Paris o tom, aký bol Jackson otec

pridal NoName 10.4.2021 o 10:54
Paris o tom, aký bol Jackson otec


Keď už si sa Jours na Paris toľko pýtala, tak ju tu máš. Samozrejme i všetci ostatní.

Jediná dcéra Michaela Jacsona po rokoch prezradila, aký bol kráľ popu vlastne otec a prečo ich tak usilovne držal v úzadí verejnosti.

Celým menom Paris Michael Katherine Jackson (23) len pred pár dňami oslávila ďalšie narodeniny. V rámci toho vystúpila v relácii No Filter With Naomi, ktorú moderuje blízka priateľka rodiny Naomi Campbell (50). Jej porozprávala o tom, že Michael nebol vôbec takým otcom, ako si ho mnohí predstavujú. Vraj so súrodencami mala prísnu výchovu, na ktorej spevákovi veľmi záležalo.

Môj otec si dal naozaj veľmi záležať na tom, aby sme boli kultivovaní a vzdelaní. Nebolo to len o tom pozlátku a luxuse v päťhviezdičkových hoteloch, " spomína na slávneho otca v rozhovore Paris.

Život s kráľom popu bol vraj náročný a hektický tým, že častokrát s ním striedala domov a tým pádom aj priateľov.

Narodila som sa v LA, ale žili sme v zásade všade. Niekoľko rokov sme strávili v okolí Santa Barbary a potom všade vo svete. Na východnom pobreží, v Anglicku, v iných častiach Európy a tiež na Blízkom východe."

Vďaka cestovaniu speváka vraj aj získala meno. Ako prezradila, otec jej mal povedal, že meno Paris získala z dôvodu, že bola počatá práve v Paríži. (Čo som inak rada, že moji rodičia takto nerozmýšľali...)

Paris taktiež priznala, že ako dieťa nechápala, prečo jej otec dáva na verejnosti šatky a masky na hlavu. Teraz to však chápe a ďakuje mu za to.

Hovorieval nám, že keď bol malý, bol zavretý v štúdiu, kým sa ostatné deti hrali vonku. Nemal vlastne žiadne detstvo, takže ho chcel dopriať aspoň nám. Najradšej nás bral do hračkárstva."

A keď ich do toho hračkárstva občas zobral, nebolo to vraj zadarmo. Michael svoje deti nerozmaznaval, museli si darčeky zaslúžiť.

"Keď sme napríklad chceli päť hračiek, museli sme prečítať päť kníh. Nekupoval nám všetko iba preto, že sme si to mohli dovoliť. Museli sme si to zaslúžiť. Bolo to za odmenu."

Podobne na otca spomína i Parisin starší brat Prince (24). Ten v nedávnom rozhovore povedal, že mu otec vždy prízvukoval, aké je vzdelanie veľmi dôležité.

Tá minúta, keď sa prestaneš vzdelávať, sa stane minútou, keď začneš umierať, " toto mu mal Jacskon tvrdiť počas života. A zdá sa, že si jeho slová vzal chlapec k srdcu. V roku 2019 totiž získal titul z ekonómie na univerzite Loyola Marymount.

Michael sa snažil svoje deti pred verejnosťou rôzne skrývať.

Paris o tom, aký bol Jackson otec

 

Paris o tom, aký bol Jackson otec

 

Paris o tom, aký bol Jackson otec

Paris o tom, aký bol Jackson otec

 

Paris o tom, aký bol Jackson otec

 

Škandál nastal, keď sa pod nátlakom ľudí chcel svetu pochváliť synom Michaelom Jacksonom II. (19), ktorého skoro neudržal a vypadol mu z okna. Našťastie sa tak nestalo, no vtedy sa začalo špekulovať o spevákovom zdravotnom stave.

Paris o tom, aký bol Jackson otec

Deti sa napokon dobrovoľne bez masky ukázali až na spevákovom pohrebe.

Paris o tom, aký bol Jackson otec

 

Paris o tom, aký bol Jackson otec

 

Teraz vyzerajú takto.

Paris o tom, aký bol Jackson otec

 

Zdroje: Sunrisered.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk