Sexoš na dnes

pridal Pivonia 9.12.2020 o 23:02
Sexoš na dnes


Austrálčania majú v našich srdciach zarezervované malé, ale významné miestečko. Čím to je, že muži, ktorí pochádzajú z tohto kontinentu, sú elegantní, ale zároveň máte pocit, že by vám bez problémov opravili pretekajúci záchod?

Presne do tejto kategórie patrí dnešný sexoš Luke Bracey (31). Ja sa priznám, že do môjho hľadáčika sa dostal potom, ako som na Netflixe zhltla oddychovku s Emmou Roberts (29) Holidate. Nebolo to nič extra, na klasiky žánru romcom sa nechytá, ale zároveň to bolo o kategóriu lepšie ako bežné slaďáky z nemeckej, českej či (nebodaj) slovenskej produkcie. Obrí podiel na pozerateľnosti má hlavný hrdina Jackson, ktorého stvárnil práve Luke.

Mne Luke tak trošku pripomína Seana Beana (61), ktorý bol dlhé roky mojou platonickou láskou. Začalo to v bondovke Zlaté oko a pokračovalo k epickému skonu pod náporom škratích šípov v Pánovi prsteňov. Bohužiaľ, čas je neúprosný a Sean už je dnes predsa len trochu za zenitom. Našťastie Boh videl moje trápenie a namiesto Seana mi zoslal Luke. Díky, Bože.

Luke sa narodil roku pána 1988 v Sydney. Svoju hereckú kariéru započal neslávne. Stvárnil zlého chlapca Treya Palmera v nekonečnej austrálske soap opere Home and Away. Jeho kariéra zakrátko nabrala na obrátkach, v roku 2011 sa objavil po boku Seleny Gomez a Leihton Meester vo filme Monte Carlo. Za zmienku stoja aj filmy G.I Joe 2, Novembrový muž či Hacksaw Ridge. Luke je zatiaľ malý hráč, prvú hlavnú úlohu mu priniesol až spomínaný romantický hit Holidate. Ja som ale presvedčená, že na Luka čaká žiarivá kariéra. 

Čo sa týka Lukovho osobného života, veľa informácii nemáme. Údajne čosi riešil so Selenou Gomez počas nakrúcanie filmu Monte Carlo. Selena vtedy prechádzala ťažkým rozchodom s Justinom Bieberom. Luke následne niekoľko mesiacov randil s Eizou Gonzales. Eiza je známa firma, momentálne chodí s Timothée Chalametom, predtým vraj trtkala Josha Duhamela či Liama Hemswortha. Luke chodil minulý rok aj s austrálskou herečkou Olympiou Valance. Momentálne je oficiálne nezadaný.

Sexoš na dnes

 

Takto vyzeral v Home and Away. Jeho evolúcia sa celkom vydarila

Sexoš na dnes

 

Sexoš na dnes

 

Sexoš na dnes

Sexoš na dnes

 

Hore bez vo filme Bod zlomu

Sexoš na dnes

 

S Emmou Roberts vo romantickej komédii Holidate

Sexoš na dnes

 

Dajme si aj trailer. Videli ste? Posledných pätnásť minút filmu bolo také nechutné klišé, že mi to pokazilo celkový dojem, ale inak sa nesťažujem.

Ten hlas! V skutočnosti mi je úplne jedno, čo vypráva

 

A dajme si aj Seana Beana. Utieram nostalgické slzu

Sexoš na dnes

 

 Ako nesmrteľný Sharp. V ostatných filmoch a seriáloch bol až príliš smrteľný

Sexoš na dnes

 

Sean (60) a jeho piata manželka Ashley Moore (33).

Sexoš na dnes

 

Zdroje: dailymail.co.uk, glamourmagazine.co.uk, dailymail.co.uk

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk