Motivácia na koniec roka!

pridal Nikky 30.12.2020 o 22:32
Motivácia na koniec roka!


Milí pikoškári a pikoškárky, mám vás úprimne rada a prežili sme spolu ďalší rok... Tento rok bol asi to najhoršie, čo som vo svojom krátkom živote zatiaľ zažila. Nielen ja osobne, ale celý svet... Za prežitie si zaslúžime všetci medaily.

Podobne ako slečna na fotke som skončila vyžratá po karanténach, a nie síce so zlomenou rukou, ale so zlomenými nervami. Nejdem vás už napínať, ak ste na fotke stále nespoznali speváčku Lanu Del Rey (35), tak vedzte, že to je ona.

Inak, ak by ste sa chceli predsa len na tomto roku zasmiať, kuknite si novú paródiu od Netflixu – „Death to 2020“. Je to taká úplná chujovina, ktorá mapuje najväčšie udalosti tohto roka, teda tie reálne, s humorom načierno prerozprávané napríklad Samuelom L. Jacksonom (72), Hughom Grantom (60), či Lisou Kudrow (57).

Ale späť k tej Lane. Posledné roky sa o nej hudobne zľahla zem, teda aspoň ja nič neregistrujem. Aj keď tohto roku predsa len vydala nejaké single, viac sa hovorilo o jej kritike hudobnej pop kultúry a speváčok typu Cardi B (28), či Doja Cat (25), ktoré vo svojej tvorbe „očaruje zneužívanie“ a popritom sa hrajú na veľké feministky. V podstate má pravdu, a všetky tie skutočné feministky, ktoré položili životy za to aby sme si dnes mi mohli vyložiť fotku svojho holého zadku na instagram sa musia v hrobe obracať!

Lany sa netýkajú ani škandály čo sa týka jej súkromného života, od roku 2019 chodí so spevákom a gitaristom menom Clayton Johnson (31), s ktorým sa stihla už aj zasnúbiť. Lanu nedávno náš Ignác nachytal so sadrou na ruke, vraj spadla pri korčuľovaní na ľade....v Californii.

 

Ani to jej však nezabránilo ísť si po jedlo. Určite by sme boli kamošky!

Motivácia na koniec roka!

Lana si formu poctivo vymakala v karanténe. Nuž, niekde to kváskovanie muselo zanechať stopy

Motivácia na koniec roka!

 

Byť ňou, aspoň by som sa to snažila zamaskovať. Ale vidno, že má v paži. Inak Lane závidím, že aj keď pribrala, nemá žiadnu celulitídu

Motivácia na koniec roka!

So zlomenou rukou

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lana Del Rey (@lanadelrey)

 

Ale má snúbenca, ktorý ju miluje aj tučnú a dolámanú

Motivácia na koniec roka!

 

Koľko im dávate? Ja dva roky max

Motivácia na koniec roka!

Dajme si aj tohoročnú Laninu piesenku

 

A keby si niekto chcel aj pozrieť paródiu na tento rok, nech sa páči, tu je. Aj keď tento rok bol paródia sama o sebe... Simpsonovci to vedeli už dávno!

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Youtube.com, Instagram.com, Vulture.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk