Príhody istých mikín

pridal kiwi 20.3.2021 o 10:17
Príhody istých mikín


Tých, čo vlastní Jason Sudeikis.

Pre tápajúcich: Jason (45) je herec, pôsobil v Saturday Night Live a okrem toho bol 7 rokov snúbencom Olivie Wilde (37). Majú spolu dve deti, ale snúbenci sa manželmi nestanú, vlani sa rozišli. Pri natáčaní filmu Don't Worry Darling sa totiž dala Olivia dokopy s Harrym Stylesom (27).

Dúfam, že už sa chytáte. Okrem rozchodu má Jason momentálne na konte aj niečo iné: Zlatý Glóbus za úlohu v seriáli Ted Lasso. Je to príbeh o Tedovi, trénerovi amerického futbalu, ktorého zavolajú do Anglicka robiť futbalového trénera ("normálneho" futbalu). Majiteľka daného klubu sa chce pomstiť bývalému manželovi tým, že klub totálne potopí. Má to byť vraj dokonalá pomsta, pretože ten klub mal jej ex vždy radšej ako ju samotnú. K potopeniu má prispieť Ted, keďže ako Amík o európskom futbale nič nevie. Samozrejme, nevie nič ani o tom, prečo si ho vlastne ako trénera vybrali. Ja som pozadu, som momentálne len v polovici seriálu, ale páči sa mi to. Jasonovi tam prepáčim aj tie fúzky.

To som sa opustila, a teraz pointa. Nakoľko odovzdávanie cien prebiehalo online, niektorí nominovaní sa tomu rozhodli prispôsobiť aj garderóbu. Iní nie, a nahodili sa do obleku a šiat po zem, aby si sadli na gauč k Zoom videohovoru. Jason sa s tým nekašľal a Zlatý glóbus prijal v mikine v batikovanom štýle. Ďakovná reč sa niesla v znamení voľného prúdu vedomia, takže mikina asi nebola jediná vec zelenej farby, ktorú si Jason v daný večer hodil.

Nezaujal len ležérnym odevom, ale aj pozadím vo videu. Detektívi zo sociálnych sietí už prišli na to, že veľmi podobný krb, a serepetičky na jeho rímse má doma aj Keeley Hazell, ktorá takisto hrá v seriáli Ted Lasso. Na Instagram dáva dosť fotiek zo svojho londýnskeho bytu, takže takto na to internetoví Poirotovia a Marplové došli. Navyše britské médiá Keeley nacvakali práve v Jasonovej mikine, neklamný dôkaz, že spolu niečo majú. Keeley má inak 34 rokov, takže Jason evidentne úplne nezvládol naplniť údel rozídených štyridsiatnikov, ani len s tou dvadsiatkou si nezačal. Čo už. Blízke zdroje z okolia Jasona vravia, že s Keeley nebýva, len si k nej občas odskočí. Po rozchode s Oliviou nehľadá nič seriózne, takže Keeley bude podľa nich skôr občasná šmajchľovačka ako potenciálna vážna frajerka.

Po Glóbusoch Jason bodoval aj na Critic's Choice Awards, na odovzdávanie sa zase raz pripojil v mikine. Nie v tej istej ako predtým, táto odkazovala na film Booksmart, ktorý natočila Olivia. Tá na výhru svojho ex reagovala pozitívne, vraj dúfa, že odteraz budú mikiny na odovzdávaní cien akceptovaný dress code.

Momentálne internetmi víri niekoľko teórií:

1.       Jasonova prvá mikina pochádza z firmy jeho sestry, tou druhou podporuje bývalú. Mohol sa teda prezentovať ako priateľ žien a zároveň sa na odovzdávanie cien nemusel dlho chystať

2.       Aby sa o Jasonovi stále nepísalo ako o Oliviou odvrhnutom chudáčikovi, nahodil sa do nedbalej neelegancie. K tomu sa ešte prirátali fotky Keeley v rovnakej nedbalej neelegancii, a hneď bol menší chudáčik, keď má novú ženskú.

3.       Celá Mikinagate je len prepracovaný spôsob, ako dosiahnuť väčší pretlak Jasona v médiách. Nie aby sa už naňho nepozeralo ako na úbožiatko, ale preto, aby ľudia začali sledovať seriál Ted Lasso.

Tak sa prihláste, či ste už seriál videli, alebo či sa chystáte. Má to zatiaľ len 10 častí, ale plánovaná je už aj druhá a tretia séria.

Zlatý glóbus

Príhody istých mikín

 

Všímajte krb a veci na ňom

Príhody istých mikín

 

Príhody istých mikín

A teraz vraj to isté, u Keeley v byte. Malé šedé bunky idú na plné obrátky.

Príhody istých mikín

 

Keeley a Jason, nafotení pred jej bytom

Príhody istých mikín

 

Príhody istých mikín

Keeley v inkriminovanej mikine

Príhody istých mikín

 

Jedna reprezentatívnejšia

Príhody istých mikín

 

A ešte obligátna plavková

Príhody istých mikín

Kedysi, ešte s Oliviou. Proti Harrymu nič nemám, ale Jasona by som nevymenila, zdá sa mi lepší. Aspoň teda po vizuálnej stránke, keďže inak o nich prd viem, všakže

Príhody istých mikín

 

V úlohe Teda. Táto postava pôvodne vznikla pre potreby televíznej stanice NBC, ktorá videá s Tedom vysielala počas Premier League. Až neskôr sa z týchto krátkych videí stal samostatný seriál. Jason tvrdí, že ho k tomu inšpirovala Olivia: vraj videla, ako ho tá postava baví a presvedčila ho, aby ju pretransformoval aj do iného vysielacieho formátu

Príhody istých mikín

 

Rebeccu, ktorá by najradšej celý klub AFC Richmond zadupala do zeme, si zahrala Hannah Waddingham (46). V britskom divadelnom svete je dobre známa a úspešná, seriáloví fanúšikovia ju možno poznajú ako mamu plavca Jacksona v Sex Education, alebo ako Septu Unellu v Game of Thrones. To druhé som si ale musela vygoogliť, predsa len tam bola celkom šikovne zamaskovaná. Hannah za seriál Ted Lasso takisto získala Critic's Choice Award.

Príhody istých mikín

Je to tam!

Príhody istých mikín

 

Brett Goldstein (41), jeho fascinujúce obočie a Juno Temple (31) ako skoro nonstop naštvaný futbalista Roy a Keeley, modelkovská frajerka jeho spoluhráča.

Príhody istých mikín

 

Na záverečné popletenie ešte jedna Keeley. Tá Jasonova. V seriáli hrá novú frajerku Rebeccinho exmanžela.

Príhody istých mikín

 

Zdroje: Cosmopolitan.com, Dailymail.co.uk, Pagesix.com, Dailymail.co.uk, Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk