Ed Sheeran je citlivý muž

pridal NoName 27.3.2021 o 11:17
Ed Sheeran je citlivý muž


Hoci spevák v septembri oznámil, že si dáva od práce dlhšiu pauzu, na pódium sa predsa len pred pár dňami napokon vrátil.

Ed Sheeran (30) sa prvýkrát po narodení dcérky rozhodol verejne zaspieva a to na počes svojho vežmi dobrého kamaráta. Angličan tak odcestoval do Melbourne, kde sa konal pohreb Michaela Gudinského. Ten patril medzi najvplyvnejšie osobností v hudobnom priemysle a pre Eda veža znamenal. Preto niet divu, že spevák počas vystúpenia v aréne Roda Lavera neudržal emócie a musel si da prestávku.

Diskutuje sa ale aj o tom, či to bolo práve kvôli Michaelovi, alebo jeho polročnej dcére Lyre. Ryšavec sa totiž citovo zrútil pri piesni o nej. Tu mal zloži počas povinnej karantény po prílete do Austrálie.

„Sorry, ” ospravedlnil sa spevák so slzami hneď po tom, ako prestal spieva.

„Nikdy som nebol taký nervózny. Som naozaj strašne nervózny. Takže sa ospravedlňujem, ak popletiem text alebo čokožvek, " upozornil už hneď na začiatku.

Spevák taktiež dodal, že si vežmi dobre uvedomuje situáciu vo svete a preto je rád, že i napriek nežahkým okolnostiam sa mohol prís z Anglicka do Austrálie s Michaelom rozlúči.

„Som extrémne vďačný, že tu môžem by. Viem, aké je ažké sa do tejto krajiny dosta, a neberiem to ako samozrejmos. Bolo vežmi náročné ma sem dosta, naozaj si vežmi cením tejto príležitosti by tu s vami. V karanténe mi dovolili ma gitaru. A  ja som vždy najlepšie všetko spracovával tak, že som písal pesničky, nech to boli dobré alebo zlé správy. Tu teda máte pieseň, ktorú som dokončil minulý týždeň."

V piesni o svojej dcére hovorí so svojím zosnulým dedkom. Ten ho mal už v detstve vežmi ovplyvni a podpori v hudobných snoch. Preto k nemu dnes Edo skláňa vežký obdiv a úctu. V texte sa ho teda pýta, ako má vychova on svoju dcéru, na ktorej mu taktiež vežmi záleží.

Sheeran na pohrebe Michaela Grudinského.

 

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Ed Sheeran je citlivý muž

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Edo s ním mal blízky vzah.

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Ed Sheeran je citlivý muž

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Slová novej piesne, v ktorej sa Ed prihovára dedkovi ohžadom dcéry.

Že sa stal ryšavec otcom, oznámil v septembri prostredníctvom svojho profilu na Instagrame. Malú Lyru samozrejme verejne neukazuje.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieža Ed Sheeran (@teddysphotos)

 

Zdroje: metro.co.uk

 

ANKETAMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk