Ariana Grande sa zasnúbila

pridal kiwi 23.12.2020 o 19:54
Ariana Grande sa zasnúbila


Arianiným nastávajúcim je Dalton Gomez (26). To nevadí, ak neviete, kto to je. Ani ja som nevedela. Ale dajme si aspoň krátky prierez ich vzťahom, aby sme sa trochu chytali. Vo februári videli Arianu (27) a Daltona bozkávať sa v kalifornskom bare. V marci s ním už aj trávila karanténu, minimálne to povedali slávne blízke zdroje. V máji bol vzťah oficiálne potvrdený – Ariana a Dalton sa pobozkali v závere klipu pesničky Stuck on You, ktorá sa venovala aj dnes aktuálnej téme „lockdown s partnerom“. A teraz tu máme december a oznámenie zásnub, ktoré teda prišli po všeho všudy 11 mesiacoch vzťahu.

Normálne ma z toho chytila nostalgia. Akoby to bolo včera, čo Ariana oznámila zasnúbenie s Peteom Davidsonom (27)! Ale, aby som bola fér, tam na zásnuby prišlo už po prvom mesiaci. Vieme, ako to nakoniec skončilo, respektíve neskončilo. Uvidíme teda, či to Ariana s Daltonom dotiahne až k oltáru / imitátorovi Elvisa a stane sa z nej vydatá pani. Blízke zdroje sú toho názoru, že „Ariana vidí v Daltonovi čosi, čím nedisponoval zatiaľ ani jeden z mužov, s ktorými chodila“ a „je to presne ten typ chlapa, akého hľadala, chráni ju, vychádza jej v ústrety, je to rodený džentlmen“. Ariana zase o snúbencovi tvrdí, že je jej najlepším priateľom a obľúbenou časťou každého jedného dňa. Ale teda nechajme sa radšej prekvapiť, takých rečí už bolo.

Koľko dávate boľševikovi?

Ariana a Dalton. Niektoré páry sa po spoločne strávenej karanténe chcú prizabiť, títo dvaja sa rozhodli zosobášiť. Priznávam, že pri tejto fotke som chvíľu rozmýšľala, kto z tých dvoch je Ariana. Prezradila ju charakteristická linka na očiach

Ariana Grande sa zasnúbila

 

Inkriminovaný prsteň

Ariana Grande sa zasnúbila

 

A prirodzená póza, ktorá naň upriami pozornosť

Ariana Grande sa zasnúbila

Hrdličky, labute, alebo ako len chcete. Ak chcete vedieť čosi viac o Daltonovi, je to realitný agent. Špecializovať sa má na luxusné domy pre celebrity, Ariane pomohol vybrať jej súčasný v Los Angeles. Ariana mu to oplatila tým, že v októbri vydala nový album Positions, ktorý je o ňom. Alebo teda aspoň to tak vyzerá. Spieva tam o tom, ako chce spoznať jeho matku, ako jej ho zoslalo samo nebo, a ako chce vychovávať jeho deti.  Nuž, držme im palce.

Ariana Grande sa zasnúbila

 

Vyzerá, že ani po dvoch rokoch sa na Davidsona nezabudlo. Fanúšikovia totiž vidia podobu medzi ním a Daltonom. Vraj Dalton vyzerá ako Pete, keby bol Pete čistý a bez tetovaní

Ariana Grande sa zasnúbila

 

Pete-a a tetovania nespomínam náhodou. Má ich fakt požehnane, od tvárí Hillary Clinton a Ruth Bader Ginsberg, až po postavičky z Harryho Pottera (aj nejaké odkazy na Arianu, ale tie už po konci ich vzťahu prekryl niečím iným). Tvrdil, že si v tetovacom kresle vždy oddýchne a uvoľní sa tam, takže preto má toľko tetovaní. Podobné uvoľnenie ale asi nepociťuje v kresle maskérov. Zakrytie jeho tetovaní totiž zaberie okolo troch až štyroch hodín, čo je vraj dosť otravné. Existujú síce herecké úlohy, v ktorých tetovania nie sú prekážkou, ale to by údajne bolo limitujúce a preto je teda jednoduchšie tetovania rovno odstrániť. Na to má Pete samozrejme právo. Otázne ale je, či si myslí, že hneď po odstránení tetovaní sa mu pohrnú rozmanité herecké ponuky. Lebo o tom trošku pochybujem.

Ariana Grande sa zasnúbila

Pete vo filme The King of Staten Island. Do veľkej miery tam hral seba, takže tu tie tetovania fakt nevadili

Ariana Grande sa zasnúbila

 

A otázka na záver. Ak na to príde, budú Arianine svadobné šaty, hlavne čo do dĺžky, vyzerať takto?

Ariana Grande sa zasnúbila

 

Alebo skôr takto?

Ariana Grande sa zasnúbila

 

 

Zdroje: Vulture.com, Cosmopolitan.com, Consequenceofsound.net, Elle.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk