Zhrnutie posledných dní

pridal NoName 11.4.2021 o 1:41
Zhrnutie posledných dní


Po tom, ako zomrel princ Philip, som písala, že ctená pani herečka Meghan (39) využije svoje tehotenstvo ako priepustku, aby nemusela na pohreb. A “voilà”, opäť raz som sa v nej nemýlila. Podľa agentúry AP palác uviedol, že sa s Philipom príde rozlúčiť len podpapučník Harry (36). Markle totiž vraj lekár neodporučil v jej stave lietať. Čo samozrejme môže byť pravda (netuším vôbec v ktorom je mesiaci a predsa má už pred 40-tkou), no nech mi nikto nehovorí, že jej to nepadlo vhod. Je to ale luckerka do riti!
Každopádne… pohreb manžela Alžbety II. sa uskutoční 17. apríla na Windsorskom hrade bez prítomnosti verejnosti. Začiatok obradu naplánovali na 15:00 tamojšieho času. Nebude verejný a zúčastnia sa na ňom len členovia rodiny. Palác uviedol, že si to tak prial samotný Philip. Budú rešpektovať nariadenia vlády spojené s koronavírusom a preto budú mať vraj dvojmetrové odstupy a rúška.

 

Chýbali mu už len 2 mesiace do oslávenia 100. narodenín.

Zhrnutie posledných dní

Ďalší klasický celebritný odchod.

Pri smrti ešte ostaneme. Pred pár dňami zomrel aj americký rapper a herec DMX. Ten v nemocnici bojoval o život po tom, čo ho začiatkom apríla hospitalizovali. Do nej sa dostal kvôli svojej závislosti na drogách. Earl Simmons (to je jeho vlastné meno) mal totiž dostať infarkt po predávkovaní. Po tom bol niekoľko dní v kritickom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti, kde ho lekári nevedeli prebrať. Celý čas musel byť pripojený na prístrojoch. Napokon zomrel v spoločnosti rodiny. Mal len 50 rokov, škoda.

Earl bol bojovník. Bojoval až do samého konca. Miloval rodinu celým srdcom, vážime si chvíle, ktoré sme s ním strávili. Jeho hudba inšpirovala nespočetné množstvo fanúšikov po celom svete a jeho dedičstvo bude žiť naveky. Vážime si všetku lásku a podporu v týchto veľmi ťažkých chvíľach, “ uviedla jeho rodina v oficiálnom vyhlásení.

 

Raper mal už v minulosti problémy s drogami.

Zhrnutie posledných dní

 

Ak neviete o koho ide, túto pesničku od neho isto poznáte.

MeToo so Sharon Stone

K hnutiu sa po novom pridala i táto herečka. Tá momentálne vydáva svoju knihu The Beauty of Living Twice (Krása života na dvakrát), kde hovorí o tom, že nemala vôbec klasické detstvo. Sharon Stone (63) a jej sestru Kelly mal starý otec z matkinej strany zneužívať, a to s vedomím starej matky, ktorá vraj dokonca dievčatá s ich starým otcom zamykala v izbe.

Keď sa zamkli dvere, prišlo k tomu. Začal nás obťažovať, ” spomína vo svojej knihe.

Keď napokon tento nechuťák zomrel, mala Stone dokonca na pohrebe do neho prstom pichnúť, či je naozaj mŕtvy.

Bolo to bizarné zadosťučinenie. To, že bol konečne mŕtvy, ma zasiahlo ako kopa ľadu. Pozrela som sa na Kelly, ona mala vtedy 11 rokov, a pochopila to. Konečne bolo po všetkom.

Sharon to však nedalo a napokon o traume povedala svojej mame. Tá najprv reagovala chladne. Neskôr však mali otvorený rozhovor, na ktorý vraj herečka nikdy nezabudne. (Mám pocit, že i jej mamu asi pravdepodobne obťažoval.) Stone jej totiž teraz celú knihu venovala.

 

Sharon sa pridala k hnutiu k MeToo.

Zhrnutie posledných dní

 

S o tri roky mladšou sestrou Kelly.

Zhrnutie posledných dní

Najbizárnejšie vyznanie lásky

Vyzerá to, že je to naozaj vážne. (Alebo mu to je jednoducho jedno a spravil len to, čo mu bolo povedané, kto vie)... Kažodpádne, že Travis Barker (45) a Kourtney Kardashian (41) spolu od začiatku roka šukajú, nie je žiadne tajomstvo. Hoci sa dvojica na sociálnych sieťach spoločne neprezentuje, v skutočnosti sú zaľúbenci spolu nonstop. A zdá sa, že ešte nejaký ten čas budú. Bubeník si totiž dal vytetovať meno Kourtney na cecok. Dvakrát rozvedený Barker asi cíti, že mu to do tretice vyšlo. Alebo to len nerieši pri tých všetkých kerkách, ktoré má na tele. Veď i to meno musel umiestniť už cez nejaký obrázok, lebo nikde inde by sa nezmestilo. A zase až taká slepá tínedžerská láska to nie je, aby si Koutney zvečnil na čelo.

 

Nevýrazné, ale je to tam.

Zhrnutie posledných dní

 

Tento dôkaz lásky Kardashianku tak rozcítil, že Travisa výnimočne pridala na svoj profil. Resp len jeho kozu… 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

 

Koľko im dávate?

Zhrnutie posledných dní

Inak.. keď sme už pri týchto trvalých vyznaniach, bol by hriech nespomenúť i Brooklyna (22) s Nikolou (26)… Tí po zuboch múdrosti a spoločnom tetovaní motýľa, dali ďalšie tetka. Resp. zatiaľ ešte len Nicola. Tá samozrejme j*bala na originalitu a tiež ju nenapadlo nič iné, ako len jeho meno.

Zhrnutie posledných dní

 

Lebo budú spolu N-A-V-E-K-Y !!!!

Zhrnutie posledných dní

 

Zdroje: Bollywoodshaadis.com, Otakukart.com, Edition.cnn.com, Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk