Štramák Rocco

pridal Nikky 13.12.2020 o 22:08
Štramák Rocco


Alebo ani nie? Pikoškárky priznajte farbu, páčia sa vám chlapi ako vystrihnutí z 19.storočia? Mne aj áno, akurát tomuto konkrétnemu sa to veľmi nehodí, vyzerá ako taký malý ostarok. Toť môj názor.

Madonnin (62) syn Rocco Ritchie nedávno oslávil 20 rokov, takže je už z neho veľký chlap. Rocco žije so svojím otcom Guyonm Ritchiem (52) dlhodobo v Anglicku. Po rozvode rodičov v roku 2008 nemal s mamou najlepší vzťah a povedzme si úprimne, Madonna sa mu ani veľmi nevenovala. Bola busy chodením po svete, a adoptovaním černošských detí. Ale Rocco dospel, hormóny sa mu ako tak ukľudnili, a tak sa napravil aj vzťah s mamou a súrodencami.

A čomu sa milý Rocco venuje? V podstate by sa ničomu ani venovať nemusel, s príjmami svojich rodičov by si mohol užívať spokojný život. Ten Madonnin sa odhaduje na 150 miliónov dolárov ročne. S prácou si veľmi starosti robiť nemusí, ale chvíľu robil modela pre Adidas Originals. Ako správne celebritné dieťa sa tiež nevyhol problémom s drogami. Momentálne je vraj single, takže baby máte šancu. Ale predpokladám, že len instamodelky.

Nedávno sa konal sviatok Vďakyvzdania, a aj napriek pandémii, ktorá je na vrchole a všade platí zákaz zhromažďovania a nosenie masiek, si Rocco a rodinka užili slávnostnú večeru v reštike v Londýne. Pre slávnych asi neplatia rovnaké pravidlá, však Rita Ora? Priletela aj Madonna a jej ďalších 5 detí.

Natešený Rocco ako vystrihnutý z 30 rokov minulého storočia

Štramák Rocco

 

Štramák Rocco

 

Akože anglických džentlmenov môžem, ale Rocco sa mi skôr podobá na taký ostarok z nejakého mafiánskeho filmu. Mohol by ho tatko obsadiť

Štramák Rocco

 

Rád jazdí, za čo má u mňa plusové body

Štramák Rocco

Rocco pre Adidas Originals. Nerobím si prdel, toto je reálna kampaň

Štramák Rocco

 

Fotky ako z polepšovne pre závislé deti

Štramák Rocco

 

Štramák Rocco

 

Štramák Rocco

Hej more! Nekúpiš Adibas?!! Originál

Štramák Rocco

 

Roccovi rodičia. Guy vyzeral dosť pod papučou

Štramák Rocco

 

Madonna so všetkými deťmi na večeri

Štramák Rocco

 

Tu si to pozrite aj v pohybe

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Madonna (@madonna)

Madonne niekto zákerný povedal, že ružové vlasy ju urobia mladšou. Fuj, to jsem se lekla velebnosti!

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Madonna (@madonna)

 

Zdroje : Instagram.com, Dailymail.co.uk, Biogossipy.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk