Po rozvode opäť svadba

pridal NoName 10.3.2021 o 21:17
Po rozvode opäť svadba


MacKenzie Scott (50), ktorú celý svet donedávna poznal ešte pod menom Bezos, je opäť vydatou pani. Svoje nové “Áno” tentokrát povedala nemajetnému učiteľovi.

Dotyčnú asi netreba veľmi opisovať. Skúsim teda aspoň tak stručne.

Boháčka bola ešte pred dvoma rokmi v dlhoročnom manželstve so zakladateľom Amazonu Jeffom Bezosom (57). S tým spoločne od roku 1993 vybudovali úspešnú firmu, ktorú pozná snáď každý na svete. Bývalých manželov okrem businessu tiež spájajú traja synovia a jedna dcéra, ktorú si adoptovali z Číny. Ako to však pri mnohých týchto mužoch zo smotánky býva, Jeff nedokázal svoj konárik v nohaviciach udržať a preto ho hodil prvej sučke, ktorá išla naokolo. Keď sa prišlo na Bazosovu neveru s reportérkou, nastal najdrahší rozvod v histórii. A drahá MacKanzie nezískala len príjemnú slobodu, ale aj 20 miliónov akcií Amazonu, ktoré predstavujú približne 4-percentný podiel zo ziskov gigantického e-shopu. (Podotýkam, že len v čase rozvodu mali akcie hodnotu približne 30 miliárd dolárov. Slušné, nie?)
Krátko po vyžmýkaní Bezosa si však vtedy druhá najbohatšia žena na svete (teraz už tretia) dala cieľ, že polovicu zo svojho majetku rozdá. A hoci zatiaľ  poskytla charitatívnemu programu Giving Pledge dary “len” v hodnote 5, 8 miliárd dolárov, išlo o najväčšiu čiastku, akú doposiaľ darovala súkromná osoba. Čo ale s ďalšími miliardami plánuje spraviť, nekonkretizovala. Jedno je však isté, už si ich nebude užívať len sama.

MacKanzie sa totiž po tom, ako sa mal Jeff potrebu podeliť o svoj prútik aj s inými ženami, opäť vydala. Tentokrát si za muža prekvapivo vybrala bežného učiteľa prírodovedných predmetov - Dana Jewetta. Ten má byť podľa zahraničných médií bezmajetný a pracovať na súkromnej škole v Seattli.

Nechcem znieť nejak negatívne, naozaj verím na úprimnú lásku, ale zarážajú má jeho prvé slová po svadbe. Veď posúďte sami.

Šťastnou zhodou okolností som sa oženil s jedným z najštedrejších a najláskavejších ľudí, akých poznám. Pripojím sa k jej záväzku odovzdať obrovské finančné bohatstvo, ktoré bude slúžiť iným, “ napísal na profil novej manželky Dan. No neviem ako vy, ale aj mne by sa tiež ľahko rozdávalo z cudzieho a hlavne z takého, pre ktoré som nič nemusel urobiť. Snáď má teda aspoň MacKanzie dobrú predmanželskú zmluvu. Pre istotu…

Inak len tak pre predstavu.

MacKanzieno bohatstvo k dnešnému dňu predstavuje 52, 6 miliárd eur. Viete akú sumu má slovenský štátny rozpočet na rok 2021??

Kto by v sekunde menil? :D

Bývalí manželia na začiatku ich biznisu.

Po rozvode opäť svadba

Úspech im napokon nepriniesol len peniaze, ale aj lepší vzhľad.

Po rozvode opäť svadba

 

Keď už mali troch synov, rozhodli sa poskytnúť lepší život aj ďalšiemu dieťaťu a preto si napokon adoptovali dievčatko z Číny.

Po rozvode opäť svadba

 

Jeff si mal však dlhé mesiace dopisovať, posielať nudes a spávať  s novinárkou Lauren Sánchez (51). To ked' MacKanzie zistila, nastal rozvod.

Po rozvode opäť svadba

Dvojica tak napokon po 16. rokoch išla od seba.

Po rozvode opäť svadba

 

A tú už máte toho nového a pravého, ktorý si získal Mackenzieno srdce. Čo naň hovoríte? Za mňa aspoň vzhľadovo lepšie.

Po rozvode opäť svadba

 

Zdroje: usatoday.euMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk