Kameň, na hrad!

pridal NoName 1.3.2021 o 21:27
Kameň, na hrad!


Časy sa menia, ľudia sa menia a po novom aj vhodní kandidáti na prezidenta Ameriky sú iní ako doposiaľ. Ak si si myslela, že na to, aby sa človek stal hlavou štátu, musí spĺňať množstvo kritérií, mýlila si sa. O tom, že sú si Amíci schopní do bieleho domu poslať hocikoho, dokazuje napríklad aj kandidatúra Kanyeho Westa (43), ktorý sa pred pár mesiacmi o tento post nezmyselne uchádzal. Okej, nepodarilo sa mu to, NAŠŤASTIE, ale to nemení nič na veci, že i napriek prehre ho volilo naozaj množstvo ľudí...Nabudúce to môže byť inak. Hlavne, ak sa o toto miesto začal zaujímať človek, ktorý je považovaný za amerického miláčika. Áno, hovoríme o The Rockovi (48). Dwayne totiž po novom zatúžil tiež po najžiadanejšom povolaní sveta. Svoju kandidatúru ale vraj chcel uskutočniť už v roku 2020, no rozhodol sa ju napokon odložiť a lepšie sa na ňu pripraviť. O pár rokov neskôr tak každý američan bude môcť namiesto rapera zakrúžkovať herca. No nie je tá rozmanitosť tak krásna? Ja by som sa veľmi potešila, keby sme aj my mali nabudúce v hárku možnosť zakrúžkovať Rytmusa či Milana Lasicu.

"V budúcnosti by som možno uvažoval o prezidentskej kandidatúre, ak by to odo mňa ľudia chceli. Myslím to skutočne vážne a preto sa v odpovedi nechcem nijako vykrúcať. Bude to však na ľuďoch, takže budem čakať a načúvať, " prezradil Johnson s tým, že prvýkrát ho táto myšlienka napadla ešte v roku 2017, kedy chcel poraziť Donalda Trumpa (74). Potom to chcel skúsiť pred pár mesiacmi opäť, no napokon si to nechal až na ďalšie volebné obdobie. Ja sama však neverím, že sa do toho nakoniec dokope… Beriem to ako fajn PR, kedy ukáže ľuďom, že jemu na občanoch záleží a preto ich skúsi raz spasiť...

Dwayne však všetkých presviedča o tom, že to nie sú iba reči a je odhodlaný aj konať. Dokonca už vie, čo ako prvé urobí, ak raz zasadne do bieleho domu.

, , Prvá vec, ktorú by som ako prezident urobil, by bola, že by som si so všetkými sadol a porozprával by som sa. Každý máme svoje problémy a všetci musíme na nich pracovať. A mám pocit, že jednou z vlastností veľkého vodcu nie je odstaviť a umlčať ľudí. Aj keď s niečím nesúhlasím, musíme prísť na spôsob ako sa dohodnúť, ” dodal herec, ktorý sa v skratke chce stať psychológom Spojených štátov. Inak Johnson je štvrtý najsledovanejší človek na Instagrame (sleduje ho 220 miliónov účtov), čiže jeho šanca na úspech nie je vôbec mizivá.

 

Jedno však treba uznať, pozerá sa na neho oveľa lepšie, ako na toho oranžového hada, či na dedka Bidena (78).

Kameň, na hrad!

 

Namiesto Make America Great Again bude pri jeho kandidatúre Make America Hot As Fuck.

Kameň, na hrad!

The Rock inak ukončil svoje vzdelanie bakalárskym titulom z kriminológie a fyziológie.

Kameň, na hrad!

 

Hercovi bola Obamova (59) politika veľmi blízka, čo sa o Trampovi nedá povedať.

Kameň, na hrad!


Proti Donaldovi vystupoval hneď niekoľkokrát i na sociálnych sieťach.

Kameň, na hrad!

 

Ako povedie on sám o pár rokov Ameriku (ak Boh dá a jeho followeri na Instagrame tiež), sa dá tak trošku tušiť.

Kameň, na hrad!

Jedno je však isté, bude to najsexi prezident Spojených štátov doposiaľ. A to väčšine s ich mentalitou v krajine naozaj stačí.

Kameň, na hrad!

 

A koniec koncov, sú tu adepti, ktorým sláva k prv nedosiahnuteľnému cieľu napokon pomohla.

Arnold Schwarzenegger (73), ako inak rodený Rakušan, zastával v rokoch 2003-2011 úrad 38. guvernéra Kalifornie.

Kameň, na hrad!

Ronald Reagan, ktorý sa predtým ako vstúpil do politiky živil herectvom a moderovaním, zasadol do prezidentského kresla v roku 1981 a zotrval tam do 1989. Bývalý vedúci Odborového zväzu hercov v USA bol tiež 33. guvernér štátu Kalifornie.

Kameň, na hrad!

 

Už by to však chcelo aj ženu. Za koho by ste boli vy? Dajte meno do komentu. Za mňa jednoznačne Cardi B (28), ktorá by na americkú hymnu rovno zatwerkovala.

 

Zdroje: News.sky.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk