Je Kim Kardsahian klamárka?!

pridal NoName 11.2.2021 o 21:16
Je Kim Kardsahian klamárka?!


Ako všetci vieme, rodina Kardashian moc rozumu teda nepobrala, hoci sa snaží stále pôsobiť nad vecou a veľmi múdrou. Preto majú jej členovia stále potrebu dokazovať svetu, že sú vlastne i tak lepší ako bežní ľudia. A to vo všetkom a všetci do jedného.

Instagramová modelka Kim Kardashian (40) najnovšie zverejnila fotku, ktorou chcela vyzdvihnúť svoje dieťa nad jej rovesníkmi. Na snímke bol namaľovaný krásny obraz, ktorý mala údajne namaľovať len jej sedemročná dcéra North West (7). „Moja malá umelkyňa North, “ napísala k výtvoru Kim. Ľudia sa však do nej okamžite pustili, že je nepravdepodobné, že by dané umelecké dielo vytvorilo ešte tak malé dieťa. Konkrétne ide o zasneženú krajinu, kde sú až detailne a realistický znázornené stromy, kvety a rieka. Zadkový kentaur si však stále stojí za tým, že autorom je jej talentovaná dcéra a spochybňovanie je zbytočné. Keď ju však začali mnohí označovať za klamárku, Kardashian sa neudržala a všetkým poslala nepekný odkaz. „Nehrajte sa so mnou, pokiaľ ide o moje deti, “ začala sa vyhrážať Kim. Tá taktiež dodala, že nič nie je zadarmo a jej milované dievčatko muselo vynaložiť mnoho síl, aby dokázala byť tak talentovaná.

Moja dcéra a jej najlepší priateľ chodia na kurz olejomaľby, kde podporujú a rozvíjajú ich talent a tvorivosť. North neskutočne tvrdo pracovala na svojej maľbe, ktorej dokončenie trvalo niekoľko týždňov.

Ešte stále právoplatná manželka Kanye Westa (43) taktiež tvrdí, že ju mrzí zbytočná negativita, ktorá sa spustila na ňu a dcérku North. Vraj sa len tmavovláska chcela pochváliť s tým, aké má nadané dieťa.

"Ako hrdá mama som sa chcela s každým podeliť o jej prácu. Vídam hate v médiách a na sociálnych sieťach od dospelých ľudí, ako ma upodozrievajú, či obraz skutočne namaľovalo moje dieťa! Ako sa opovažujete obviniť deti, ktoré robia úžasné veci, že NIE sú úžasné!?!?! Namaľovala to North a bodka, “ napísala rozčúlená Kim.

Čo myslíte, má rodina Kardashian v klane nového Pabla Picassa či rovno Leonarda Da Vinciho?

 

Obraz, ktorý mala namaľovať sedemročná North.

Je Kim Kardsahian klamárka?!

Kim hnevá, že ju ľudia označujú za klamárku a spochybňujú talent jej dcéry.

Je Kim Kardsahian klamárka?!

 

Vraj už pred pár rokmi vedela, že North je nadaná, keď jej pomaľovala Hermès kabelku za 72-tisíc eur a ona ju hrdo nosila.

Je Kim Kardsahian klamárka?!

 

Kim North s jej výtvorom dokonca odfotila, aby ľuďom ukázala, že to nie je photoshop.

Je Kim Kardsahian klamárka?!

Útoky na svoju rodinu vraj v žiadnom prípade neznesie. (Myslíte, že medzi nich stále patrí aj Kanye?)

Je Kim Kardsahian klamárka?!

 

Po kom ale taký obrovský talent dievčatko zdedilo, Kim neprezradila. Ostáva však dúfať, že si North z mamy okrem krásy aj jej nadanie nevezme.

Je Kim Kardsahian klamárka?!

 

Inak treba uznať, že čím je dievčatko staršie, tým je krajšie. Snáď plastickým operáciám, ktoré si v rodine dávajú k narodeninám, podľahne čo najneskôr.

Je Kim Kardsahian klamárka?!

 

Zdroje: News.sky.com, Instagram.com/kimkardashianMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk