Tehotná Emma Roberts

pridal Nikky 28.11.2020 o 23:41
Tehotná Emma Roberts


Emma Roberts (29) je už prudko tehotná a za chvíľu porodí. Nebudem vám písať aká je krásna tehuľka a podobné drísty, lebo slovo „tehuľka“ nemôžem ani počuť. Pribrala síce pár kíl, ale predpokladám, že to po pôrode aj rýchlo zhodí. Emma je ten istý typ ženy ako jej teta Julia Roberts (53), ktorá priberá hlavne do hornej časti. Ema vraj čaká chlapca so svojím partnerom, hercom Garrettom Hedlundom (36). Poznať ho môžete z akčáku Four Brothers, či z thrilleru Mojave. Je to ten typ herca, ktorého meno vám nič nehovorí, ale ten ksicht ste už určite niekde videli. Emma si naposledy zahrala v romantickej komédii Holiday, ktorú si môžete pozrieť na Netflixe.

Ale čo by to bolo za celebritné tehotenstvo, keby nebolo zdokumentované fotením holého brucha?! Ako každá hviezda, aj Emma nafotila svoj tehotenský editoriál pre Cosmopolitan Magazine. Poskytla aj interview, v ktorom sa zdôverila, že trpí endometriózou, a kvôli tomu si dala zamraziť vajíčka. Tiež spomenula, že ako teenagerka snívala, že v 24 rokoch už bude vydatá s deťmi. Pre mňa dosť desivé, ale každý máme iné sny. Emme sa sen splnil tak napoly, mamou sa stane síce trošku neskôr a nie je vydatá, ale určite je šťastná.

Emma, zabudla si si zatvoriť kabelku

Tehotná Emma Roberts

 

A tu už ideme, retuš naša každodenná

Tehotná Emma Roberts

 

Tehotná Emma Roberts

Ale inak sú fotky fajn, vkusné. Čakala som nahotu a ruku na bruchu

Tehotná Emma Roberts

 

Tehotná Emma Roberts

 

Bola aj tá ruka, ale je to milý záber

Tehotná Emma Roberts

Emma s partnerom. Je ona taká maličká, alebo on taký vysoký? Emma vraj má 157cm a Garrett 186

Tehotná Emma Roberts

 

Tak čo, chytáte sa?

Tehotná Emma Roberts

 

Za mňa celkom fešák

Tehotná Emma Roberts

Šteniatkovský kukuč nesmie chýbať....vezmi si ma domov prosím, budem poslušný

Tehotná Emma Roberts

 

Ešte to zakončime trailerom na film Holiday, kde Emma ešte nebola tehotná. Ja som to nevidela, a ani sa nechystám, radšej si kuknem nejaký dokument

 

Zdroje : Dailymail.co.uk, Youtube.com, Imdb.com, Britannica.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk