Tom F***ing Cruise

pridal Pivonia 19.12.2020 o 12:26
Tom F***ing Cruise


Verím, že zúrivý záchvat Toma Cruisa (58) vojde do dejín a čoskoro sa dočkáme rôznych remixov, citácií a odkazov. Kadencia slovíčka na „f“ je v jeho nasrdenom monológu poriadne vysoká. Jeho prejav je síce hulvátsky ale kruto pravdivý.

Tom Cruise momentálne natáča siedme pokračovanie Mission Impossible, na ktorom sa podieľa nielen herecky, ale najmä producentsky. Tom má teda v projekte uložené nemalé peniaze a je otázne, či sa mu niekedy vrátia. Doba je neistá, filmový priemysel krváca.

Nakrúcanie Mission Impossible sa muselo kvôli korone už niekoľkokrát prerušiť. Najskôr na jar, keď sa zastavil v podstate celý svet a potom v októbri, keď malo 12 ľudí zo štábu pozitívny test. Cruise sa chcel vyhnúť ďalším komplikáciám a na pľaci sa preto zaviedli prísne protipandemické opatrenia. Všetci musia nosiť rúška a dodržiavať dvojmetrové odstupy. Tom Cruise dokonca zaplatil z vlastného vrecka 500 000 libier za loď, na ktorej izoloval celý štáb.

Zdá sa, že členovia štábu napriek tomu pravidlá opakovane porušovali. Z nahrávky ktorá unikla z pľacu, nie je jasné, čo vlastne previnilci urobili, zdroje však tvrdia, že to nebolo nič vážne. Členovia štábu vraj mali rúška, stáli však príliš blízko pri sebe. Cruise sa im v nahrávke vyhráža výpoveďou.

Nechcem to znovu vidieť! Nikdy! A ak to nedodržíte, máte padáka. Ak vás znovu uvidím, letíte do p***!

Žiadne ospravedlnenia. Môžete to ísť hovoriť ľuďom, čo stratili svoje poj***** domy, pretože náš priemysel je zničený. Ja im nebudem platiť jedlo, nebudem im platiť vzdelanie. S tým zaspávam každú noc. Aká je budúcnosť tohto poj******* priemyslu?

Po zverejnení nahrávky vyplávali na povrch ďalšie skutočnosti. Štáb údajne už dlho pracuje pod veľkým tlakom, ktorý sa každým dňom stupňuje. Piati členovia štábu už o svoju prácu prišli, nevyhodil ich Cruise, odišli dobrovoľne.

Situácia vo filmovom priemysle je veľmi bolestivá. Nikto nevie, či kiná budú ešte vôbec niekedy fungovať v takom režime ako pred koronou. Z celej nahrávky mám pocit, že si Tom potreboval uľaviť a vypustiť tlaky. Nič nie je jednoduchšie ako vyliať si žlč na svojich podriadených (predavačke v Tescu, Matovičovi na internete, deťoch - dosaďte si podľa ľubovôle). Je to síce prízemné, ale v tejto dobe čoraz bežnejšie.

Cruisov PR tím už intenzívne pracuje na odvádzaní pozornosti. Krátko po incidente priniesli bulvárne plátky správu, že sa Tom dal dokopy so svojou hereckou kolegyňou Hayley Atwell (38).

Tom nosí rúška veľmi poctivo, zachraňuje tým filmový priemysel

Tom F***ing Cruise

 

Tom Cruise a Hayley Atwell na pľaci. Bude z toho niečo?

Tom F***ing Cruise

 

Hayley asi poznáte ako Peggy Carter z marvelovského vesmíru

Tom F***ing Cruise

Zdroje: Dailymail.co.uk, Celebitchy.com, Nbcnews.com, Thrillist.com, Vulture.com

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk