Zhrnutie posledných dní

pridal NoName 11.4.2021 o 1:41
Zhrnutie posledných dní


Po tom, ako zomrel princ Philip, som písala, že ctená pani herečka Meghan (39) využije svoje tehotenstvo ako priepustku, aby nemusela na pohreb. A “voilà”, opä raz som sa v nej nemýlila. Podža agentúry AP palác uviedol, že sa s Philipom príde rozlúči len podpapučník Harry (36). Markle totiž vraj lekár neodporučil v jej stave lieta. Čo samozrejme môže by pravda (netuším vôbec v ktorom je mesiaci a predsa má už pred 40-tkou), no nech mi nikto nehovorí, že jej to nepadlo vhod. Je to ale luckerka do riti!
Každopádne… pohreb manžela Alžbety II. sa uskutoční 17. apríla na Windsorskom hrade bez prítomnosti verejnosti. Začiatok obradu naplánovali na 15:00 tamojšieho času. Nebude verejný a zúčastnia sa na ňom len členovia rodiny. Palác uviedol, že si to tak prial samotný Philip. Budú rešpektova nariadenia vlády spojené s koronavírusom a preto budú ma vraj dvojmetrové odstupy a rúška.

 

Chýbali mu už len 2 mesiace do oslávenia 100. narodenín.

Zhrnutie posledných dní

Ďalší klasický celebritný odchod.

Pri smrti ešte ostaneme. Pred pár dňami zomrel aj americký rapper a herec DMX. Ten v nemocnici bojoval o život po tom, čo ho začiatkom apríla hospitalizovali. Do nej sa dostal kvôli svojej závislosti na drogách. Earl Simmons (to je jeho vlastné meno) mal totiž dosta infarkt po predávkovaní. Po tom bol niekožko dní v kritickom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti, kde ho lekári nevedeli prebra. Celý čas musel by pripojený na prístrojoch. Napokon zomrel v spoločnosti rodiny. Mal len 50 rokov, škoda.

„Earl bol bojovník. Bojoval až do samého konca. Miloval rodinu celým srdcom, vážime si chvíle, ktoré sme s ním strávili. Jeho hudba inšpirovala nespočetné množstvo fanúšikov po celom svete a jeho dedičstvo bude ži naveky. Vážime si všetku lásku a podporu v týchto vežmi ažkých chvížach, “ uviedla jeho rodina v oficiálnom vyhlásení.

 

Raper mal už v minulosti problémy s drogami.

Zhrnutie posledných dní

 

Ak neviete o koho ide, túto pesničku od neho isto poznáte.

MeToo so Sharon Stone

K hnutiu sa po novom pridala i táto herečka. Tá momentálne vydáva svoju knihu The Beauty of Living Twice (Krása života na dvakrát), kde hovorí o tom, že nemala vôbec klasické detstvo. Sharon Stone (63) a jej sestru Kelly mal starý otec z matkinej strany zneužíva, a to s vedomím starej matky, ktorá vraj dokonca dievčatá s ich starým otcom zamykala v izbe.

„Keď sa zamkli dvere, prišlo k tomu. Začal nás obažova, ” spomína vo svojej knihe.

Keď napokon tento nechuák zomrel, mala Stone dokonca na pohrebe do neho prstom pichnú, či je naozaj mŕtvy.

„Bolo to bizarné zadosučinenie. To, že bol konečne mŕtvy, ma zasiahlo ako kopa žadu. Pozrela som sa na Kelly, ona mala vtedy 11 rokov, a pochopila to. Konečne bolo po všetkom.“

Sharon to však nedalo a napokon o traume povedala svojej mame. Tá najprv reagovala chladne. Neskôr však mali otvorený rozhovor, na ktorý vraj herečka nikdy nezabudne. (Mám pocit, že i jej mamu asi pravdepodobne obažoval.) Stone jej totiž teraz celú knihu venovala.

 

Sharon sa pridala k hnutiu k MeToo.

Zhrnutie posledných dní

 

S o tri roky mladšou sestrou Kelly.

Zhrnutie posledných dní

Najbizárnejšie vyznanie lásky

Vyzerá to, že je to naozaj vážne. (Alebo mu to je jednoducho jedno a spravil len to, čo mu bolo povedané, kto vie)... Kažodpádne, že Travis Barker (45) a Kourtney Kardashian (41) spolu od začiatku roka šukajú, nie je žiadne tajomstvo. Hoci sa dvojica na sociálnych sieach spoločne neprezentuje, v skutočnosti sú zažúbenci spolu nonstop. A zdá sa, že ešte nejaký ten čas budú. Bubeník si totiž dal vytetova meno Kourtney na cecok. Dvakrát rozvedený Barker asi cíti, že mu to do tretice vyšlo. Alebo to len nerieši pri tých všetkých kerkách, ktoré má na tele. Veď i to meno musel umiestni už cez nejaký obrázok, lebo nikde inde by sa nezmestilo. A zase až taká slepá tínedžerská láska to nie je, aby si Koutney zvečnil na čelo.

 

Nevýrazné, ale je to tam.

Zhrnutie posledných dní

 

Tento dôkaz lásky Kardashianku tak rozcítil, že Travisa výnimočne pridala na svoj profil. Resp len jeho kozu… 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieža Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

 

Kožko im dávate?

Zhrnutie posledných dní

Inak.. keď sme už pri týchto trvalých vyznaniach, bol by hriech nespomenú i Brooklyna (22) s Nikolou (26)… Tí po zuboch múdrosti a spoločnom tetovaní motýža, dali ďalšie tetka. Resp. zatiaž ešte len Nicola. Tá samozrejme j*bala na originalitu a tiež ju nenapadlo nič iné, ako len jeho meno.

Zhrnutie posledných dní

 

Lebo budú spolu N-A-V-E-K-Y !!!!

Zhrnutie posledných dní

 

Zdroje: Bollywoodshaadis.com, Otakukart.com, Edition.cnn.com, Pagesix.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk