Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

pridal NoName 3.3.2021 o 22:41
Urobí Meghan z Alžbety vdovu?


Podržte sa, vojvodkyňa zo Sussexu sa znova rozhodla prehovoriť o tom, ako sú všetci proti nej a ona chúďatko za nič nemôže. Tentokrát si svoju chvíľku slávy získala vďaka rozhovoru, ktorý aj s manželom poskytli najznámejšej americkej moderátorke Oprah Winfrey (67).

Meghan Markle (39) a Harry (36) si pred pár týždňami sadli pred kamery, aby svetu ozrejmili, ako sa im v skutočnosti žilo v kráľovskej rodine. A hoci od Oprah vraj dostali iba také otázky, aké oni sami chceli, má to byť naozaj zaujímavé. Že je to naozaj pravda, dokazuje aj krátka ukážka z interviewu, ktorá má pôsobiť dramaticky a už teraz je isté, že pôjde o poriadny škandál. Alžbeta vraj príde od nervov o vlasy.

Oprah v interviewu však najprv vyspovedá manželov zvlášť. Prvá dostane slovo samozrejme chudinka Meghan, a až neskôr sa k nim pridá princ Harry, ktorý ako správny podpapučník, bude so všetkým s utýranou herečkou súhlasiť. Počas rozhovoru vraj padnú otázky o tom, ako Markle prežívala vstup do kráľovskej rodiny, ako zvláda materstvo, ako prebiehal odchod z UK, a aké emócie vládli počas tohto rozhodnutia. Samozrejme má Meghan odpovedať tiež aj na to, ako vnímala šikanu a vplyv médií a tlak zo strany iných kráľovských členov. Časť svojho nového života dokonca v trailery nazvala ako “skoro nepretržitý” na čo Oprah reagovala, že pravdepodobne išlo o moment, ktorý rozhodol o všetkom. A že nešlo skutočne o príjemný rozhovor, dokazujú aj pohľady oboch manželov, či zarážajúca časť z ukážky.

Boli ste ticho alebo ste boli nútení byť ticho?'' opýtala sa moderátorka predtým, ako Meghan predviedla svoj herecký talent a smutne sa pozrela do objektívu kamery. Hneď na to Oprah dodá: „Povedali ste tu naozaj veľmi šokujúce veci. To, čo ste zažili, je naozaj nezvládateľné, '' dodala Oprah. Tá tvrdí, že to bol rozhovor jej života.

Avšak, čo by to bolo za interviewu, keby nepadlo slovo Diana. Na tú si samozrejme spomenul syn Harry, ktorý ale zároveň pošpinil jej pamiatku, keď samotnú Meghan k svojej mame prirovnal. Super Markle, máš ho dobre oblbnutého.

Princ sa vraj bál, že by sa mohla minulosť zopakovať, a tak ako bolo ublížené Diane, by mohlo byť ublížené aj jeho milovanej manželke. "Nemohol som to dopustiť, '' dodal na kameru Harry. Ten taktiež o mame povedal:

Som veľmi rád, že tu sedím a rozprávam sa s vami po boku svojej manželky. Pretože si ani neviem predstaviť, aké neskutočne ťažké to muselo byť pre ňu, pred toľkými rokmi, keď toto všetko prežívala sama. Pre nás to bolo tiež veľmi náročné, ale aspoň sme mali jeden druhého.

Alžbeta (94), ktorá momentálne vôbec nezažíva najľahšie obdobie, tak bude musieť okrem iných starosti riešiť aj problémy spojené s týmito “osamostatnenými a sebestačnými” zmijami. Kráľovnin manžel Philip (99) bol totiž tento týždeň prevezený na kardiologickú kliniku kvôli srdcovým komplikáciám. Tie mu majú pretrvávať už tri týždne, odkedy mu v tele našli lekári infekčné ochorenie. Všetci členovia sa tak teraz modlia, aby to Philip, ktorý by v júni oslávil už 100 rokov, nakoniec prežil. Anglické médiá tvrdia, že očakávaný rozhovor Meghna a Harryho pred princom zatajujú. Informácie o ňom, či samotný rozhovor by vraj mohli Philipa rozrušiť natoľko, že by to jeho srdce nemuselo zvládnuť. Alžbeta by sa tak kvôli podarenej neveste stala vdovou.

 

Nech sa páči. Tu máte ten dojemný a na city hraný rozhovor.

 

Všimnite si, ako Meghan pozorne sleduje Harryho s pohľadom - AK POVIEŠ NIEČO NESPRÁVNE, ARCHIEHO UŽ NEUVIDÍŠ.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

Psie oči taktiež nemohli chýbať.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

Oprah je inak s manželmi dlhoročná priateľka. Bola im aj na svadbe.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

Na tej už Alžbeta pravdepodobne dobre vedela, aká je jej nevesta vypočítavá mrcha. Prekukla ju, čo sa o Harrym povedať nedá.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

Princ padol do jamy levovej v roku 2018.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

Poistka, ktorá herečke zabezpečila luxusný život do smrti, prišla v máji 2019.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

Začiatkom roka 2020 ale presvedčila Meghan Harryho a kráľovskej rodine (ale nie ich peniazom) dali spoločne zbohom.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

A hoci tvrdili, že sa chcú osamostatniť a členov si budú stále vážiť, teraz si o nich obtierajú ústa a využívajú finančnú podporu.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

Nezabudnime hlavne na vilu, ktorú im kúpila Alžbetka.

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

A keďže sa Archie čoskoro stane veľkým bratom, možno manželia požiadajú o ešte väčšie hniezdočko lásky. Viete ako, aby Meghan mohla viac ceruziek po zemi zbierať. :)

Urobí Meghan z Alžbety vdovu?

 

PIKOŠKU k rozhovoru nájdete TU!

 

Zdroje: Youtube.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk