Drake prahne po Kiminej pišule

pridal NoName 16.3.2021 o 20:35
Drake prahne po Kiminej pišule


Je to tak. Akonáhle sa potvrdili fámy o tom, že Kim Kardashian (40) a Kanye West (43) idú definitívne od seba, mnoho chlapov zacítilo šancu ochutnať z jej “svätej” šamrole. A ako prvý sa do radu nepostavil nikto iný, ako dobre známy pussykiller Drake (34). Tomu vraj stačí len povedať slovo “Áno”, aby Kimke okamžite ukázal pocity nepoznané.

Raper dúfa, že medzi ním a matkou štyroch detí vznikne minimálne milenecký vzťah. Rozvádzajúcu sa Kim mal už dokonca kontaktovať. Tej začal posielať správy ihneď po tom, ako manželia potvrdili, že ich sedemročné manželstvo je pre neprekonateľné rozdiely na konci. Túto skutočnosť bral totiž Drake ako príležitosť, ktorá mu má pomôcť k získaniu pindy. Viete… raz cítiť je lepšie ako tisíckrát vidieť. A úprimne, ani tá kvalita Kiminej saxtape nahrávky nie je dostačujúca.

Ale aby sme mu len nekrivdili, umelec sa vraj o Kim zaujímal už počas jej manželstva. To tvrdí aj blízky priateľ rapera, ktorému veľmi záleží na tom, aby Drake konečne opichal svoj ženský idol.

Drake nikdy nemohol pochopiť, čo Kim videla na Kanye. Dlhé roky tiež hovoril, že on pre Kim nie je tým pravým, ” priznal raperov známy. Ten taktiež sebavedomo dodal, že umelec je presvedčený o tom, že čoskoro nahradí Kanyeho, pretože napokon získa to, po čom túži.

Prekvapilo ho, že Kim trvalo tak dlho, kým si uvedomila pravdu. Keď ale vyšlo najavo, že je rozvod nevyhnutný, vtedy jej začal v okamihu posielať správy. Je v podstate pripravený ju vidieť kedykoľvek, keď si povie... A Drake si je istý, že k tomu dôjde už pomerne skoro.

Zdá sa však, že Kim to cíti úplne inak. Zdroj z jej okolia naopak tvrdí, že Kardashianka netúži po žiadnom ďalšom vzťahu minimálne dovtedy, pokiaľ neprebehne rozvod. Čiže žiadna výmena rapera za rapera zatiaľ minimálne nehrozí…

Pre zaujímavosť:

Celá táto skutočnosť vznikla len pár týždňov po tom, čo samotný Drake v piesni Wants and Needs priznal, že už v minulosti mal mať románik s nejakou hviezdou reality šou.
V nej konkrétne spomenul aj Karola, čo ihneď mnohým fanúšikom stačilo k tomu, aby začali špekulovať, že o akej hviezde hovoril.

Išlo o vetu:

Yeah, I probably should go link with Yeezy, I need me some Jesus, but soon as I started confessin' my sins, he wouldn't believe us.

Obaja raperi sa majú v zuboch od roku 2018. Už vtedy sa totiž špekulovalo o akejsi Kiminej afére s Drakeom. A keď v tom roku vyšla pieseň In My Feelings, kde sa spieva “Kiki, miluješ ma?”, (ako inak dotyčnú volajú aj jej sestry) vznikol škandál.

Napokon, keď sa k celej situácii snažil vyjadriť samotný Karol, Drake mu len poďakoval za slušné promo k piesni, ktoré mu tým neúmyselne spravil. Čo je ale na tom pravdy, nie je vôbec známe. Vznikli totiž aj také reči, že song nebol vôbec o kentaurke, ale o Keshie Chanté (32), s ktorou raper kedysi chodil. Že to však nemusí byť úplne blud, svedčí aj video od prehúleného Snoop Dogga (49). Ten sa zas natočil na Instagram, kde sa Westovi vysmieval, že mu Drake vyj*bal ženu a ešte je o tom aj pieseň. Čiže…..

Čo si o tom myslíte Vy?

 

Pieseň, ktorá má byť o Kim.

 

Song, kde zas Drake spomína Karola.

 

A tu sa zas Snoop Dogg smeje Karolovi. Perfektné. :D

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa snoopdogg (@snoopdogg)

 

Manželia, keď ešte vyzerali spokojne.

Drake prahne po Kiminej pišule

 

Neskôr sa to však začalo kaziť.

Drake prahne po Kiminej pišule

A teraz, po siedmich rokoch manželstva, sa pár rozvádza.

Drake prahne po Kiminej pišule

 

O štyri deti, ktoré spoločne majú, sa rozhodli starať na striedačku.

Drake prahne po Kiminej pišule

 

Čiže, ak sa Kimike rozhodne pre Drakea, budú to mať deti od rapera k raperovi. No ale schválne, kto má hlúpejší face?

Drake prahne po Kiminej pišule

 

Zdroje: mirror.co.uk

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk