Justin s Hailey navštívili väznicu

pridal NoName 6.4.2021 o 22:44
Justin s Hailey navštívili väznicu


Trošku netradičné rande, ale však dobre… Justin Bieber (27) aj s manželkou Hailey (24) iba pred pár dňami navštívili kalifornskú väznicu, aby podporili špeciálny kresťanský program, ktorý tam je väzňom poskytovaný. Sami o sebe totiž tvrdia, že im na viere veľmi záleží a preto absolvujú pravidelné návštevy kostola, rôzne modlitby a rituály.

K odsúdeným sa rozhodli ísť z dôvodu, že i oni v živote urobili mnoho chýb, z ktorých sa napokon poučili. Preto sú teraz presvedčení o tom, že každý človek si zaslúži druhú šancu v živote, a to aj trestanci, ktorí sa vo väzení obrátili na vieru… (Ja len verím, že tam sú iba daňoví podvodníci a nie vrahovia, pedofili a rôzni kriminálnici.)

O pocity z netradičnej návštevy sa podelila Hailey na Instagrame. Na ten zverejnila fotky z väznice, ktoré zhotovil známy fotograf Rory Kramer. (Ten inak stojí i za coverom Justinovho najnovšieho albumu s názvom Justice. Čiže návšteva basy mi príde vzhľadom na túto situáciu trošku ako slušné PR.)

Mala som tú možnosť navštíviť kalifornskú štátnu väznicu v Lancasteri. Bol to neuveriteľný deň, ktorý nám zmenil život. Nikdy nezabudneme na úžasných ľudí, ktorých sme tam stretli a ich jedinečné príbehy. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a uskutočnili toto stretnutie, " napísala k fotkám s manželom. Práve tá vraj stojí za dnešným lepším Justinom. Tomu mala v najťažších chvíľach života najviac pomôcť, čo spevák sám stále zdôrazňuje.

Dvojica sa dala dokopy len pár týždňov po tom, čo sa Bieber rozišiel so Selenou Gomez (28). Odvtedy sa mal jeho život uberať lepším smerom. Len pár mesiacov po tom, ako sa dali s Hailey dokopy, ju Justin požiadal o ruku a krátko na to sa vzali. Manželia vtedy tvrdili, že okrem lásky ich spája taktiež silná viera k náboženstvu.

Spoločne už dokonca vystriedali niekoľko kresťanských organizácií. Iba nedávno opustili spoločenstvo Hillsong potom, ako jeho pastora obvinili z nevhodného správania a dokonca nevery, ktorej sa mal dopustiť počas manželstva. Momentálne sa hlásia k organizácii Churchome. Tá je špeciálna tým, že ide o digitálnu cirkevnú komunitu, ktorej sa darí najmä teraz, keď je vo svete pandémia.

 

Manželia vo väznici. Posúvaj doľava.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)


Justinov obal na novom albume.

Justin s Hailey navštívili väznicu

 

Táto pieseň mu ale naozaj vyšla. Počuli ste už?

Hailey ako jeho opora.

Justin s Hailey navštívili väznicu

 

Justin s Hailey navštívili väznicu

 

Justin s Hailey navštívili väznicu

Bieber neskôr priznal, že si Hailey nesmierne váži a mrzí ho, že s ňou spal ešte predtým, ako si ju vzal za ženu...

Justin s Hailey navštívili väznicu

 

Dvojica sa inak pozná už dlhé roky.

Justin s Hailey navštívili väznicu

 

Justin s Hailey navštívili väznicu

 

Zdroje: inspiredtraveler.caMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk