Jean-Claude Van Damme a jeho maniere

pridal NoName 10.2.2021 o 21:45
Jean-Claude Van Damme a jeho maniere


Prešlo 25 rokov od epizódy, v ktorej hosťovala hviezda akčných filmov 80 a 90-tych rokov.

Minulý rok Jean-Claude Van Damme oslávil okrúhlu 60-tku a časy, kedy “bruselský svalovec” bol lákadlom pre divákov, sú dávno preč. Pri štvrťstoročnici jeho hosťovania v legendárnych Priateľoch si jeden z režisérov zaspomínal na ťažkosti pri natáčaní spomínanej epizódy.

Tak sa zdá, že Jean-Claude nebol úplne milý k ženskému osadenstvu Priateľov. Režisér Michael Lembeck porozprával ako sa mu sťažovali Jennifer Aniston (51) a Courteney Cox (56). Išlo o bozkávacie scény, ktoré napokon neboli použité. Najskôr sa natáčalo s Jennifer. Po dokončení scény prišla Jenn za Lembeckom s tým, aby jej urobil láskavosť a povedal Jean-Claudeovi, aby nepchal ten svoj jazyk do jej úst. Keď režisér upozornil veľkú hviezdu, situácia sa opakovala po natočení bozkávacej scény s Monikou, teda Courteney. Lembeck musel Jeana-Claudea upozorniť ešte dôraznejšie.

Jeho životný príbeh by vystačil na tri knihy. Takže len v skratke: ako dieťa začal s karate a postupne si prešiel ďalšími bojovými umeniami, ba dokonca chodil aj na balet. Keď prišiel do Ameriky, nevedel ani ceknúť po anglicky, chvíľu žil v prenajatom aute a živil sa naozaj rôzne. Dokonca chvíľu robil vyhadzovača v klube Chucka Norrisa (80).

Už v 20-tke sa prvýkrát oženil. Po troch rokoch sa rozviedli. S druhou manželkou vydržal 4 mesiace. Treťou manželkou bola (a zároveň aj dnes je) Gladys Portugues (63). Rozviedli sa po 5 rokoch a dvoch deťoch. Štvrtou manželkou bola herečka Darcy LaPier (55). Rozvod prišiel po takmer 4 rokoch manželstva. Až po rokoch priznal aféru s Kylie Minogue (52), s ktorou natáčal v 1994 film Street Fighter. Iba dodám, že v čase natáčania filmu, bola jeho vtedajšia manželka Darcy tehotná. Napokon sa v roku 1999 znova oženil so svojou treťou manželkou Gladys a hoci v 2015 bol rozvod na spadnutie, stále sú spolu. Celkovo má tri deti.

Krátko po hosťovaní v Priateľoch, išla jeho kariéra pomaly ale isto k zemi. Alkohol, drogy, neskôr diagnostikovaná bipolárna porucha. Roly sa prestali hrnúť a na veľké plátno sa vrátil v 2008 v oceňovanej sebareflexii JCVD. Jeho výkon časopis TIME označil za druhý najlepší v danom roku (ten prvý najlepší bol Heath Ledger a jeho Joker). V 2012 si zahral po boku veľkých hviezd ako Sylvester Stallone (74), Jason Statham (53), Dolph Lundgren (63), Jet Li (57), Arnold Schwarzenegger (73), Bruce Willis (65) či Chuck Norris v druhom pokračovaní Expendables 2 ako hlavný záporák.

 

Pamätáte sa na tú časť? Hosťovala v nej aj Julia Roberts (53), ktorá sa chcela pomstiť Chandlerovi.

Jean-Claude Van Damme a jeho maniere

 

Takto Chandler dopadol

Jean-Claude Van Damme a jeho maniere

Beťár jeden aktuálne

Jean-Claude Van Damme a jeho maniere

 

Baleťák aka časy dávno minulé

Jean-Claude Van Damme a jeho maniere

 

V Belgicku nájdete aj jeho sochu

Jean-Claude Van Damme a jeho maniere

S  Kylie Minogue (52) v Street Fighter

Jean-Claude Van Damme a jeho maniere

 

S manželkou číslo 3 a 5

Jean-Claude Van Damme a jeho maniere

 

Ty si mi dala frčku?

via GIPHY

 

ADMIN: Slovenská zvučka/znelka musí byť. Ako ste vnímali náš dabing?

 

Zdroje: Screenrant.com, Dailymail.co.uk, Eightieskids.com, Csfd.czMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk