Harry Styles a jeho banán

pridal Pivonia 5.12.2020 o 10:52
Harry Styles a jeho banán


Harry Styles (26) si ide tvrdohlavo svoje. Pred niekoľkými týždňami sa objavil na obálke Vogue ako vôbec prvý muž v dámskych šatách. Písala som o tom už v článku Štetky, štetce, štetčatá. Harry sa na fotografiách podobal na čipernú dámu v rokoch kupujúcu v tržnici vianočné oplátky.

Tieto fotografie vzbudili poriadnu kontroverziu. Najhlasnejšie sa ozvala istá konzervatívna aktivistka a politička Candace Owens:

Neexistuje spoločnosť, ktorá by dokázala prežiť bez silných mužov. Východ to vie. Na západe čelia naši muži neustálej feminizácii a zároveň sa naše deti učia marxizmu. To nie je náhoda. To je priamy útok. Vráťte nám mužných mužov.

Na tento mierne hysterický a konšpiračný výlev reagoval Harry po svojom. Opäť si obliekol šaty a laškovne si odhryzol z banánu. Séria fotografií sa objavila v časopise Variety. Harry zároveň poskytol časopisu rozhovor, v ktorom hovorí, že ak odmietneme nosiť veci len preto, že sú ženské, prídeme o celý svet úžasných handier.

Na svojom Instagrame zverejnil Harry fotku s banánom a do komentára posmešne napísal Candencinu frázu „Vráťte nám mužných mužov“.

Harryho sa v tomto spore samozrejme zastali jeho fanúšikovia, ale aj mnohé celebrity. Hlavnou myšlienkou ich obrany bolo to, že oblečenie nie je to, čo z muža urobí muža. 

Aj som chcela túto pikošku nechať bez môjho názoru, ale nuž, nemôžem si nechať ujsť príležitosť. Skutočne si pani Candace myslí, že homosexuáli a transsexuáli pred sto rokmi neexistovali? Že vtedy bol svet plný alfasamcov, ktorí vysedávali v šenkoch, prdeli z fazule a boli vždy pripravený pozdvihnúť zbraň za svoj národ?

Aj vtedy existovali ľudia, ktorý sa „vymykali normálu“. Len svoju inakosť nemohli priznať, inak by skončili priškripnutí za vtáka v prievane. Percento homosexuálov sa v spoločnosti nemení, mení sa len to, že títo ľudia môžu beztrestne priznať svoju orientáciu. Ako heterosexuálna žena by som samozrejme chcela, aby mi po ulici chodili výhradne vymakaní zarastení drevorubači, ale bohužiaľ, svet je rôznorodý. Musím sa dívať aj na plastikové kačice, aj na neduživých ajtíčkarov, aj na ľudí s mulletom. Západný svet nepadne preto, že si jeden priemerný spevák oblečie šaty po svojej prababke.

A ako je to vlastne s orientáciou a genderom Harryho Stylesa? Na túto otázku poskytol najlepšiu odpoveď on sám v roku 2019. Pre denník The Guardian povedal: „Koho to zaujíma?

Ja v tomto s Harrym silno súhlasím. Nemiešajme sa cudzím ľuďom do toho, čo robia vo svojej spálni. Radšej si dajme vianočný punč!

 

Harry Styles a jeho banán

 

Harry Styles a jeho banán

 

Harry Styles a jeho banán

 

Harry Styles a jeho banán

 

Harry Styles a jeho banán

 

Harry Styles a jeho banán

 

Harry Styles a jeho banán

 

Obálka Vogue, ktorá vzbudila toľké emócie

Harry Styles a jeho banán

 

Dokáže vyzerať muž v sukni príťažlivo? Dokáže!

Harry Styles a jeho banán

 

Tu už si nie som taká istá…

Harry Styles a jeho banán

 

Inak, Harry a pani Doubfire majú veľmi podobný štýl

Harry Styles a jeho banán

 

Ešte pani Mária, aby sme to mali pokope

Harry Styles a jeho banán

 

Dajme si aj nejakú hudbu. Čo vravíte na Harryho najnovšiu pieseň?

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Nbcnews.com, Instagram.com, Msn.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk