Všetci choďte do riti!

pridal Nikky 31.1.2021 o 16:53
Všetci choďte do riti!


Tam, a aj inde nás posiela Megan Fox (34). Odkedy začala randiť so spevákom Colsonom Bakerom alias Machine Gun Kellym (30) stala sa z nej drsňáčka. Veď viete, čím viac tetovaní, tým viac frajer. Machine ich má požehnane a tak sa aj Megan popri ňom cíti ako badass. Badass určite je, veď spustiť sa s takým indivíduom a vysrať sa na tri deti, to chce silný žalúdok. Ale možno im krivdím, možno je Machine jemný gentleman a má rád aj jej deti.

Megan a Machine sa dali dokopy niekedy okolo marca 2020 na natáčaní thrilleru Midnight in the Switchgrass, ktorého by sme sa mali dočkať tento rok. Len pripomínam, že je stále vydatá za Briana Austina Greena (47) s ktorým sa vzali v roku 2010 majú spolu tri dievčatká, sorry chlapcov – Noah Shannon (8), Bodhi Ransom (6) a Journey River (4). Skalní pikoškári si iste pamätajú, že ich vychovávajú v rámci „neutral gender“ výchovy, a tak chlapci s dlhými vlasmi chodia poobliekaní ako dievčatká.

Keď sa minulý rok začalo šepkať, že mu Megan ušla s mladším chlapom, chcel sa jej Brian pomstiť a tiež si zbaliť nejakú šťabajzňu. Tak narýchlo sa mu podarilo ale splašiť len našu milovanú Courtney Stodden (26), ktorá bola rada za trošku publicity. Potom si ešte do Megan rypol, že kašle na svoje deti a stihol sa popretŕčať s kadejakými potetovanými instamodelkami. Momentálne tiež ani Brian nebude prototyp vzorového otca, keďže dovolenkuje s ďalšou frajerkou, austrálskou tanečníčkou menom Sharna Burgess (35).

Rozvodové papiere podpísali ešte koncom minulého roka a Brian vraj požiadal o zverenie chlapcov do jeho starostlivosti. Megan s deťmi veľmi nevídať, no nechala sa počuť, že s Machine Gunom (sakra také sprosté meno, kto to má skloňovať?) plánuje budúcnosť, a že ho už aj stihla zoznámiť s deťmi.

Megan a Machine sa nedávno objavili oficiálne spolu aj na červenom koberci, a pred pár dňami ju Ignác odfotil pri vystupovaní z auta a na ruke mala „podozrivý“ prsteň. Všetci novinári sa jej začali pýtať, či už sú zasnúbení, čo Megan tak naštvalo, že pridala na instagram fotku svojej ruky na ktorej sa skvel prsteň s obrovským „Fuck You“ nápisom. Napádajú ma tri otázky. Ako dlho im to vydrží (ja tipujem max rok a vy)? Porodí mu Megan dieťa? Po rozvode pripadnú deti jej alebo Brianovi?

Opovážte sa jej pýtať na zasnúbenie

Všetci choďte do riti!

 

Žeby dobiehala zameškanú pubertu ?

Všetci choďte do riti!

 

A inkriminovaný prsteň

Všetci choďte do riti!

 

Na AMA 2020 prvýkrát na červenom koberci spolu. Megan vyzerá ako jeho staršia sestra. Vraj sú „ dve polovice jednej duše“, rozplývala sa

Všetci choďte do riti!

Promuje aj jeho hudbu, a vyzerá pri tom ako čarodejnica. Zdá sa, že Megan sa konečne nemusí skrývať za image manželky a matky, a môže ukázať svetu svoje pravé JA

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Fox (@meganfox)

 

Tento fešák ukradol jej srdce

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa the Blonde Don (@machinegunkelly)

 

Dajme si aj niečo z jeho hudobnej tvorby, takúto hudbu nepočúvam, tak neviem posúdiť, či je to dobré alebo zlé

 

Pán aj rapuje, akurát začal aj skončil dissovaním Eminema (48), toto bol krok mimo. Mám napočúvané všetky Eminemove piesne a tuto potetovaný panáčik sa na neho nechytá ani v najdivokejších snoch

Určite ste zvedaví aj na Briana a jeho nový objav. Takto spolu dovolenkovali na Havaji

Všetci choďte do riti!

 

Sharna má zadok ako chlap. Či už mám pokrivenú optiku zo všetkých tých Kardashianiek?!

Všetci choďte do riti!

 

Všetci choďte do riti!

 

A má aj krátke nohy, ale to ak si pamätáte má aj Megan

Všetci choďte do riti!

Do tváre je však veľmi milá

Všetci choďte do riti!

 

Otázkou zostáva kto sa im zatiaľ stará o synov, kým Brian dovolenkuje a Megan pracuje a odsťahovala sa k milencovi

Všetci choďte do riti!

 

Viac ich ale vídať s Brianom

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brian Austin Green (@brianaustingreen)

 

Zdroje: Instagram.com, People.com, Dailymail.co.uk, Metro.co.uk, Youtube.com, Hollywoodlife.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk