Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu

pridal NoName 31.3.2021 o 16:39
Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu


Kim je momentálne v kurze ešte viac, ako kedykoľvek predtým. Hneď po tom, ako sa verejnosť dozvedela o tom, že sa Kardashianka (40) napokon s Karolom (43) rozvádza, zacítilo mnoho mužov príležitosť. Nie každému sa ale z jej vychvaľovanej pindy ujde a preto vznikol nový (a musím uznať, že dosť premyslený) nápad. Kim začne predávať sviečky s vôňou jej orgazmu tým, ktorí márne snívajú o trtkačke s ňou.

Kardashianka sa najnovšie spojila s herečkou a režisérkou Gwyneth Paltrow (48). Tá má svoju značku Goop, pod ktorou okrem iného predáva aj bizarné produkty. Už v minulosti dala do ponuky sviečky, ktoré mali voňať ako jej vagína a orgazmus. A hoci by si každý myslel, že ide o totálnu pitchovinu, zožalo to veľký úspech. Celý tovar sa predal do pár hodín. Ľudia boli naozaj ochotní dať za zápach Paltrowej vagíny 75 dolárov… Pritom išlo v skutočnosti len o kombináciu vône grapefruitu a zrelých bobúľ v zmesi s čínskym zeleným čajom a kúskami tureckej ruže. Okej, možno jej to tam naozaj dole páchne po kyslosti, kto vie…

Známe však je, že nie je jediná, ktorá sa snaží predať kúsok zo svojej šamrole. Na tento chorý marketing sa po novom dala aj Kim.

Kardashianska sa najnovšie na Instagrame pochválila, že dostala dokonalý balík od Gwyneth. Tá jej mala vytvoriť tiež vlastnú sviečku, ktorá má zas voňať identicky ako jej orgazmus. Ako to však Paltrow vie, naozaj netuším..

Kim má ale radosť a okrem sviečky “na mieru” taktiež od herečky dostala obojstranný vibrátor s dvoma fľaštičkami lubrikačného gélu s názvom “Kimina krabička zvláštností“.

Gwyneth si totiž veľmi dobre uvedomuje, že Kardashianka je momentálne sama a preto ju chcela aspoň takto niečím malým uspokojiť. A to doslova.

Ešte nikdy som nebola tak nadšená, ako z obyčajnej sviečky, ” uviedla Kim pri rozbaľovaní balíka. Popravde sa však viac tešila na toho robertka, ktorý jej pomôže na osamelé chvíle.

Kedy sviečku s vôňou Kiminho orgazmu spustia do predaja, zatiaľ ani jedna neuviedla. Ako prvý si ju však (a nie len jednu) kúpi Drake (34), ktorý po jej pipine prahne viac, ako Meghan Markle (39) po pozornosti. A to už je čo povedať.

 

Takto vyzerá to umelecké dielo.

Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu

Balík, ktorý urobil Kim najväčšiu radosť za posledný čas.

Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu

 

Ak by tá sviečka ale vyzerala takto, sama by som si ju kúpila.

Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu

 

Jedno ale dievčatám treba uznať, sú to proste businessmanky. Zarábať na pitchovinách chce okrem šťastia aj trochu originality a nápaditosti.

Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu

Sviečka s vôňou vagíny Gwyneth Paltrow mala takýto dizajn.

Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu

 

K tej pridala aj vôňu orgazmu, ktorá tiež zožala veľký úspech.

Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu

 

Ľudia sú fakt hlúpi, ale čo čakať, keď sú im takéto “osobnosti” vzorom.
Jedna memka ako bonus pre Vás milé pikoškárky a aj pikoškári.

(Ak sa raz budeš cítiť ako kretén, pamätaj, že Kim Kardashian hrala poker so zrkadlovými okuliarmi)

Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu

 

Zdroje: Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk