Selena plánuje ukončiť kariéru

pridal NoName 11.3.2021 o 20:54
Selena plánuje ukončiť kariéru


Selena Gomez (28) priznala, že sa už dlhodobo zahráva s myšlienkou, že natrvalo odíde z americkej hudobnej scény. O svojom rozhodnutí je vraj viac-menej presvedčená a stojí si za ním, hoci to je pre ňu naozaj ťažké.

Musíte sa cítiť naozaj ukrivdený, keď vaša hudba, ktorú sa snažíte robiť s nejaký odkazom, nie je docenená tak, ako Cardi B (28) songy o mokrej vagíne či sexuálnych praktikách. To je dosť napixu, uznávam, ale určite nie natoľko, aby sa nechávala scéna len takým bitches-speváčkam.

Selena totiž prezradila, že hoci si váži obrovskú podporu fanúšikov, cíti sa nedocenená. A vnútorný pocit jej hovorí, aby svoju hudobnú kariéru napokon zavesila na klinec. Ľudia ju vraj neberú vážne a to ju najviac znepokojuje.

Zažila som momenty, keď som sa sama seba pýtala, aký to má zmysel a prečo to stále robím. Myslela som, že Lose You to Love Me bola tá najlepšia pieseň, akú som kedy vydala, ale niektorým ľuďom to stále nestačilo, “ povedala sklamane pre Vogue.

Myšlienky, že z hudobnej brandže nakoniec odíde, však nemajú za následok len nevďační poslucháči, ale aj Selenina herecká minulosť. Gomez už prestáva baviť, že ju mnoho osôb vníma ešte ako to 10-ročné dievčatko z Disney Channelu. To jej vraj nepomáha k tomu, aby sa naplno venovala dospeláckej hudbe na profesionálnej úrovni.

Je ťažké pokračovať v hudbe, keď vás ľudia neberú vážne, ” dodala Selena.

No čo ja viem, na mňa to pôsobí ako zbytočné vyplakávanie do sveta, či opäť trápne PR na nový album. Speváčka sa totiž rozhodla, že pred finálnym odchodom chce vydať ešte jeden album, s ktorým sa chce napokon vraj možno aj natrvalo rozlúčiť. A to mi dosť smrdí.

Pre info inak:

Selena si už v minulosti dala od hudby pauzu a to práve v čase, keď riešila svoj duševný stav, či chorobu Lupus, ktorou trpí. Nikdy však o definitívnom konci nehovorila. A keď sa pozrieme na jej hudobné úspechy za minulý rok, napríklad s projektom Rare sa dostala na prvú priečku Billboardu. Takže hovoriť o nejakom nedocenení asi nie je úplne na mieste. Ja sa teda prikláňam na stranu, že obkukala marketing Elánu a ide vyhlasovať, že končí, i keď to tak skutočne nemyslí. Ale možno sa mýlim a naozaj už ide zarábať len na jej novej kozmetike. Who knows.

 

Čo si myslíte Vy?

Pieseň, ktorú berie speváčka za svoju najlepšiu. O kom je, asi netreba vysvetľovať.

 

Selena sa do povedomia ľudí dostala už ako dieťa, keď hrala v rozprávke Barney and friends.

Selena plánuje ukončiť kariéru

 

Áno, to naľavo je ešte Demi Lovato (28) pred odvykačkou.

Selena plánuje ukončiť kariéru

Ja si však Gomez pamätám aj z Wizards of Waverly Place.

Selena plánuje ukončiť kariéru

 

A tak ako Miley Cyrus (28), Demi Lovato, či Vanessa Hugens (32), sa dala aj Selena speváckou cestou.

Selena plánuje ukončiť kariéru

 

Po rozchodoch s Justinom (27) vznikli mnohé jej najúspešnejšie skladby.

Selena plánuje ukončiť kariéru

Gomez si potom dala chvíľu od hudby pauzu a liečila si svoje psychické a fyzické zdravie na psychiatrii.

Selena plánuje ukončiť kariéru

 

Po pár mesiacoch sa však opäť vrátila na scénu a okrem hudby sa začala venovať aj vlastnej kozmentike s názvom Rare Beauty.

Selena plánuje ukončiť kariéru

 

Inak ak niekto skúšal, dajte vedieť.

Selena plánuje ukončiť kariéru

 

No a teraz po dlhých rokoch chce Selena skončiť. Možno za tým môžu byť aj chlapi. Viete ako, nie je už z čoho čerpať inšpiráciu.

Selena plánuje ukončiť kariéru

 

Zdroje: mirror.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk