FKA Twigs žaluje Shiu LaBeoufa

pridal pivonia 14.12.2020 o 22:30
FKA Twigs žaluje Shiu LaBeoufa


Ale, ale Shia, zase si si pomýlil frajerku s boxovacím mechom? Povedzme si na rovinu tento chlapík je zlo. Také to smradľavé, sediace v krčme štvrtej cenovej, nasávajúce, kým sa mu neskrížia oči. Po záverečnej sa na vratkých nohách odpotáca domov a svoje komplexy a životné trápenia si vybije na svojej žene.

Istý čas mu hromozvod robila aj speváčka FKA Twigs (32), v roku 2019 sa však rozišli.

Poďme sa teda pozrieť na to, ako si jeden takmer zabudnutý herec predstavuje láskyplný vzťah.

Shia LaBeouf (34) podľa výpovede FKA Twigs (vlastným menom Tahliah Debrett Barnett) spával každú noc s nabitou zbraňou pri posteli. FKA sa bála v noci zájsť čo i len na záchod, pretože Shia bol paranoidný a ona mala strach, že by ju omylom zastrelil.

Shia si rátal, koľkokrát za deň ho FKA pobozkala. Ak mu nedala pusu dostatočne veľakrát, viedlo to k agresívnym hádkam. Shia speváčku presvedčil, aby sa za ním presťahovala do Spojených štátov (FKA je Britka) a tým ju vyčlenil z prostredia, ktoré poznala a ktorému dôverovala. Jeho tlak sa postupne stupňoval, nútil ju aby spávala nahá a keď nesúhlasila hádal sa s ňou celú noc a nedovolil jej zaspať.

Celé to vyvrcholilo incidentom, ktorý sa odohral na očiach verejnosti. Párik bol spolu na výlete, oslavovali Valentína. V noci začal Shia FKA škrtiť, hovoril jej, že ak neprestane, stratí ho. Potom sadli obaja do auta a šli domov, do LA. Shia si rozopol pás, jazdil ako šialenec a vyhrážal sa, že obidvoch zabije, ak mu nevyzná lásku. FKA ho napokon uprosila, aby zastavil na benzínke. Vyšla z auta, vzala si svoje veci. Shia ale vystúpil za ňou, napadol ju a opäť ju škrtil. Napokon ju sotil späť do auta.

Na benzínke bolo v tom čase niekoľko ľudí, nik jej však nepomohol.

Myslela som si, že mi nik neuverí. Som nekonvenčná. Som farebná a som žena, “ povedala speváčka v rozhovore pre New York Times.

Na jar 2019 našla FKA odvahu a rozhodla sa odísť. Ani to sa však neudiala bez problémov. Shia ju napadol a zamkol v izbe. FKA nejaký čas trvalo, kým sa spamätala z tejto bez pochýb desivej epizódky a rozhodla sa Shiu žalovať. Samotný Shia sa vyjadril, že niektoré jej vyjadrenia nie sú celkom pravdivé. Zároveň však uznáva, že má problém s alkoholom a to má zlý vplyv aj na ľudí okolo neho.

Nie som ešte vyliečený zo závislosti na alkohole, ale urobím všetko preto, aby som sa dal dokopy. Navždy budem ľutovať, ak som počas svojej cesty niekomu ublížil.

Shia LaBeouf má za sebou búrlivé roky. Jeho bývalý priateľka, stajlistka Karolyn Pho ho obvinila, že ju raz priviazal k posteli a udieral ju do hlavy až kým nezačala krvácať.

FKA sa rozhovorila aj o motívoch, ktoré ju viedli k žalobe. Povedala, že za tým rozhodne nie sú peniaze, že chce, aby ľudia pochopili, že odísť od násilníka pre obeť nikdy neznie ako to bezpečné a dosiahnuteľné riešenie. Na Twitter takisto vyzvala svojich fanúšikov, aby podporili organizácie, ktoré pomáhajú ženám, ktoré sa stali obeťou domáceho násilia.

Shia a FKA

FKA Twigs žaluje Shiu LaBeoufa

 

FKA Twigs a jej aktuálny partner Matt Healy (31)

FKA Twigs žaluje Shiu LaBeoufa

 

A takto momentálne vyzerá Shia. Aktuálne nemá žiadnu potvrdenú priateľku. Chválabohu.

FKA Twigs žaluje Shiu LaBeoufa

Na stranu FKA Twigs sa postavila aj speváčka Sia. Tá herca nazvala patologickým klamárom a chorým človekom

 

Niečo z hudby FKA Twigs

 

Zdroje: Ew.com, Twitter.com, Nytimes.com, Variety.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk