Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec

pridal NoName 22.3.2021 o 22:31
Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec


Minulý týždeň bol pre predstaviteľa Jacka Sparrowa zaujímavý. Nielenže musel riešiť súdne spory s exmanželkou Amber Heard (34), aby mu nebolo málo, do domu sa mu ešte k tomu vlámal bezdomovec, ktorý mu spôsobil škodu na majetku.

Zahraničné média píšu o tom, že do domu Johnnyho Deppa (57) pred pár dňami vletela polícia. Tú mal zavolať tesne predtým hercov sused, ktorý videl, ako sa neznámy muž túla po pozemku okolo bazéna.

Zdá sa však, že nešlo o nijakého zločinca, či vykrádača. Po tom, ako polícia vtrhla do vily, našla totiž bezdomovca v sprche. Pán bez domova sa pravdepodobne rozhodol nevyužiť bazén, ale rovno luxusnú kúpeľňu.

Neželaný hosť však odmietol otvoriť dvere a i napriek nátlaku mužov zákona ostal v miestnosti zamknutý. Polícia preto musela za účelom jeho zatknutia vykopnúť dvere. Johnny tak kvôli bezdomovcovi utrpel škodu na majetku a môže ho žalovať za vandalizmus.

Predtým však, ako sa toto cele odohralo, mala nečakaná návšteva vstúpiť ešte aj do hercovho baru, kde si sama uliala pár drinkov. Našťastie Depp v tom čase nebol doma a o celom incidente sa dozvedel prostredníctvom telefonátu. Či ho to však trápilo, je otázne. Johnny totiž minulý týždeň riešil závažnejšie veci. Vo štvrtok sa konal súd voči jeho exmanželke Amber Heard, ktorého sa síce on nezúčastnil, no poslal tam svojho právnika.

Právny zástupca na londýnskom odvolacom súde argumentoval, že Heard nevenovala sedem miliónov dolárov z rozvodového vyrovnania na charitatívne účely, ako tvrdila. Nemocnica údajne v liste uviedla, že žiadne peniaze nedostala. Sľub bol iba vykalkulovaným a manipulatívnym klamstvom, ktorým Amber chcela na súd a verejnosť pozitívne zapôsobiť. Andrew Caldecott, ktorý herca zastupuje, sa preto teraz usiluje o možnosť obnovenia procesu vzhľadom na nové informácie. Na výsledok svojej žiadosti čaká.

Ak ťa zaujíma celá kauza okolo bývalých manželov, klikni sem na ČLANOK O ROZVODE.

No neviem ako Vás, ale mne hneď napadlo, že ako sa toto môže stať. Nemajú predsa nejaké senzory, ochranku či aspoň zúrivého dobermana, ktorý im chráni dom? To je také ľahké sa vlámať do miliónovej vily nejakej hviezdy? Ak áno, zvážim dobrodružstvo na leto...

Inak, u akej celebrity by ste sa osprchovali Vy? :D Ja u Jeffrey Dean Morgana (54) a najlepšie vtedy, keby v tej sprche bol on sám!


Johnnyho “skromná” vila.

Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec

 

Nejak takto si predstavujem suseda, ktorý šmíroval Deppov pozemok.

Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec

 

I keď nechápem, ako cez ten živý plot mohol niečo vidieť. Pohľad z dronu.

Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec

Herec v tom čase ťahal exmanželku po súde.

Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec

 

Tá v čase ich rozvodu Johnnyho obvinila z domáceho násilia a priznala, že sa občas bála, že ju zabije.

Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec

 

Dvojicu tak napokon po mnohých okolnostiach súd rozviedol. Depp teraz žiada súd o obnovenie procesu a Amber viní z uvádzania nepravdivých informácií v súdnom procese.

Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec

 

Zdroje: mirror.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk