Koniec jednej éry

pridal kiwi 8.1.2021 o 22:15
Koniec jednej éry


Ak ste príliš mladí na to, aby ste si pamätali a intenzívne prežívali rozvod Diany a Charlesa, tu máte náhradu. Vyzerá, že Kim (40)Kanye (43) už svoj vzťah nevedia zachrániť a smeruje to k rozvodu. Mali ste to zapísané v bingu na rok 2021? Ja som nemala.

Podľa portálu TMZ mali títo dvaja minulý rok problémy až do tej miery, že museli navštevovať manželskú poradňu. Akurát to asi nestačilo. E! News sa zase oháňa blízkym zdrojom, ktorý tvrdí nasledovné:

Už sú to mesiace, čo spolu netrávili čas ako manželský pár. Ostávajú v kontakte kvôli deťom, ale žijú oddelene. Kim si je vedomá toho, že jej manželstvo je v troskách. Uvedomuje si to už istý čas.

No napriek tomu, že vzťah s Kanyem upadol, Kim vraj údajne rozvod dlho zvažovala. Bolo jej jasné, že medzi ňou a Kanyem je koniec, ale potrebovala sa ubezpečiť, že robí správnu vec pre deti. Obetavá matka je to. Chcela pre potomkov len to najlepšie a tak si musela byť istá, že to najlepšie je práve rozvod. Momentálne sa zdá, že si istá je. Stránka PageSix nazbierala z viacerých zdrojov informácie, že Kim presvedčila manžela, aby sa nejako dohodli na rozvode a podmienkach, pretože má toho dosť. S kariérou právničky to myslí vážne (jej obľúbený film je asi Pravá blondínka), takisto sa chce angažovať v otázke nespravodlivo obvinených a uväznených a Kanye s bláznivými a nesplniteľnými plánmi kandidatúry na prezidenta jej tieto ambiciózne vidiny kazí.

Zdroj z Kanyeho strany to vidí inak, vraj celá vetva Kardashian rodiny je hrozná, reality show, ktorou žijú, je otrasná a Kanye s nimi už skrátka nechce nič mať. S Kim sa chcel rozviesť už v roku 2018 (práve keď ju začali zaujímať väzni) a zhruba v tom istom období o matke pluku, Kris (65), vyhlásil, že je Kris Jong-Un a že vraj ho Kardashianky chcú nasilu napchať na psychiatriu.

Posledným klincom do rakvy malo byť Kanyeho správanie na Kiminej októbrovej oslave narodenín:

Ukázal sa neskoro a odišiel skôr, neobjavil sa na žiadnych fotkách, ani videách na Instagrame. Akurát priniesol hologram Kiminho otca, Roberta Kardashian, a potom z oslavy vypadol najrýchlejšie, ako to šlo.

Bonzol Kanyeho tajný zdroj. Hologram mŕtveho otca je síce mierne strašidelný darček, no pre mňa by bola oveľa väčším problémom Kanyeho vlastná odnož cirkvi.

Nech je ako chce, Kim si stihla zarezervovať rozvodovú právničku Lauru Wasser, ktorá už zastupovala Angelinu Jolie (45), Johnnyho Deppa (57), Britney Spears (39), aj samotnú Kim pri jej druhom rozvode. Pripomeňme si, že pre Kim by bol tento rozvod už tretí. Prvého manžela, hudobného producenta, si zobrala tesne pred dvadsiatkou, vydržali spolu 3 roky. Druhé manželstvo, tentoraz s basketbalistom s Krisom Humphriesom (35) trvalo neslávnych 72 dní. S Kanyem začala chodiť v roku 2012, rok po rozvode s Humphriesom nasledovala svadba s rapperom. A ako vieme, boli z toho štyri deti.

Jeden by si povedal, že keď Kanyemu lezie Kardashian família tak hrozne na nervy, a Kim sa Kanyeho snaží zbaviť, dohodnúť sa na rozvode nebude problém. Aaale nie. To bol vtip. Jasné, že je tam problém. Veď inak by sa o nich nepísalo, nie? Komplikácie spôsobuje hlavne dom v Kalifornii, ktorý údajne stál 40 miliónov a jeho rekonštrukcia ďalších 20 (tie sumy bude asi dobré brať s rezervou). Kreatívnym géniom rekonštrukcie bol Kanye, výsledný projekt je vraj „oázou čistoty a svetla“.  Vlastníkom samotného domu je Kanye, Kim vlastní susediace pozemky a manžela žiada, aby jej nechal dom, pretože v ňom deti vyrástli a pre ne by sa nemalo nič meniť.

Chúdence deti veru zažijú veľa zmien. Jednak idú ich rodičia od seba, a jednak po rokoch končí aj show Keeping Up with the Kardashians. To už neexistujú nijaké istoty?! Mohlo by kvapnúť na reality show Rozvádzanie sa s Kardashiankami, nech aspoň niečo ostane po starom.

Či to vyjde aj na novú show, to neviem, ale na publicitu sa klan K rozhodne sťažovať nemôže. Urputne sa snaží, aby sa o rozvode písalo čo najviac a keďže tajné zdroje pracujú na plné obrátky, aj im to vychádza. Blind Gossip ale upozorňuje, aby sme neverili číslam, ktoré sa budú spomínať. Cieľom Kardashianok je, aby sa o rozvode písalo ako o druhom najdrahšom v histórii (Jeffa Bezosa len tak niekto neprekoná). Kim a Kanye sa teda budú tváriť ako miliardári a my im to máme veriť. Veď aj Kylie (25) bola miliardárka, kým sa jej Forbes poriadne nepozrel na zúbok.

Prvýkrát spolu na červenom koberci. Filmový festival v Cannes v roku 2012

Koniec jednej éry

 

Pamätáte?

Koniec jednej éry

 

Svadba, rok 2014

Koniec jednej éry

 

Kanye významne ovplyvnil Kimin štýl obliekania. Keď spolu začali chodiť, vyhádzal jej šatník, začal ju viesť cestou minimalizmu, daroval jej knihy o móde, ktoré mala podľa neho študovať, presvedčil ju, aby sa aspoň na chvíľu prefarbila na blond...Ktovie, či po rozvode bude nasledovať nejaká ďalšia premena. Inak, zlé jazyky hovoria, že na tej fotke vľavo vyzerá Kim ako Jafar z Aladdina.

Koniec jednej éry

 

Kanye píše o pnutí rozviesť sa, Kris Jong-Unovi a o tom, ako naňho zlá rodina chce poslať doktorov

Koniec jednej éry

O pár dní neskôr ich cvakli vo Wyomingu, kde mali rozoberať stav ich manželstva a Kanyeho psychické problémy. Ako vidíte, išlo to dobre. Ešteže ich vedeli tak pekne odfotiť

Koniec jednej éry

 

Spomínaný hologram. Otec Kim odkázal, že ju má veľmi rád, je na ňu hrdý, a zagratuloval jej k jej brilantnému manželovi. Ďakujem, radšej rozvod.

Koniec jednej éry

 

Zázrak svetla a čistoty, o ktorý možno ešte bude bitka

Koniec jednej éry

 

Koniec jednej éry

 

Koniec jednej éry

Vyjadrila sa už aj komička Kathy Griffin (60), ktorá bola susedkou Westovcov. Vraj Kanye nie je zlý chlap a vedel Kim rozosmiať a ona tolerovala jeho excentrickú povahu a snažila sa manželstvo udržať.

Koniec jednej éry

 

Podľa Kathy Kim miluje byť matkou, jej štvrté dieťa bude ale zrejme posledné...minimálne, čo sa týka detí, ktorých otec je Kanye

Koniec jednej éry

 

Najzaujímavejšia nová klebeta je tá, ktorá sa rozšírila na Tik Toku. Vraj s Kanyem je vo vzťahu slávny beauty guru, konkrétne Jeffree Star (35) a vraj sa to v kuloároch už dlho vedelo. Jeffree má takisto ranč vo Wyomingu a že sa práve do tohto štátu Kanye v posledných mesiacoch utiahol, údajne nebola náhoda. Oddaný kresťan Kanye s mužom? Nuž, nebol by prvý, ani posledný. Tu máte obrázok Jeffreeho. Ten sa z rečí o vzťahu s rapperom určite teší, aj keby to nebola pravda, aspoň sa mejkapy budú lepšie predávať. Umelosťou sa inak Jeffree aj trochu podobá na Kim.

Koniec jednej éry

 

UPDATE: Jeffree vo videu poprel vzťah s Kanyem, a že autorka klebety priznáva, že si to vymyslela. V roku 2021 by nás asi ani neprekvapilo, keby tá klebeta bola predsalen pravdivá 😃

 

Tri základné otázky na záver:

1.       Tešíte sa už na hudbu, čo Kanye vyprodukuje po rozvode?

2.       S ktorým basketbalistom/ rapperom si Kim začne teraz?

3.       Koľko fliaš šampusu už Kris buchla od radosti, že sa o Kimike toľko píše?

 

Koniec jednej éry

 

Pápá, Kimye

 

Zdroje: insider.com, pagesix.com, buzzfeed.com, people.com, architecturaldigest.com, blindgossip.com, distractify.com, insider.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk