Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

pridal NoName 19.3.2021 o 20:33
Angelina obvinila Brada z domáceho násilia


I keď sa už zdalo, že škaredým rozvodom sa ich konflikt konečne uzavrel, nie je tomu tak. Angelina Jolie (45) stále nemá dosť a Bradovi Pitttovi (57) preto opäť nedáva spávať. Po tom, ako sa už malo schyľovať k starostlivosti o deti, Angelina prišla s obvinením, že ju bývalý manžel počas dlhoročného vzťahu týral a ona je odhodlaná to dokázať. Nekonečné súdne doťahovačky teda pokračujú, kým po novom “týraná” chudinka nedostane čo chce.

Angelina je vraj pripravená dodať potrebným orgánom dôkazy, ktoré potvrdia jej slová o tom, že sa na nej Brad dlhé roky dopúšťal domáceho násilia. Týmto obvinením má matka roka docieliť to, aby dostala deti výhradne len do svojej starostlivosti. Viete ako, reči o alkoholizme, či promiskuitnom živote Angeline v minulosti nepomohli. Tak teraz musela prísť s tvrdšou ranou. Keby bola černoška, stavím sa, že ho zažaluje aj za rasizmus. Možno o pár mesiacov ho obviní rovno z homofóbie, keď už vychovávajú dieťa v tranzíci. Nechajme sa prekvapiť...

Aby sme jej však len nekrivdili, už v minulosti Jolie spomínala, že Pitt má problém s agresivitou. Vtedy sa ale toto tvrdenie spájalo s udalosťou, ktorá ju a jej deti vraj veľmi poznačila. Herec mal na palube súkromného lietadla údajne pod vplyvom alkoholu verbálne a fyzicky napadnúť adoptívneho syna Maddoxa (19). A povráva sa, že ten len chránil mamu. Odvtedy Angelina všade naokolo hlásila, že Brad nie je správny otec a preto nesúhlasí s tým, aby naďalej vychovával ich spoločné deti. Častokrát urazene poukazovala aj na jeho “kamarátky” a milenky, ktoré by vraj mohli mať na vývoj ich detí nesprávny dopad.

Ani hercov prelietavý životný štýl však nepresvedčil súd o tom, aby Jolie vyhovel. Tá sa však ako už vieme nevzdala a vymyslela novú story s názvom: Môj exmanžel je násilník a tyran a preto dajte deti len a len mne!

Nemenovaný pár, ktorý bol s bývalými manželmi v blízkom kontakte ešte počas ich vzťahu, je voči novým rečiam skeptický.
Toto najnovšie obvinenie je smutný a zúfalý pokus o šírenie falošnej teórie za každú cenu. Rovnaké útoky sa opakovali posledného 4 a pol roka a dôveryhodnosť toho, kto sa jej postaví do cesty, bola vždy spochybnená, " prezradil zdroj pre Daily Mail. Brad bol totiž v minulosti všetkých obvinení zbavení a vyšetrovatelia žiadne násilie na deťoch nikdy nepotvrdili. Keďže si však Jolie stojí za svojím, zo zverejnených dokumentov vyplýva, že súd bude žiadať od oboch rodičov povolenie na výsluch ich detí.
Angelina bojuje zubami nechtami za to, čo si želá z toho rozvodu dostať. A keď príde na tému detí, nie je ochotná ustúpiť ani za nič. Platí svojím právnikom horibilné sumy, takže ak má pocit, že sa musí niektorého zbaviť, neváha ho vyraziť, ” dodal zdroj, ktorý narážal na to, že Jolie už v minulosti nemilosrdne vystriedala mnohých právnych zástupcov. Medzi jej najznámejších právnikov patrí Laura Wasser (52), ktorá sa zaoberala už hviezdami ako Johnny Depp (57), Kim Kardashian (40), Stevie Wonder (70) či Ashton Kutcher (43). S tou sa herečka však v roku 2018 tiež rozlúčila.


Láska týchto dvoch začala pri natáčaní filmu Mr. & Mrs. Smith.

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

Svadba sa však konala až v roku 2014.

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

 

O dva roky neskôr ale išiel hollywoodský pár napokon od seba.

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

 

Jolie vtedy uviedla: „Od Pitta som odišla pre dobro rodiny a blaho svojich detí. Bolo to správne rozhodnutie.

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

Po dlhých súdnych procesoch dvojicu rozviedli v roku 2019.

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

 

A zatiaľ, čo si Brad žije slobodný život so všetkým čo k tomu patrí, Angelina ide puknúť od nervov.

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

 

Naschvál mu robí aspoň deťmi, ktoré chce získať výhradne len do svojej starostlivosti.

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

A aby sme nezabudli, dokonca si kúpila vilu, ktorá je len necelých 5 minút vzdialená od toho neskutočného tyrana, ktorý je tak veľmi agresívny. :)

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia

 

Ale ani mne by nevadilo bývať pri Pittovi a v tomto dome, chápem ju. Najlepšie však tak, aby som mala výhľad na jeho bazén.

Angelina obvinila Brada z domáceho násilia


Zdroje: dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk