Nový párik na svete

pridal Nikky 12.1.2021 o 21:21
Nový párik na svete


Tak ale toto je taký párik, ktorý vás naozaj prekvapí a šokuje. Ako sa títo dvaja dali dohromady, je mi záhadou! Ale dnes je už možné všetko, však? Zatiaľ čo celý svet stávkuje o koľko miliónov Kim (40) ošklbe Karola (43) pri rozvode, ani sme si nevšimli, že herečka Olivia Wilde (36) a spevák, model a idol násťročných dievčat Harry Styles (26) sa dali dokopy!

Tu ani nejdem riešiť vekový rozdiel, veď my ženy máme právo na zajačika, ale do očí mi bije najmä tá nesúrodosť tohto páru. Tu už naozaj nikto nič negarantuje...

Olivia sa nedávno rozišla so snúbencom Jasonom Sudeikison (45), s ktorým má dve deti Otisa (6) a Daisy Josephine (4). Zachcelo sa jej mladého mäska a tak zalovila v speváckych vodách.

O Harrym sa hovorí, že nie je len na ženy, takže Oliviinmu výberu úplne nerozumiem, ale veď nech si robia čo chcú. Aspoň my máme o čom písať...

Ak vás zaujíma ako sa títo dvaja stretli, bolo to na pľaci. Olivia totiž režíruje vlastný film „Don´t Worry Darling„ , v ktorom si Harry zahrá. V tomto psychologickom thrilleri sa okrem neho objaví aj Chris Pine (40) či Dita Von Teese (48). Jedná sa o nešťastný príbeh žienky domácej, ktorý sa bude odohrávať v 50-tych rokoch minulého storočia. Nechajme sa prekvapiť.

Harry bol posledné roky spájaný hlavne s kadejakými neznámymi aj známymi modelkami, ale na jeho dating liste svieti hlavne meno Kendall Jenner (25), s ktorou bol videný viackrát. Okrem toho mi do očí udrela aj pikoška, vraj v roku 2012 randil s Taylor Swift (31) (aj keď otázka by skôr znela, kto s ňou ešte nerandil??!), a v 2013 s Nicole Scherzinger (42)... vtedy mal Harry len 19 rokov. Nuž, niekto tu má vážny oidipovský komplex. Skoro všetky jeho frajerky boli od neho výrazne staršie.

Tento nový hollywoodsky párik nafotil Ignác prvýkrát pred týždňom v Santa Barbare v Kalifornii.

Harry v ružovej čiapočke a dámskych okuliaroch vyzerá naozaj mužne...

Nový párik na svete

 

Olivia sa mohla aspoň učesať

Nový párik na svete

 

A vrátila sa do tínedžerských čias

Nový párik na svete

 

Podľa očí súdim, že si aj spolu zahúlia

Nový párik na svete

 

Vaky pod očami ako nákupné tašky

Nový párik na svete

Je im sveta žiť....o deti sa asi stará pestúnka

Nový párik na svete

 

„Yess, a teraz už mám cestu vydláždenú aj do filmu...“

Nový párik na svete

 

Cez víkend sa už objavili aj oficiálne na svadbe priateľa z brandže

Nový párik na svete

 

Harry má normálne opätky, ale to u neho nie je nič nezvyčajné. Olivia sa už vyjadrila, „že jej veľmi imponuje aký je Harry moderný a neprezentuje toxickú maskulinitu, a že toto by malo byť našou budúcnosťou.“ Ja dúfam, že nie... Ale ak si pamätáte, o Olivii som písala aj v súvislosti s výchovou jej detí v štýle „neutral gender“, takže ma to neprekvapuje

Nový párik na svete

 

No čo tipujete, ako dlho im to spolu vydrží ?

Nový párik na svete

Olivia a už jej ex s deťmi

Nový párik na svete

 

Reakcie nasratých puberťáčok nenechali na seba dlho čakať. Čítajte, a bavte sa!

Nový párik na svete

 

Nový párik na svete

 

Nový párik na svete

 

Nový párik na svete

 

Nech sa páči, užite si tú netoxickú maskulinitu

 

Zdroje: Youtube.com, Dailymail.co.uk, Cosmopolitan.com, Seventeen.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk