Carmen Electra nestarne

pridal Nikky 6.12.2020 o 12:44
Carmen Electra nestarne


Takto mlado vyzerá vďaka krémikom, len aby ste vedeli! Áno, určite a my sme spadli z jahody. Sexica Carmen Electra nedávno oslávila 48 rokov a vyzerá super, ale určite to nebude z nejakej Nivei. Aspoň by nám nemusela klamať a mohla by priznať botoxy a určite aj fotky, ktoré zverejňuje, prešli nejednou rukou retušéra.

Vo filmovej kariére sa jej už veľmi nedarí, a tak sa venuje odhaľovaniu. Pri príležitosti svojich narodenín uviedla do predaja svoju radu antiagingovej kozmetiky GoGo Skincare. Žeby si tým chcela pripomenúť začiatok svojej kariéry?

Carmen vo svojich vyhláseniach trvá na tom, že nepodstúpila nikdy žiadnu plastickú operáciu, aj keď by sa to od nej v Hollywoode vraj čakalo. Údajne posledných 20 rokov sa jej skincare nikdy nezmenila, a aj preto sa rozhodla podeliť o svojich krémových tajomstvách so svetom. Veď ako dobre, ja to chápem. Je kríza a za sérum s celebritným menom na obale si môžete pýtať dvakrát viac. Lebo silne pochybujem, že by v laboratóriu miešala tie ingrediencie sama. Rihanna (32) sa na kozmetickej vlne nesie už pár rokov, a ako dobre jej to vynáša.

Carmen ešte prezradila, že sa vyhýba kofeínu, alkoholu a cukru. To musí byť smutný život...

Ak by ste si predsa len chceli Carmenine zázračné krémy kúpiť, môžete tak urobiť online a môžete sa tešiť na tri produkty: antiage sérum, očný krém a denný hydratačný krém. Produkty sú ako inak vegánske, neobsahujú parabény, sulfáty ani glutén.

Carmen Electra nestarne

Carmen vyfotošopovaná, balenie pekné, len sa mi zdá, že PR tím trošku vykradol iné kozmetické značky. Aj vám tie obaly prídu povedomé? Btw celú sadu si môžete objednať za 149, 95 dolárov

Carmen Electra nestarne

 

Úplne prírodná Carmen

Carmen Electra nestarne

 

Carmen v roku 2004. Tento štýl sa jej hodil

Carmen Electra nestarne

 

Tento už menej. Vedeli ste, že v 90-tych rokoch aj spievala? Jej album dokonca produkoval Prince

Carmen Electra nestarne

 

Carmen Electra nestarne

Potom sa radšej dala na modelingovú a filmovú kariéru

Carmen Electra nestarne

 

A takto ju všetci poznáme

Carmen Electra nestarne

 

Carmen Electra nestarne

Carmen patrila spolu s Pamelou Anderson (53) do kategórie sex bômb tej doby. V seriáli plnili hlavne okrasnú funkciu, hranie nikto neriešil

Carmen Electra nestarne

 

Carmen Electra nestarne

 

Dajme si to aj v pohybe

 

Toto vás vráti o dobrých 30 rokov do minulosti. Viac ako spev počujem rap, ale fakt je, že nebohý Prince v nej videl talent

 

Zdroje: Youtube.com, Dailymail.co.uk, Happi.com, Wikipedia.orgMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk