Ed Sheeran je citlivý muž

pridal NoName 27.3.2021 o 11:17
Ed Sheeran je citlivý muž


Hoci spevák v septembri oznámil, že si dáva od práce dlhšiu pauzu, na pódium sa predsa len pred pár dňami napokon vrátil.

Ed Sheeran (30) sa prvýkrát po narodení dcérky rozhodol verejne zaspievať a to na počesť svojho veľmi dobrého kamaráta. Angličan tak odcestoval do Melbourne, kde sa konal pohreb Michaela Gudinského. Ten patril medzi najvplyvnejšie osobností v hudobnom priemysle a pre Eda veľa znamenal. Preto niet divu, že spevák počas vystúpenia v aréne Roda Lavera neudržal emócie a musel si dať prestávku.

Diskutuje sa ale aj o tom, či to bolo práve kvôli Michaelovi, alebo jeho polročnej dcére Lyre. Ryšavec sa totiž citovo zrútil pri piesni o nej. Tu mal zložiť počas povinnej karantény po prílete do Austrálie.

Sorry, ” ospravedlnil sa spevák so slzami hneď po tom, ako prestal spievať.

Nikdy som nebol taký nervózny. Som naozaj strašne nervózny. Takže sa ospravedlňujem, ak popletiem text alebo čokoľvek, " upozornil už hneď na začiatku.

Spevák taktiež dodal, že si veľmi dobre uvedomuje situáciu vo svete a preto je rád, že i napriek neľahkým okolnostiam sa mohol prísť z Anglicka do Austrálie s Michaelom rozlúčiť.

Som extrémne vďačný, že tu môžem byť. Viem, aké je ťažké sa do tejto krajiny dostať, a neberiem to ako samozrejmosť. Bolo veľmi náročné ma sem dostať, naozaj si veľmi cením tejto príležitosti byť tu s vami. V karanténe mi dovolili mať gitaru. A  ja som vždy najlepšie všetko spracovával tak, že som písal pesničky, nech to boli dobré alebo zlé správy. Tu teda máte pieseň, ktorú som dokončil minulý týždeň."

V piesni o svojej dcére hovorí so svojím zosnulým dedkom. Ten ho mal už v detstve veľmi ovplyvniť a podporiť v hudobných snoch. Preto k nemu dnes Edo skláňa veľký obdiv a úctu. V texte sa ho teda pýta, ako má vychovať on svoju dcéru, na ktorej mu taktiež veľmi záleží.

Sheeran na pohrebe Michaela Grudinského.

 

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Ed Sheeran je citlivý muž

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Edo s ním mal blízky vzťah.

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Ed Sheeran je citlivý muž

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Ed Sheeran je citlivý muž

 

Slová novej piesne, v ktorej sa Ed prihovára dedkovi ohľadom dcéry.

Že sa stal ryšavec otcom, oznámil v septembri prostredníctvom svojho profilu na Instagrame. Malú Lyru samozrejme verejne neukazuje.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ed Sheeran (@teddysphotos)

 

Zdroje: metro.co.uk

 

ANKETAMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk