Už tu máme rozchod

pridal kiwi 13.1.2021 o 21:16
Už tu máme rozchod


Nový rok ledva začal a hneď je tu ďalší rozchod. Zoë Kravitz (32) a Karl Glusman (33) si dávajú zbohom.

Manželia to spolu vydržali 18 mesiacov, ešte v lete Zoë na Instagram vešala fotku zo svadby s tým, že rok manželstva majú za sebou. Karl nezaostával a napísal toto:

"Takýto rok sme nečakali, ale mám pocit, že keď zvládneme tento rok, zvládneme spolu čokoľvek. Milujem ťa. Viac ako hocičo iné. Si moja najlepšia priateľka ... rozosmievaš ma, moje srdce sa pri tebe roztápa, keď robím blbosti, hneď ma na to upozorníš, vďaka tebe osobnostne rastiem... za to ťa milujem. Budem pre teba robiť všetko až do dňa, keď zomriem."

To je ale nádherné.... A aj tak to nestačilo.

Pre zábudlivých ešte malá pripomienka ku vzťahu týchto dvoch. Chodiť spolu začali v roku 2016, v roku 2018 Zoë pre magazín Rolling Stones priznala, že je zasnúbená. Karl ju požiadal o ruku sympaticky, upustil od plánov žiadať s veľkou pompou v Paríži, a opýtal sa jej v obývačke, keď boli obidvaja v teplákoch, čo Zoë vraj veľmi ocenila. Svadba sa konala v júni 2019 v Paríži, a medzi pozvanými boli Zoëne kolegyne zo seriálu Big Little Lies, a napríklad aj herci Eddie Redmayne (39) a Denzel Washington (66).

O rozvod požiadala Zoë nedávno, tesne pred Vianocami, začiatkom januára sa informácia o plánovanom rozvode dostala na verejnosť. Okrem toho Zoë už stihla aj zaujať príspevkom na Instagrame. Stotožňuje sa vraj s obrázkom, na ktorom osoba vyhadzuje do koša všetky veci a všetkých ľudí, ktorí neslúžia jej dobru. Takže zrejme manžel tiež prestal tú funkciu plniť a musela vyhodiť aj jeho. Karl zareagoval tým, že Zoë prestal sledovať na Instagrame a vymazal si odtiaľ všetky ich spoločné fotky.

Blind Gossip nedávno možno písal práve o Zoë, keď spomínal herečku, dcéru slávnych rodičov, ktorej manželstvo už pred rokom trochu vŕzgalo a jej manžel sa musel odsťahovať z domu. Nejako sa vtedy dokázali udobriť, ale teraz sa im to už nepodarilo a prišiel definitívny rozchod. Dôvod je vraj to, že manžel bol neverný, a ak herečka dá na známosť, s kým presne jej bol neverný, kauza rozvod bude ešte o to zaujímavejšia.

No teda! A taká to bola na Instagrame láska.

 

Bejvávalo. Karl vyzerá trošku čudne, ale tí dvaja sa mi k sebe hodili

Už tu máme rozchod

Jedna svadobná pre Rozárku

Už tu máme rozchod

 

Inkriminovaný príspevok na Instagrame

Už tu máme rozchod

 

Klebety na seba nenechali dlho čakať, vraj Zoë už manžela stihla vystriedať Channingom Tatumom (40). Zdroj blízky herečke však tvrdí, že tí dvaja len spolupracujú na pripravovanom filme. No, veď uvidíme. Napriek tomu, že Karl nie je úplne môj typ, za Channinga by som ho po vizuálnej stránke určite nevymenila

Už tu máme rozchod

Zoë a Channing už spolu kedysi pracovali. Vo filme Lego príbeh daboval on Batmana, ona Catwoman. Fanúšikovia uvažujú, že ak Zoë s Channingom nič nemá, mohla by niečo mať s iným Batmanom – Robertom Pattinsonom (34), pretože tomu bude tiež hrať Catwoman. Teda, za predpokladu, že sa tento film niekedy podarí dokončiť.

Už tu máme rozchod

 

Zdroje: people.com, dailymail.co.uk, harpersbazaar.com, blindgossip.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk