Celebritné škandály za rok 2020

pridal Nikky 10.1.2021 o 21:23
Celebritné škandály za rok 2020


Aj keď celý tento rok bol jeden veľký škandál, poďme si pripomenúť tie celebritné, nech aspoň troška zabudneme na naše posraté životy v roku 2020. Aj keď možno niekomu ten rok doprial, dajte vedieť v komentároch, či ste zažili aj niečo pozitívne. Ja veľmi nie, preto dúfam, že tento rok bude lepší. Aj keď rúška asi tak skoro neodhodíme, ako pozerám.

Celebritných škadálov bolo aj minulý rok požehnane, tak poďme bez zbytočných rečí na to. Ak som na niečo zabudla, budem rada za pripomenutie.

MEGXIT

Hneď v januári sa holúbkovia Princ Harry (36) a jej výsosť Meghan (39) rozhodli, že už nechcú byť súčasťou kráľovskej rodiny, byť štvaní médiami, a že potrebujú trochu súkromia. Preto sa s veľkou pompou odsťahovali do Ameriky, priamo do LA, kde žijú v obrovskom paláci a na očiach paparazzov ten skromný život, o ktorom hovorili. Zanedlho si budeme môcť pozrieť aj dokument na Netflixe z ich života. Taktiež Meghan konečne odhalila svoju pravú tvár, keď priznala, že sa chystá do politiky.

 

Celebritné škandály za rok 2020

 

Celebritné škandály za rok 2020

 

Zúfalé manželky a dokonalé paničky v base

V minulom roku sme sa konečne dočkali spravodlivosti aj čo sa celebrít týka. Hviezda seriálu Zúfalé manželky, Felicity Huffman (58) a jej kamoška herečka Lori Loughlin (56) aj s manželom si posedeli v base za úplatky. Teda Felicity obišla s menším trestom, Lori sedela až 2 mesiace natvrdo. Svoje nie veľmi múdre dcérenky chceli dostať za úplatky na prestížne školy. Kauze sme sa samozrejme venovali aj na pikoškách.

 

Celebritné škandály za rok 2020

 

Celebritné škandály za rok 2020

Karolove zrútenie

Nieže by to nikto nečakal, práve naopak, život s Kardashiankami si vypýtal na Karolovi (43) svoju daň. Začalo to tým, keď ohlásil svoju kandidatúru na prezidenta USA v júli. Každý si myslel, že to je len ďalší výplod jeho chorej mysle, on to však myslel vážne (nakoniec sme boli svedkami, že nejaké tie percentá predsa len získal). Počas kampane mu regulérne hrablo, v Južnej Karolíne plakal na pódiu a rečnil o tom, ako ho jeho mama takmer potratila. Medzitým odslúžil zopár omší a Kim mu pohrozila, že sa s ním rozvedie. Zabarikádoval sa vo svojom ranči vo Wyomingu, kde aj vyhľadal lekársku pomoc. Potom sa ešte poprechádzal po vode ako Ježiš, navrhol niečo hnusné do svojej Yeezy kolekcie, a ku koncu roka sa ako tak ukľudnil.

Celebritné škandály za rok 2020

 

Neodolala som, musela som sa s vami podeliť o tieto nádhery. Ak ste nič z tohto neodstali pod stromček, môžete si to dopriať trebárs na Valentína. Vaša polovička sa isto poteší (škodoradostný smiech).

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa YEEZY MAFIA (@yeezymafia)

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa YEEZY MAFIA (@yeezymafia)

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa YEEZY MAFIA (@yeezymafia)

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa YEEZY MAFIA (@yeezymafia)

 

Postrelená raperka

Americká raperka Megan Tree Stallion (25), u nás pomerne neznáma, no v Amerike vychádzajúca hip hop hviezda, bola postrelená v júli v Hollywoode. Údajne ju do nohy postrelil raper Tory Lanez (28). Veď viete ako to medzi týmito čiernymi rapermi chodí, všetko si vybavujú cez zbrane. Uniklo aj policajné video, na ktorom Megan kráča, a za sebou zanecháva krvavé stopy. Nečudujem sa ak by to bol jej ex. Lanez mal už prvé pojednávanie na ktorom vysvitlo, že to je riadny kvietok a v aute mu našli aj ďalšie neregistrované zbrane. Momentálne je von na kauciu, ďalší súd má mať koncom januára a hrozí mu až 23 rokov v chládku. Samotná Megan má klasicky ukričaný a veľkoritný prejav, a nikoho neprekvapí, že sú dobré kamošky s Cardi B (28).

Celebritné škandály za rok 2020

 

Ich spoločný počin WAP (Wet Ass Pussy) valcoval rekordy sledovanosti a veľa rodičov sa chytalo za hlavy keď si 6 ročné deti pospevujú „There's some whores in this house“...

#FreeBritney

Chudera Britney (39) je už na pikoškách starý inventár a aj tento rok sme sa bavili na jej podivných postoch na sociálnych sieťach a čudných tanečkoch. Vysvitlo však, že by sme ju mali skôr ľutovať a vážne potrebuje pomoc. Ubehlo už 14 rokov od jej zrútenia a odvtedy je pod prísnym dohľadom svojho otca. Zavretá v dome nemá prístup ani ku svojim deťom. Tento rok si nejakým zázrakom najala advokáta a začala sa biť o svoju slobodu. Jej fanúšikovia sa zmobilizovali do hnutia #FreeBritney, ktoré malo ohlas po celom svete. Počas súdu vyplávali na povrch kadejaké špinavosti, napríklad aj to, že Britney podávajú lieky proti jej vôli, a na jej stranu sa postavili aj jej deti, napríklad starší Sean (15) obvinil svojho deda, Britneyinho otca Jamieho (68) z fyzického zneužívania. To, že Britney nie je psychicky v pohode vie aj jej mama Lynne (65) či jej frajer Sam Asghari (27), otázka je, prečo pre ňu nič neurobia. Súd rozhodol v prospech jej otca, a opatrovníctvo predĺžil do februára 2021. Britney získala 30% starostlivosti o svojich synov, a jej zlatokop ex Kevin Federline (42) má zvyšných 70%. Britney sa s ním súdila tiež, keďže požiadal o zvýšenie výživného. Od Britney žiadal 60, 000 dolárov ako výživné na ich spoločných dvoch synov. Podľa posledných info Britney platí zhruba 20 tisíc dolárov mesačne. Tak veľa šťastia Brit, snáď sa ti tento rok konečne podarí vyslobodiť z domáceho väzenia!

 

Brit s frajerom, prosím učeš ju!

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

 

Aspoň tancovať ju stále baví

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Ellen je mrcha!

V roku 2020 sa dostalo na verejnosť to, o čom sa už dávno šuškalo. Ellen DeGeneres (62) je poriadna mrcha a ku všetkým okrem celebrít sa správa hrozne. Americké zlatíčko až také zlatíčko nebude. Ozvali sa jej bývalí zamestnanci, ktorí tvrdia že pracovať pre ňu je doslova toxické a Ellen je dokonca rasistka. Viem, v Amerike si nadávku rasista vyslúžite aj za to, keď v obchode chcete biely chlieb namiesto čierneho, ale bez vetra sa ani lístok nepohne. Viacerými ľuďmi z brandže bola označená ako „zlá a nepríjemná osoba, ale dobrá herečka“. „The Ellen DeGeneres Show“ sa nevyhla personálnym zmenám,  pár ľudí a dvoch producentov vyrazili. Ellen sa verejnosti nie veľmi presvedčilo ospravedlnila, no ani tak to nepomohlo, sledovanosť jej šou klesla o 38%.

 

Celebritné škandály za rok 2020

 

Dovolenka  a párty počas pandémie

V článku o škandáloch nesmú chýbať Kardashianky. Tie sa tento rok okrem iných vecí preslávili hlavne nákladnou dovolenkou v čase, keď v USA riešili vrchol pandémie koronavírusu, lockdowny, mnoho ľudí prišlo o prácu, veľa z nich nemalo čo jesť a veľa ľudí aj umieralo. Na jeseň sa celá família vybrala do Tahiti súkromným lietadlom osláviť Kimine 40-te narodeniny. Prenajali si celý rezort a zabávali sa akoby žiadna pandémia ani neexistovala. Viem, mnoho z vás si povie, že na to majú peniaze, prečo by mali riešiť závisť plebsu. Keby si to v tichosti oslávili nepoviem. No ony potrebujú všetko veľkolepo dokumentovať na sociálne siete a písať o tom, aké sa cítia požehnané, skromné a podobné bludy. Jasné že veľa ľudí (medzi inými aj mnoho celebrít) to pobúrilo a nenechali na nich ani nitku suchú. Aby sa nepovedalo, Kanye (43) za ich duše aspoň odslúžil na ostrove omšu.

 

Celebritné škandály za rok 2020

 

Ani ďalšie celebrity si nedali povedať a robili si obrovské korona párty. Cardi B (28) si na Vďakyvzdanie pozvala ku sebe domov 37 ľudí napriek zákazu združovania sa. Asi im to za to stálo, aj keď o pár dní boli niektorí pozitívni.

Celebritné škandály za rok 2020

 

Ani Rita Ora (30) sa v najviac postihnutom Londýne nevedela zdržať, a svoju 30-tku oslávila vo veľkom štýle. Uplatila luxusnú reštauráciu, pozvala celebritné kamošky a nevyrušila ich ani polícia búchajúca na okno. Veď aj tak odišli...zábava tak mohla nerušene pokračovať do rána...bez rúšok. Rita sa potom kajala na instagrame a dostala aj pokutu 10, 000 libier, ale veď čo je to pre ňu, 30 má len raz v živote.

 

Dráma na súde

Amber Heard (34) tento rok svetu dokázala, aká je skvelá herečka. Roky ťahajúce sa súdne spory a špina medzi ňou a  Johnnym Deppom (57) tento rok vyvrcholili na súde v Londýne, kde bol Johnny britským denníkom The Sun označený ako „mlátič žien“ a Amber ako jeho obeť. Johnny mal síce obrovskú podporu fanúšikov, no ani to mu nezabránilo aby prehral, a Amber sa predviedla ako tajomníčka pre všetky týrané ženy. Za svoj výkon by si zaslúžila Oscara. Johnnymu to značne poškodilo, odpísali ho aj z tretieho pokračovania „Fantastic Beasts“. S Amber sa naopak počíta v Aqamanovi 2.

 

Celebritné škandály za rok 2020

 

Aby to nestačilo, Amber počas procesu zverejnila aj nelichotivú fotku ožratého Johnnyho ešte z čias ich manželstva, pokrytého rozpustenou zmrzlinou (viem vyzerá to ako grcka), a nazvala ho „patetickým chudákom“

Celebritné škandály za rok 2020

Ani kráľovskej rodine sa nevyhli sexuálne škandály

To, čo sa už dlhé roky šepkalo, teraz uzrelo svetlo sveta. Kráľovnin úchylný syn, Princ Andrew (60) bol kamarát s dnes už zosnulým miliardárom a  pasákom Epsteinom, ktorý mu dohadzoval dievčatá pod zákonom. Na sex párty chodil nielen do Ameriky, ale aj na Karibik, kde sa na takýchto orgiách stretlo mnoho známych ľudí. Andrew sa ešte koncom roka 2019 kajal v televízii, no celé to bolo dosť nepresvedčivé. V podstate už celý svet ho má za starého chlípnika, a olej do ohňa sa rozhodla neprilievať ani jeho matka kráľovná Elizabeth (94), ktorá radšej taktne mlčí o problémoch svojho syna. Akoby nebolo málo, že musí riešiť aj neposlušnú nevestu Meghan (39). Andrew sa drží v úzadí a ticho šúcha nohami, čo je asi to najlepšie, čo mohol vzhľadom na situáciu urobiť. V roku 2020 vydával dcéru princeznú Beatrice (32) no prezieravo sa vyhol aj rodinným fotografiám. O čo sa so mnou stavíte, že tento rok ešte budeme svedkami nejakej tej kráľovskej špiny!?

 

Jeho exmanželka Sarah Ferguson (61) musí mať silný žalúdok. Svojho exmanžela na verejnosti vehementne obhajuje

Celebritné škandály za rok 2020

 

Zdroje: Instagram.com, Dailymail.co.uk, Thesun.co.uk, Wikipedia.org, People.com, Bbc.com, Thenewdaily.com.au, Graziamagazine.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk