Lovato bola znásilnená!

pridal NoName 18.3.2021 o 15:54
Lovato bola znásilnená!


Keď Demi Lovato (28) nedávno oznámila, že čoskoro vyjde dokument o jej živote, mnoho jej fanúšikov sa potešilo. Po zhliadnutí prvej časti sa však to obrovské nadšenie zmenilo na úprimnú ľútosť. Speváčka v tejto osobnej spovedi totiž odkýva zákulisie hviezdnej kariéry, ktoré nebolo vôbec ružové.

Demi sa dostala do povedomia ľudí už v detstve, keď sa stala hviezdou rôznych televíznych programov. Ešte ako dieťa začínala v seriáli pre deti Barney and Friends. O pár rokov neskôr však už získala svoj vlastný televízny seriál Sonny vo veľkom svete. Okrem toho si ale zahrala aj v úspešnom filme Camp Rock, na ktorý vraj ale ona naopak spomína len s veľkou bolesťou. Lovato v dokumente Dancing with The Devil priznala, že práve počas tohto projektu bola znásilnená. Mala mať iba 15 rokov a so stykom nesúhlasiť.

Keď sa schyľovalo k sexu, povedala som mu, že som panna a nechcem zájsť ďalej. Že takto nechcem prísť o panenstvo. To ho ale nezastavilo a aj tak to urobil. V hlave som si pripúšťala, že to bola moja chyba, pretože som sa s ním vtedy stále stretávala, “ priznala so slzami v očiach Demi. Keď sa rozhodla s touto skutočnosťou neskôr zdôveriť, vinník vraj nebol potrestaný.

Nikdy ho nevyhodili z toho filmu, v ktorom pôsobil, “ uviedla Lovato, ktorá ale neprezradila, s kým sa v tom období o tom rozprávala. Taktiež neuviedla meno dotyčného, ktorý ju mal týmto spôsobom zbaviť panenstva. Mesiac po incidente mu však zavolala s tým, aby ho konfrontovala. Opak sa stal ale pravdou a namiesto kontroly nad situáciou len upadla do väčšej depresie.

Ako tíndežerka začala trpieť hlbokými depresiami, ktoré sa prehĺbili až do bulímie, sebapoškodzovania a bipolárnej poruchy. Demi sa taktiež netají tým, že v minulosti mala problém s alkoholom a užívaním drog. Trauma z detstva ju vraj dohnala do všetkých tých sračiek, čo si v živote prešla.

V dokumente Dancing with The Devil tiež otvorene prehovorila o jej predávkovaní z roku 2018. Vtedy, keď už šesť rokov bola čistá, sa opäť k návykovým látkam vrátila. O tom, že napokon kvôli drogám upadla na dlhý čas do bezvedomia, vie ale celý svet. Čo sa však stalo krátko predtým, vraj netušili ani jej blízki priatelia. Až v dokumente verejne priznala, že predtým, ako sa predávkovala, bola opäť znásilnená.

Demi mala kamarátom v ten večer povedať, že sa cíti unavená a ide do postele. Namiesto toho si ale k sebe domov zavolala dílera, ktorý jej doniesol metamfetamín a pred upadnutím do bezvedomia ju sexuálne zneužil.

To, čo si ľudia v tú noc neuvedomujú, je to, že som sa nielen predávkovala, ale bola som aj zneužitá, “ priznala úprimne speváčka a pokračovala: „Keď ma napokon našli, bola som úplne nahá a modrá. Doslova som tam zostala mŕtva po tom, čo ma využil. Keď som sa následne zobudila v nemocnici, spýtali sa ma, či som mala pohlavný styk. Mala som jeden záblesk, ktorý som v tom momente videla, tak som odpovedala, že áno. V skutočnosti som si ale možno až mesiac po predávkovaní uvedomila, že to nebolo len v mojej mysli.

Demi taktiež priznala, že si jednu traumu nesie aj vďaka rodine. Konkrétne ju vraj ešte ako malú dosť ovplyvnil jej otec, ktorý bol závislý alkoholik a násilný voči jej mame.

Uvedomila som si veľa o mojich traumách z minulosti, ale na konci dňa som zodpovedná za svoje životné voľby a zodpovednosť za ne nesiem len sama, “ ukončila Lovato na konci epizódy. Tá taktiež dodala, že sa rozhodla o týchto veciach hovoriť preto, aby pomohla ľuďom v podobnej situácii. Podľa nej by si mali otvoriť ústa a začať o tom rozprávať, pokiaľ sú s tým už v pohode.

Ukážka z prvej časti dokumentu o živote Demi Lovato. Celá časť na Youtube by mala byť k dispozícii už 23. marca.Speváčka o znásilnení, drogách a zástave srdca.Pieseň, ktorá vyšla krátko po predávkovaní.


Lovato začínala so seriálom Barney and Friends, kde účinkovala aj Selena Gomez (28).

Lovato bola znásilnená!

 

Demi ešte ako 10-ročná.

Lovato bola znásilnená!

 

Neskôr si zahrala v mnohých Disney Channel projektoch. V roku 2009 dokonca získala svoju vlastnú show - Sonny vo veľkom svete.

Lovato bola znásilnená!

Okrem toho tiež pre Disney natočila film Camp Rock.

Lovato bola znásilnená!

V tej dobe, keď mala iba 15 rokov, ju vraj prvýkrát znásilnili.
Pritom vtedy všetky tieto mladé hviezdy, na čele so Selenou Gomez (28) a Miley Cyrus (28), verejne vyhlasovali, že so sexom budú čakať až do svadby, čo malo pozitívne vplývať na mladé publikum televíznej stanice.

Lovato bola znásilnená!

 

Lovato po znásilnení začala mať problémy s bulímiou, sebapoškodzovaním a návykovými látkami.

Lovato bola znásilnená!

Poruchu príjmu potravy napokon riešila s odborníkmi.

Lovato bola znásilnená!

 

Jazvy po rezaní si nechala pretetovať slovami “ostaň silná”.

Lovato bola znásilnená!


V roku 2018 ale upadla do bezvedomia, keď sa k drogám vrátila.

Lovato bola znásilnená!

Teraz Demi v dokumente o jej živote na tieto (i iné) ťažké chvíle spomína.

Lovato bola znásilnená!

 

Zdroje: Insider.com, Youtube.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk