadisciplína.

O svojich stravovacích návykoch sa rozhodla prehovoriť potom, čo ju naštvali tvorcovia jej nového projektu Glow and Darkness. Jane má v historickom seriáli predstavovať Eleanóru Akvitánsku. Podľa zmluvy mala Jane hrať Eleonóru v rôznom veku, od dvadsaťpäťky až po osemdesiatku. Keď však prišla na pľac zistila, že ju preobsadili a 25-ročnú verziu bude hrať mladšia herečka Anna Warke. To Jane nasrdilo a primälo k vášnivej reakcii. Pre The Times povedala:

Povedali mi, že budem hrať tú postavu vo veku 25 rokov. Deň pred natáčaním však našli inú herečku, ktorá ma bude hrať vo veku 25 rokov a vôbec mi o tom nepovedali. Je to niečo, čomu vôbec nerozumiem, pretože verte mi alebo nie, nemuseli na mňa vôbec použiť počítačovú úpravu tváre. Vyzeralo to dobre.

Jane ďalej hovorí, že má rovnakú postavu ako v sedemnástich a je to najmä vďaka už spomínanej diéte.

Ja samozrejme Janin mladistvý vzhľad nespochybňujem. Na 69 vyzerá výborne. Rozhodne však nevyzerá na 25 a tej retuše by tvorcovia museli použiť celkom dosť. Asi si jednoducho zrátali, že lacnejšie bude zaplatiť inú herečku. Jane ešte povedala, že fanúšikovia by si mali pozrieť jej Instagram, tam uvidia, ako mladistvo vyzerá. Filtre sú v tomto riadne beštie, milá Jane. Ja si tiež vždy vravím, aká som kočka a potom si omylom vypnem filter na telefóne a nechápem, čo za osobu sa to na mňa díva.

Jane si obtrela jazyk aj o Joan Collins, ktorá vo filme stvárni historickú postavu, ktorá v skutočnosti umrela v štyridsiatke. Joan Collins má dnes 87 rokov. Mám silné podozrenie, že tento seriálový počin si z histórie urobí trhací kalendár.

Zábery z nakrúcanie, 25-ročná Jane Seymour a 40-ročná Joan Collins

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jane Seymour (@janeseymour)

 

Jane a Denise Richards. Seriál Glow and Darkness bude plný zabudnutých hviezdičiek, ktoré už nikoho nezaujímajú.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jane Seymour (@janeseymour)

 

Ešte fotografia z Janinho Instagramového albumu.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jane Seymour (@janeseymour)

A tú máte aj tú mladú mrchu Annu Warke

Jane Seymour jedáva raz denne

 

Takto vyzerala Jane zamladi.

Jane Seymour jedáva raz denne

V bondovke Ži a nechaj zomrieť

Jane Seymour jedáva raz denne

 

Koľko by ste jej tipli?

Jane Seymour jedáva raz denne

 

Zdroje: Etcanada.com, Thetimes.co.uk, Instagram.com, Looper.com

 

ZAUJALA ŤA TÁTO PIKOŠKA? POZRI SI AJ DIZAJNÉRKU VERU WANG, KTORÁ VYZERÁ MLADO VĎAKA VODKE.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk