Gigi priznala, že rodila doma

pridal NoName 2.3.2021 o 21:30
Gigi priznala, že rodila doma


Gigi Hadid (25), ktorá patrí k najznámejším modelkám na svete (i keď naozaj netuším prečo) sa stala len pred pár mesiacmi mamou. Iba v septembri priviedla spevákovi Zaynovi Malikovi (28) na svet zdravú dcéru Khai Hadid Malik. A hoci Gigi najprv svoje tehotenstvo dlho ukrývala a ani po pôrode o svojom bejby nehovorila, teraz sa prekvapivo rozkecala. Pravdepodobne chce i ďalšie ženy presvedčiť o novodobom a drblom spôsobe rodenia. Victoria's Secret anjelíček totiž priznal, že hoci mal množstvo možností porodiť dievčatko v tých najlepších nemocniciach, rozhodol sa ho i napriek tomu privítať doma. Také niečo ako mnohé novodobé spešl matky.

Celé tehotenstvo vraj prebiehalo v poriadku. Gigi na svojom začiatku ešte zvažovala, že si svoj veľký deň odkrúti v jednej súkromnej klinike v New Yorku. Po čase ale zmenila názor a miesto pôrodu si určila doma. A jedným z hlavných dôvodov, ktorý mal Hadid presvedčil o správnosti rozhodnutia, bol fakt, že chcela mať pri pôrode okolo seba svojich najbližších ľudí. V tejto situácii s koronavírusom by to vraj nebolo možné. Dovoľte mi s týmto nesúhlasiť. Panebože, má toľko peňazí a také meno, že keby si zmyslela, že pri tlačení jej má spievať celá skupina Coldplay, tak to dostane. Okej, možno nechcela porušovať pravidlá, či mať nejaké privilégiá, no príde mi naozaj nezodpovedné rodiť doma a ešte ako mienkotvorná osoba hlásiť do sveta, že je to úplne safe a super. Samozrejme, že je. Ale len keď si celebrita a máš okolo seba 12 najlepších lekárov v meste s tými najrôznejšími prístrojmi…
Našťastie sa však nič nestalo Gigi ani novorodenec nemali žiadne komplikácie.

"Čo som od tejto skúsenosti chcela bol určite pocit - okej, toto je prirodzená vec, ktorou ženy prechádzajú. Vedela som, že to bude najšialenejšia bolesť v mojom živote, no musíte to prijať a povedať si, že to je to, čo to je, " prezradila Hadid pre magazín Vogue.

Úplne ľahký pôrod však nemala. Boli vraj chvíle, kedy napokon sama zvažovala odchod do nemocnice. Problémy jej robili obrovské bolesti.

"Bola som však už v štádiu, kedy by mi epidurálku nemohli podať a mama mi povedala, že tak, ako tlačím teraz, by som tlačila aj v nemocnici, " priznala modelka s tým, že jej pôrod trval 14 hodín. Únava ju napokon doviedla až do stavu, kedy ostala len bezvládne ležať.

"Ani som sa dokonca nepohla v momente, keď sa narodila. Bola som tak vyčerpaná.. a potom som sa pozrela na Zayna, ako drží Khai a bolo to úžasné, " ukončila Gigi, že i cez tú bolesť plánuje aj ďalšie deti. Tie však dúfam, že ako zodpovedná osoba už nebude rodiť doma. I keď asi skôr nie. Maximálne si len dá niečo na bolesť…
Inak Hadid spomínala, že veľký vplyv na jej rozhodnutie mal aj nejaký dokument s názvom The Business of Being Born z roku 2008. Videli ste? Lebo ja nie a ani sa mi to reálne nechce pozerať.

Všetky tieto pôrody mimo nemocnice mi prídu ako zbytočné pokúšanie a riskovanie so životom matky i dieťaťa..

 

Dvojica je spolu na striedačku od roku 2015

Gigi priznala, že rodila doma

 

To, že sa stanú rodičmi, tajili až do piateho mesiaca tehotenstva.

Gigi priznala, že rodila doma

 

Gigi priznala, že rodila doma

Po prepuknutí tejto infošky potom Gigi nafotila sériu tehotenských fotiek, kde vyzerá, že má na sebe namiesto šiat prezreté kapustové listy.

Gigi priznala, že rodila doma

 

Ale táto je naozaj pekná.

Gigi priznala, že rodila doma

 

V septembri sa tak napokon stala mamou. Dcéru však na rozdiel od Kylie Jenner (23) na sociálnych sieťach nevystavuje ako takú trofej.

Gigi priznala, že rodila doma

Dokonca to vyzerá, že materstvo berie prirodzene, tak ako aj jej vzhľad.

Gigi priznala, že rodila doma

 

Gigi priznala, že rodila doma

Gigi priznala, že rodila doma

Čo je obrovská zmena, keď sa pozrieme na časy, keď' sa ešte živila vzhľadom. I keď na mňa vždy pôsobila opuchnuto a nikdy som nechápala, že je považovaná za ikonu krásy. Ale ak sa hovorí: 100 ľudí, 100 chutí...

Gigi priznala, že rodila doma

 

Gigi priznala, že rodila doma

 

Gigi priznala, že rodila doma

 

Trailer k danému dokumentu "The Business of Being Born"

 

Zdroje: eu.usatoday.com

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk