Kde si Justin nikdy nedá tetovanie?

pridal NoName 29.3.2021 o 22:49
Kde si Justin nikdy nedá tetovanie?


Ak ťa napadol penis ty úchyláčka, mýlila si sa. I keď... pravdepodobne asi ani tú časť tela si nikdy nepotetuje. Alebo možno aj áno. Who knows. Podstata je iná.

Justin Bieber (27) v dospievaní začal svoje telo “skrášľovať” rôznymi tetovaniami. Z mladého, sladkého a trošku metrosexuálneho tíndežera sa tak za pár rokov stal chlap, ktorý má (minimálne podľa mňa) svoje telo poznačené gýčovými tetovaniami… Neviem, či chcel vyzerať drsnejšie, alebo sa mu to jednoducho páčilo, no vyzerá to naozaj otrasne.

Dôležité však samozrejme je, že spevák je s tým spokojný a pre neho má každý jeden obrázok nejaký význam…  Niektorý menej podstatný, ale má.

A ako sám priznal, s tetovaním ešte stále neskončil. Hoci už má atramentom poznačenú veľkú časť tela, stále sa nájdu miesta, ktoré je možné “skrášliť”. Naopak sú však aj také, na ktoré v živote nesiahne. Bieber priznal, že už od začiatku si sám sebe prisahal, že práve ruky si zachová navždy čisté.

„Sľúbil som si, že si nikdy nedám tetovanie na moje ruky. A preto si myslím, že si ich nikdy nenechám potetovať, ” povedal otvorene Justin. Ten následne vysvetlil, že svoje rozhodnutie určil práve kvôli slušným príležitostiam. Pri nich totiž, keď má na seba oblek, zakryje celé telo (čiže aj tetovania), ale ruky nie. Čo je z časti pravda, ale zas nie tak úplná.

Krk, či dokonca tie nevkusné malé línie na tvári budú stále vidieť... No približne chápem, čo tým chcel povedať. A celkom mu to aj kvitujem. U neho je len dobre, že si nejaké to tattoo odpustí.

 

Speváková hruď je naozaj pestrá…

Kde si Justin nikdy nedá tetovanie?

Za svoj chrbát by sa tiež nemusel hanbiť… alebo práve naopak?

Kde si Justin nikdy nedá tetovanie?

 

Po kríži, anjeloch a náboženských symboloch musel samozrejme dotetovať i samotného Ježiša a modliace sa ruky…

Kde si Justin nikdy nedá tetovanie?

 

A aby sa o svojej láske k viere presvedčil, menší krížiť si dal ešte aj pod oko.

Kde si Justin nikdy nedá tetovanie?

Nad druhým okom má zas nápis “grace”.

Kde si Justin nikdy nedá tetovanie?

 

Toto mi príde to najgýčovejšie. Už mu tam chýba len delfínik a Playboy zajačik.

Kde si Justin nikdy nedá tetovanie?

 

Keď však natáčal klip k novej piesni, všetky svoje tetovania si napokon nechal “makeupom” zatrieť. Časozber z toho dokonca na svojom profile zverejnil.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber)

 

Zdroje: USmagazine.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk