Celebritné Vianoce

pridal Nikky 31.12.2020 o 15:47
Celebritné Vianoce


Všetkým pikoškárom prajem dodatočne pekné Vianoce. Dúfam, že ste ich prežili v zdraví. Ja som ich síce prežila ďaleko od domova a v lockdowne, ale ani to mi nezabránilo prežrať sa zemiakovým šalátom a prepiť vaječným likérom haha.

Toto hluché obdobie medzi Vianocami a Novým rokom využívame hlavne na povaľovanie sa pred telkou, prežieranie sa a mozog nám veľmi nepracuje. Bodaj by aj pracoval pod návalom toľkých kalórií. Poznáte to, práve ste zožrali všetky salónky zo stromčeka, ale hovoríte si, že to treba preložiť ešte niečím slaným. Preto vás nebudem zaťažovať nejakými zložitými informáciami, dnes to bude hlavne o fotkách. Nedávno sme si ukázali gýčové stromčeky Kardashianiek a vy ste si v komentoch žiadali viac celebritných výzdob, tak nech sa páči, vyhovela som vám. Ak ešte vládzete, scrollujte a bavte sa!

Tohto nepodareného Grincha nám naservírovala Courtney Stodden (26) a jej nazeleno odfarbený psík

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Courtney Stodden (@courtneyastodden)

 

Sofia Vergara (48) s mamou a sestrami

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Vergara (@sofiavergara)

 

Priyanka Chopra (38) s manželom Nickom Jonasom (28) zostali uväznení v Londýne, kde aj oslávili sviatky

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)

Chris Hemsworth (37) sa pýši takýmto obrovským...stromom a pekáčom buchiet na bruchu, za ktorým my môžeme len horko zaplakať, lebo šalát dostal prednosť

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential)

 

Kourtney Kardashian (41) v mikro sukienke, ale zato  s desiatkami Santa Klausou a snehuliakov

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

 

Cardi B (28) ako inak, netrochárila. Treba hlavne plebsu ukázať, že sú lóve

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@iamcardib)

 

Herečka Goldie Hawn (75) má prísne opatrenia aj u seba doma, masku si nezložila ani pri zdobení stromčeka

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Goldie Hawn (@goldiehawn)

Dajme si aj nejakého sexoša. Jamie Dornan (38) spieval deťom vianočnú koledu, no zdá sa, že to veľmi neocenili

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jamie Dornan (@jamiedornan)

 

Salma Hayek (54) sa pripravuje na vianočnú večeru vo vínnej pivnici. Toto by som potrebovala!

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

Michelle Obama (56) síce nie je pikoškárska celebrita, ale jej vianočná fotka krásnych hafanov u mňa vedie

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michelle Obama (@michelleobama)

 

Dokonalá žienka domáca Reese Witherspoon (44) s rodinkou

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Čo by to boli za Vianoce bez Mariah Carey (50)?

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey)

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey)

 

Celine Dion (52) sa tiež zladila som svojimi synmi

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Céline Dion (@celinedion)

 

Takisto aj Beckhamovci!

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Vicky (46) si okrem toho zaspomínala aj na éru Spice Girls. Bolo to už dobrých 20 rokov dozadu. Aj vy sa pri tejto fotke cítite tak neskutočne starí?!

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Nechcem tu zase spamovať s Kardashiankami, ale Kim si predsa len dáme. Tento rok sa zase prekonala, a na vianočnú večeru sa vystrojila ako Nindža korytnačka v štetkovskom vydaní

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Klotzilla (36) samozrejme neznesie, že sa všetka pozornosť upriamila na Kim, a tak sa rýchlo nahodila do p*čoreziek a zapózovala pri stromčeku

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé Kardashian (@khloekardashian)

 

Kendall (25) voľne pohodená pod stromčekom rozmýšľa, prečo požrala toľko medovníkov

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner)

 

Paris Hilton (39) ako kráľovná gýču nám tiež dopriala až niekoľko vianočných pozdravov

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

 

Olivia Culpo (28) a jej chutný psík

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Culpo (@oliviaculpo)

 

Ozzy Osbourne (72) má aj vlastnú kolekciu škaredých vianočných svetrov. Všetci sa tvária nadšene

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne)

Selena Gomez (28) bez mejkapu a so skromným stromčekom, ako bežná smrteľníčka

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

 

Na záver vaše oči poteším naším Barbo - kenom aka Jessicou Alves (37)

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

 

Máme sa na čo tešiť, na budúci rok plánuje veľké veci! Ďalšie plastiky, a okrem toho reality show, kde bude chodiť po svetových metropolách, a teraz sa podržte – hľadať si ženícha a budúceho otca svojich detí.... technicky tomu úplne nerozumiem, ale nechajme sa prekvapiť

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

 

Zdroje: dailymail.co.uk, Instagram.com, Tmz.com







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk