Hilaria Baldwin je zmätená

pridal kiwi 3.1.2021 o 19:46
Hilaria Baldwin je zmätená


I zobudila sa Hilaria Baldwin (36) jedného rána a zrazu si nebola istá, kým vlastne je. V hlave sa jej začali vynárať záhadné a trochu zahmlené spomienky na minulosť a potom sa ju jej vlastný partner pokúsil zabiť. Joj, vlastne nie. To je dej filmu Total Recall...prípadne knihy Uteč, Jane. Hilariin príbeh je ešte zamotanejší. Ale zas, aspoň sa vďaka nemu ľuďom nebude spájať už iba s tým, že je plodnejšia ako dedinská jabloň.

Ešte predtým, než bola jabloňou a žila s Alecom (62), vyrastala malá Hilaria v Španielsku, kde sa aj narodila a odkiaľ pochádza jej rodina. Až keď mala 19 rokov, presťahovala sa do Ameriky, aby tam študovala na newyorskej univerzite. Takto to aspoň tvrdil internet a aj samotná Hilaria v niekoľkých rozhovoroch. A preto je pochopiteľné, že má španielsky prízvuk a sem-tam sa stane, že jej vypadnú anglické slovíčka (napríklad slovo uhorka).

.....Ibaže by nie. A naozaj to vyzerá na to „nie“. V poslednom čase si ľudia začali všímať, že Hilariin prízvuk sa akosi vytráca. Už dlho žije v Amerike, takže dobre, mohol sa vytratiť aj prirodzene. Na Twitteri však začali kolovať informácie o tom, že prízvuk odjakživa len hrala. Pravda je totiž taká, že Hilaria sa narodila v Bostone. A dokonca ani nie ako Hilaria, ale ako bežná americká Hillary. Jej rodičia sú takisto Američania, do Španielska sa presťahovali až na dôchodok, keď mala Hillary 27 rokov. O tom, že vyrastala v Španielsku sa teda hovoriť nedá, len tam zvykla tráviť dovolenky. Normálne rozmýšľam, akou národnosťou sa podľa jej vzoru budem chváliť ja.

Najlepšie bude, ak si dáme vyjadrenie odborníka. Možno si spomínate na vlaňajšiu kauzu „Jameela Jamil (34) a všetky jej zdravotné problémy“, v rámci ktorej na Jameeline zaujímavé príbehy o zdravotnom stave upozornila novinárka Tracie Morrissey. Tá nezaháľala ani teraz a, inšpirovaná Twitterom,  sa rozhodla preskúmať, ako to vlastne s tým Hillariným španielskym pôvodom je. A prišla na toto:

Nikto z Hillarinej rodiny zo Španielska nepochádza, akurát jej otec kedysi španielčinu študoval. Je teda možné, že v detstve sa španielčiny trochu napočúvala, ale určite to nie je jej materinský jazyk. Rozhodne by nebol problém, ak by Hillary tvrdila, že vďaka otcovi si španielčinu obľúbila a má k nej pozitívny vzťah. Lenže takto to nevravela. Tracie tvrdí, že Hillary úmyselne nechala ľudí veriť, že naozaj Španielkou je.

Práve z tohto sa Hillary ale snaží vyvliecť. Na Instagrame zverejnila video, v ktorom v podstate zo všetkého obvinila médiá. Vraj to média začali tvrdiť, že je Španielka, ona sa roky snažila ľudí presvedčiť, že v skutočnosti pochádza z Bostonu. Ale zlí reportéri pravdu vždy prekrútili, čo ona za to môže?!

Podľa Tracie môže:

Neznášam, keď celebrity takto obviňujú médiá. Keď sa píšu články o celebritách, väčšinou sa vychádza z toho, čo zverejnia samotné celebrity, alebo ich agenti. Nie je to tak, že by si niekto odrazu zmyslel, že Hillary je Španielka. To ona sa takto prezentovala v podcastoch a rozhovoroch. Robili s ňou niekoľko rozhovorov aj pre časopis ¡Hola! a viackrát uviedla, že pochádza zo Španielska. Ak by skutočne mala problém s tým, čo sa o nej píše, prečo by sa neustále vracala do časopisu, ktorý o nej publikoval nesprávne informácie?

Nebojte sa nič, Tracie si to už za svoje vyjadrenie stihla zlíznuť, skritizovala ju Hillarina nevlastná dcéra, Ireland Baldwin (25). Vraj je „patetické, že sa niekto chce hrať na detektíva a niekomu sa špárať v minulosti“. Nuž, ak niekto o minulosti zavádza, nech sa v nej ľudia len pekne pošpárajú.

Tracie si nemyslí, že by napadla súkromie Hillary, pretože informácie, z ktorých  vychádzala, sú  verejne dostupné. Boli k dispozícii na internete, a pomerne jednoducho vyhľadateľné. Hillary sa vydávala za imigrantku, pre ktorú je angličtina cudzí jazyk. V skutočnosti je ale baba z Bostonu, dcéra právnika a lekárky, ktorí majú víkendový dom na Mallorce. Trošku rozdiel.

Niektoré celebrity majú predstavu, že budeme bezvýhradne veriť všetkému, čo povedia. A to iba preto, že sú celebrity. Že si ich tvrdenia nebudeme overovať, ani o ich slovách vôbec pochybovať. Úprimne, nechápem to. Ak by som bola Hillary, posledných 10 rokov by som sa triasla od stresu, že si niekto zo školských čias spomenie na fakt, že som vtedy nemala prízvuk.

Takto to uzavrela Tracie. Tuším si medzi celebritkami vyrobila ďalšiu nepriateľku.

Cómo se dice...klamem o svojom pôvode?

Hilaria Baldwin je zmätená

 

Vysvetlenie ala Hillary: Jej otec má od mladosti hlboký vzťah k Španielsku. Zrejme preto, lebo sa venoval štúdiu španielčiny. Veď ok. Preto svoju rodinu každý rok bral do Španielska. Ale na ako dlho, to už nevieme. „Bolo by veľmi ťažké snažiť sa teraz nakresliť presnú časovú os. Občas sme boli v Španielsku cez prázdniny, občas aj cez školský rok. Bol to mišmaš...ehm, je toto to správne slovo? Bol to taký mix“. Poskytla Hillary pre The New York Times odborný výklad svojho mládí. Taktiež tvrdí, že Španielsko označuje ako domov, pretože tam žijú jej rodičia. A domov je to miesto, kde má rodinu. Napríklad, keby sa jej rodičia presťahovali do Číny, a ona ich išla pozrieť, povie: „Idem domov“. Čo na tom nechápete?!

 

 Jáj, a v Amerike bola odjakživa Hillary, a v Španielsku Hilaria. Neskôr začala byť Hilaria všade. To zrejme preto, že keď neboli v Španielsku, preniesli si údajne Španielsko do Ameriky, rozprávali sa doma po španielsky, a varili španielske jedlá. Taká posadnutá bola Španielskom, že aj manželské sľuby s Alecom mali v španielčine, a všetkým deťom dali španielske mená. Súčasťou nevestinho svadobného prejavu mal byť aj vtip o tom, ako jej akože španielski rodičia majú problém s výslovnosťou mena Baldwin. A vyslovujú to ako Baaaldwiiiiin. Ktovie, či boli samotní rodičia na svadbe prekvapení. Alebo ich Hillary dopredu upozornila, čo chystá? Toľko otázok.

Hilaria Baldwin je zmätená

Twitter sa už baví. Nijaká Hilaria zo Španielska, Hillary z Bostonu je to!

Hilaria Baldwin je zmätená

 

Je to jasné. Ak to, že Hillary navštívila Španielsko, z nej robí Španielku, potom sa po návšteve Disneyworldu môžete titulovať Mary Poppins. Logické.

Hilaria Baldwin je zmätená

 

Vraj je to od Hilarie, vlastne, Hillary, celkom obdivuhodné, že dekádu dokázala fingovať prízvuk aj pôvod. Normálne, že by to mohla byť aj zápletka komediálneho seriálu. Takého, v ktorom sa Hillary tvári ako sexi Španielka Hilaria, aby si ju Alec všimol...lenže potom sa vezmú a ona musí túto rolu hrať až do smrti. Alebo prípadne predstierať, že každým rokom stráveným v Amerike jej španielsky prízvuk slabne. Až by nakoniec skončila pri svojom pôvodnom.

Hilaria Baldwin je zmätená

 

Hilaria Baldwin je zmätená

Hillary na strednej, v ročenke. Na dosť nóbl americkej strednej, takže nie, neprisťahovala sa do USA až kvôli univerzite. Keďže škola stála nemalé peniaze, príbeh o nemajetnej imigrantke zo Španielska dostáva ešte viac na frak. Bývalí spolužiaci tvrdia, že na strednej bola milá, ale naozaj nijaký cudzí prízvuk nemala. Vraj dlho čakali, kedy sa o jej pôvode začne rozprávať a hoci pôvod Hillary bol akýmsi verejným tajomstvom New Yorku, až teraz sa o ňom začalo písať poriadne. To bude ale zaujímavá školská stretávka. A inak, manželku obhajuje aj Alec, vraj Hilaria žila aj v USA, aj v Španielsku, takže vlastne neklamala, ani si nič nevymyslela. Aký hlúpy...teda, lojálny manžel. Tomu vraj Hilaria hneď na prvom rande prezradila, že je z Bostonu. Ale on o nej v mnohých reláciách hovoril ako o španielskej manželke.

Hilaria Baldwin je zmätená

 

Detektívka Tracie. Vraj o Hillary donedávna takmer nič nevedela, iba to, že hádam každý rok rodí. No, teraz už toho vie podstatne viac.

Hilaria Baldwin je zmätená

 

Zdroje: buzzfeed.com, nymag.com, bbc.com, dailymail.co.uk, buzzfeed.com, nytimes.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk