Mlčanlivosť je cesta k slobode!

pridal NoName 4.2.2021 o 20:16
Mlčanlivosť je cesta k slobode!


Už sú to dva roky, čo sa speváčka Adele (32) rozhodla po rozchode s manželom Simonom Koneckim (46) požiadať o legálne ukončenie ich zväzku. A vyzerá to, že k nemu aj čoskoro konečne dôjde. Predtým však, ako si bývalý pár povie definitívne , , ZBOHOM“, sa nastolili prísne podmienky, ktoré len tak v klasickom rozvode nie sú bežné. Popová diva totiž musela pristúpiť na netradičnú požiadavku, ktorú jej nekompromisne a bez akýchkoľvek námietok Simon nastolil.

Adele si v posledných rokoch prešla naozajstnou zmenou. Či už po tej fyzickej stránke, keď schudla neuveriteľných 40 kíl, tak aj po tej psychickej, kedy ukončila dlhoročný vzťah s manželom Simonom Koneckim. S tým má dokonca osemročného syna Angela. Tomu ešte v roku 2017 plánovali manželia dopriať súrodenca, po ktorom vraj chlapec veľmi túžil. No človek mieni, rozvod mení... Dvojica tri roky po tajnej svadbe ohlásila rozchod, ktorý by mal už o pár týždňov vyvrcholiť do oficiálneho a definitívneho konca. Predtým však, ako k ukončeniu ich zväzku dôjde, musela autorka hitu Someone Like You súhlasiť s doživotnou mlčanlivosťou o vzťahu so Simonom. Nebude písať, hovoriť a spievať o tom, ako spolu žili, čo bol dôvod ich rozchodu a prečo vlastne k nemu došlo.

"Svoje zlomené srdce a emočnú bolesť dokázala Adele od začiatku kariéry skvele zúročiť vo svojich nahrávkach, ale tento rozchod je niečo iné. Sú si obaja vedomí toho, že syn Angelo by mal byť chránený, a to je dôvod, prečo teda napokon Adele súhlasila, že nebude o tomto vzťahu nikdy spievať, " cituje zdroj blízky speváčke denník The Sun.

Dôvod ich odlúčenia bol však jasný už pár mesiacov po tom, ako spolu prestali žiť. Adele priznala, že sa s manželom vnútorne vzdialili po tom, čo sa z nej stala svetová superstar, zatiaľ čo on chcel žiť obyčajný život v ústraní.

Stávala sa väčšou a väčšou hviezdou, jemu pritom vôbec nevadilo, že je v pozadí neviditeľný, ale akonáhle bola ešte slávnejšia, vycestovala na obrovské turné a mala preplnený diár, tak sa navzájom odcudzili, " uviedla taktiež speváčkina kamarátka v rozhovore pre E! News.

Zdá sa, že neustála pozornosť a tlak verejnosti nie je teda pre každého a občas to môže dopadnúť aj takto. Každopádne by už mala Adele prestať chudnúť, lebo mi príde, že po sklamaní v láske sa upla len na to.

 

Speváčka sa za manžela v tajnosti vydala v roku 2016. (Mimochodom, tiež vás zarážajú jeho zuby??? Priblížte si. Veď financie by na to mal aleluja. Vážne nechápem.) 

Mlčanlivosť je cesta k slobode!

Simone, ako bývalý finančník Lehman Brothers a zakladateľ charitatívnej organizácie Drop4Drop, vraj nezniesol viac život pod dozorom verejnosti.

Mlčanlivosť je cesta k slobode!

 

Adele sa už od pôrodu snaží svojho syna pred verejnosťou chrániť a nezdieľať jeho podobizeň s celým svetom.

Mlčanlivosť je cesta k slobode!

 

So svojimi fotkami naopak problém nemá. Hlavne po tom, ako schudla 40 kíl. Odvtedy sa objaví sem tam aj pikantnejšia fotka.

Dobrý deň, prsia ven.

Mlčanlivosť je cesta k slobode!

 

Bez podprsenky to ale nie je bohviečo..

Mlčanlivosť je cesta k slobode!

Treba však uznať, že tie ubraté kilá jej naozaj veľmi prospeli. Samozrejme, že aj tie úpravy.. No pre svoju dnešnú podobu musela dosť zamakať.

Mlčanlivosť je cesta k slobode!

 

A tu je fakt veľmi pekná. Neviem, koľko kože jej zrezali a čo všetko pichli, no omladla o dobrých 15 rokov.

Mlčanlivosť je cesta k slobode!

 

Zdroje: News.com.au, Thesun.co.uk, Instagram.com/adele/Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk