Lesba s chlapom nebude!

pridal NoName 7.2.2021 o 21:37
Lesba s chlapom nebude!


Už začiatkom decembra sme písali, že sympatická herečka Ellen Page (33), ktorá sa preslávila najmä vo filme Juno, si prechádza najvýraznejšou zmenou v živote. Členka LGBTQI+ komunity totiž priznala, že je transexuál a preto sa vizuálne a úradne mení na muža. Po tom, ako zverejnila svoje dlho ukrývane tajomstvo, taktiež požiadala okolie, aby ju (teda už jeho) začali oslovovať menom Elliot.

Ahojte, priatelia, chcem Vám oznámiť, že som trans, prijímam oslovenie ON a volám sa Elliot. Som šťastný, že to písem. Že som tu. Že som dospel do tohto štádia môjho života, “ stálo v nečakanej správe na Instagrame.

Veľkou oporou mu v tom čase mala byť práve jeho manželka a tanečnica Emma Porte (26), ktorá s ním uzavrela manželstvo ešte v roku 2018, keď vystupoval ako žena s menom Ellen. A teraz už každému začína dochádzať, aký problém nastáva.

Homosexuálna dvojica sa dala dokopy v čase, kedy obaja túžili po lesbickom vzťahu. Po tom ale, ako sa Ellen, teda terajší Elliot, rozhodol podstúpiť zmenu pohlavia, to nemôže ďalej fungovať. Hoci obaja tvrdia, že sa navzájom veľmi podporujú a ich odlúčenie nastalo dávno predtým, ako Elliot odhalil svoje tajomstvo, verejnosť to vnímajú práve naopak. Podľa mnohých proste Emma nezvládla byť v milostnom vzťahu s chlapom, keďže má rada jahodové šamrole a nie párky s tatárskou.

Po dlhom premýšľaní a dôkladnom zvážení sme po našom rozchode z minulého leta prijali ťažké rozhodnutie o rozvode. Máme k sebe maximálny rešpekt a zostávame blízkymi priateľmi, “ vyjadril sa Elliot za oboch v rozhovore pre CNN. Čo je ale naozaj pravda, vedia len oni sami.

Čo si ale o tom myslíte Vy?

Priznanie, ktoré nikto nečakal.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @elliotpage

 

Elliot to dáva na bad boya.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @elliotpage

Vo filme Juno: Nezrelá na dieťa... Myslíte, že už vtedy vedel/a, že to dieťa nikdy skutočne nevynosí?

Lesba s chlapom nebude!

 

Táto fotka hovorí len jedno, chcem raz niekoho, kto sa bude na mňa pozerať tak, ako Emma na ešte Ellen. :D

Lesba s chlapom nebude!

Dvojica oznámila svadbu v roku 2018 tiež prostredníctvom Instagramu.

Lesba s chlapom nebude!

 

Zazvonil však zvonec a pišule a láske je tak koniec.

Lesba s chlapom nebude!

 

Zdroje:  Edition.cnn.com, Instagram.com/elliotpageMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk