Investigatívny dokument o Britney Spears odhalí šokujúce detaily

pridal NoName 1.2.2021 o 20:19
Investigatívny dokument o Britney Spears odhalí šokujúce detaily


Že bývalá ikona Britney Spears (39) už pár rokov zažíva naozaj ťažké obdobie, je všeobecne známe. Bulvárne média a paparazzi už dlhé roky sledujú každý jeden jej krok a tak podrobne zdieľajú jej nešťastnú životnú cestu s celým svetom. Blonďavá speváčka je totiž veľkým príkladom toho, čo s človekom môže urobiť veľká sláva. A tá sa na umelkyni naozaj podpísala zdrvujúco. To napokon prezradí aj nový dokumentárny film z dielne The New York Times, ktorý oslovil priamo posledný právnik Britney.

O životných patáliách Spears asi netreba veľmi hovoriť, všetci na pikoškách vieme, akými sračkami si prešla. Avšak v skratke...  Už v roku 2008 bola zbavená svojprávnosti pre psychické problémy, niekoľko verejných zrútení, drogovú závislosť a agresívne útoky na paparazzov. Odvtedy sa o ňu stará a spravuje jej majetok otec Jamie Spears (68). Ten ju však má podľa mnohých fanúšikov len finančne využívať. Veľa jej obdivovateľov vidí dokonca skryté odkazy vo zvláštnych tanečných videách, ktoré blondínka pravidelne zverejňuje. Preto ešte minulý rok vzniklo hnutie #FreeBritney, ktoré malo súd presvedčiť o tom, že je umelkyňa schopná sa postarať sama o seba a jej život by jej mal byť opäť vrátený do vlastných rúk. To sa však nestalo. V novembri 2020 bola žiadosť o speváčkinu slobodu zamietnutá.
Pomôcť by jej však mohol nový dokument od The New York Times, ktorý vychádza už o pár dní a má prezradiť mnoho tajomstiev.

Moja klientka ma informovala, že sa svojho otca bojí, “ cituje slová právnika Britney Spears The New York Times. Ten vraj toto silné médiu oslovil ešte zo súdneho pojednávania, ktoré sa uskutočnilo v novembri minulého roku. A keďže so zamietnutou žiadosťou nie je spokojný, rozhodol sa pozrieť na prípad aj v novej investigatívnej snímke... No neviem, či tomu úplne veriť. Aby to nedopadlo tak, že sa na nej chce nabaliť ešte aj obhajca a ľudia naokolo a budú slušne predávať informácie, ktoré im Britney narozprávala..

Dokumentárny film s názvom Framing Britney Spears má ale zachytiť to, čo verejnosť o opatrovníctve jej otca možno nevedela, hlbšie ukázať náhľad do ich súdnych bitiek a najmä smutný pohľad na to, ako sa Britney snaží získať svoju slobodu. V očakávaných záberoch diváci taktiež uvidia množstvo rozhovorov a kľúčových dôkazov, ktoré majú prezradiť možno až šokujúce a doposiaľ nepoznané detaily jej upadajúceho života. Zaujímavé rozhovory poskytli dlhoroční a blízki priatelia, ktorí s Britney počas rokov jej najväčšej slávy cestovali, marketingový manažér, ktorý jej vytvoril imidž úspešnej popovej hviezdy, fanatickí fanúšikovia, ktorí stoja za hnutím #FreeBritney, terajší právnik, ale aj bývalý právny zástupca, ktorý sa snažil s jej otcom dohodnúť, no neúspešne. Tvorcovia proste sľubujú doposiaľ nevidené materiály. V Amerike by mal byť dokument odvysielaný už 5. februára na televíznej stanici FX a o pár týždňov neskôr pridaný aj na celosvetovej streamovacej stanici HBO GO.

Čo myslíte, ide o úprimnú pomoc, alebo zas o biznis?
Triler k dokumentu Framing Britney Spears


 

Najnovšie zvláštne video, ktorými vraj speváčka posiela skryté prosby o pomoc.. –

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)Britney s otcom a ešte pred plastikou nosa.

Investigatívny dokument o Britney Spears odhalí šokujúce detaily

V roku 2007 Spears všetci označovali za blázna, keď si na verejnosti oholila hlavu. Btw, neviem, či je to konšpirácia, ale počula som, že to bolo práve z toho dôvodu, že v tom čase akurát súdne bojovala o deti s exmanželom Kevinom Federlinom (42) a nechcela, aby jej našli vo vlasoch látky po nejakých drogách. Ale vážne neviem, ako je to veľmi real. :D

Investigatívny dokument o Britney Spears odhalí šokujúce detaily

 

Zdroje: Nytimes.com, Youtube.com, Instagram.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk