Emilkine dojčiace cecky!

pridal NoName 28.3.2021 o 9:52
Emilkine dojčiace cecky!


Dlho sme ani čakať nemuseli… Ako ste niektoré predpokladali, odhaleným kozám sa nevyhneme ani po pôrode. Ba naopak. Teraz ich budeme vidieť ešte o dosť viac, lebo modelka musí všetkým na Instagrame ukázať, že i ona z tých salámových bradaviek kojí.

Iba pred týždňom sme písali o tom, že všetkým dobre známa prostitut… modelka už napokon po dlhých deviatich mesiacoch a mnohých pregnant nudes konečne porodila. Emily Ratajkowski (29) sa stala mamou, keď na svet priviedla zdravého (zatiaľ) syna. Toho pomenovala Sylvester Apollo Bear, i keď ešte nie je známe, či ide naozaj o chlapca. Svoje pohlavie si totiž novorodenec vyberie sám a to vtedy, keď trošku vyrastie. Dovtedy tak bude aspoň vyrastať bez akýchkoľvek rodových stereotypov, ktoré Emily zo smrti neznáša.

To bude asi tým, že jej rodičia od malička tĺkli do hlavy, že i ona je žena. Ratajkowski tomu napokon uverila a žila podľa toho. Pred pár rokmi si však uvedomila, že je vlastne niečo iné (muž/kôň/muškát a pod.), no bolo jej ľúto za všetkými tými peniazmi, ktoré vyhodila za silikóny, výplne a botox. Preto sa rozhodla ostať žiť do konca života teda už takto. Tejto chybe sa ale chce vyhnúť pri svojom dieťati a preto robí všetko preto, aby nemalo nešťastný život ako ona.

No toto nie je článok o gender neutralite či výchove spojenej s ňou, vráťme sa späť k téme. Emily proste nesklamala a jedinú prácu, ktorú vie, vykonáva i po pôrode. Instacurva to však teraz aspoň maskuje za dojčenie. Len pred pár dňami teda zverejnila fotku, kde ukazuje všetkým dobre známe cecky. I keď sa tvári, že podstata fotky je miminko, my (všetci čo ju poznáme) vieme, o čo naozaj ide. Lacnú fotku naliatých vnád nezakryla ani nápisom „Nádherný chlapček.” Cecky proste u modelky hrajú veľkú rolu a ona jednoducho nemôže sklamať všetkých svojich pohonkávacích fanúšikov.

Ratajkowski a jej poprsie. Bradavka tam ani nechýba, tú už videl snáď každý na tejto planéte.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata)

 

A ak náhodou ty nie a máš viac ako 18 rokov, KLIKAJ SEM!!!

Emilkine dojčiace cecky!

 

Inak Emily zverejnila aj pár emotívnych fotke z pôrodu.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata)

Sama však nevyzerá, že by pred pár dňami naozaj rodina. Takto ju Ignác zachytil pri prvej prechádzke.

Emilkine dojčiace cecky!

 

Emilkine dojčiace cecky!

 

Emilkine dojčiace cecky!

Emilkine dojčiace cecky!

 

Emilkine dojčiace cecky!

 

Emilkine dojčiace cecky!

 

Zdroje: Dailymail.com, Instagram/emrataMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk