Ako mala šikanovať Meghan zamestnancov?

pridal NoName 15.4.2021 o 19:53
Ako mala šikanovať Meghan zamestnancov?


Že sa Meghan Markle (39) nesprávala za zatvorenými dverami tak nevinne, ako na verejnosti, vieme už dlhšie. To dokazujú aj rôzne tvrdenia dlhoročných zamestnancov, ktorí len krátko po jej príchode do paláca dali výpoveď. Tých mala podľa ich slov vojvodkyňa zo Sussexu šikanovať všemožnými spôsobmi. Jeden zo zdrojov teraz uviedol situáciu, ktorá chudinku Meghan vytočila natoľko, že sa emočne zrútila.

Ak nevidíš rozdiel medzi odtieňmi farieb, ako môj frajer, keď sa ho pýtam na laky na nechty, si pre Markle totálny neschopák. Osoba z kráľovského paláca najnovšie opísala, čo sa dialo len chvíľu na to, čo jej Harry (36) navliekol prsteň na ruku.

Krátko po zásnubách usporiadala Meghan párty pre Harryho priateľov v Sandringhame. Bolo to pred plánovanou poľovačkou. Pre každého z hostí si objednala ručne vyšívané prikrývky v červenej farbe. Keď ale dorazili, nemali pre Meghan ten správny odtieň červenej a preto začala slovne útočiť na Melissu (zamestnankyňa), “ povedal pre The Telegraph blízky zdroj.

Spomínanú ženu vraj správanie vojvodkyne veľmi rozrušilo, no rozhodla sa jej dať ešte šancu. Pre kráľovskú rodinu predsa pracovala dlho. Keď sa ale nič nezmenilo, po hrubom správaní, šikane a ponižovaní pobrala svoju hrdosť a len šesť mesiacov po veľkolepej svadbe dala výpoved'. K Meghan sa mal dokonca pripojiť i Harry, ktorého chovanie bolo taktiež príšerné. Vraj bol celý čas vystresovaný a stále kontroloval bezvýznamné maličkosti. (Čo ho inak aj chápem, asi mu vtedy dochádzalo, koho si práve vzal za ženu...)

Ďalšia osoba zas uvádza, že Meghan a Harry trvali na plánovaní svadby s rovnakým rozpočtom, aký mal k dispozícii princ William (38) a Katy (39). Doslova si vraj žiadali presnú sumu, hoci William je následníkom trónu. No predsa pani béčková herečka nechcela byť o nič ukrátená, a jej princ, ktorý ju doslova zachránil z bežného života, jej teda vyhovel. Išiel za Alžbetou s tým, aby mu dala minimálne rovnakú čiastku.

Dostala chór, ktorý chcela, šaty, sprievod v koči, tiaru. Dostala všetko, čo chcela, ale stále to nebolo dosť. Stále hľadala dôvody, pre ktoré by mohla byť znevýhodnená. Okrem toho od začiatku vytvárala okolo všetkého drámu. Príprava svadby bola preto pre všetkých zúčastnených veľmi stresujúca.

Po svadbe v roku 2018 vraj Harry a Meghan neprestávali tlačiť na personál. „Posledná vec, ktorú sme robili pred spaním, bolo odpovedanie na ich správy a prvá vec, ktorú sme ráno urobili, bola, že sme im odpovedali na ich správy. Víkendy, sviatky... neexistovali žiadne hranice, “ priznali viacerí zamestnanci, ktorí napokon pre kráľovskú rodinu prestali pracovať.

 

Dvojica sa vzala 19.mája 2018.

Ako mala šikanovať Meghan zamestnancov?

 

Stali sa z nich Vojvoda a Vojvodkyňa zo Sussexu.

Ako mala šikanovať Meghan zamestnancov?

Prijali ako domov Windsor Castle.

Ako mala šikanovať Meghan zamestnancov?

 

No po tom všetkom sa napokon ako nevďačné no šikanované chudinky zbalili a kráľovskej rodine dali ZBOHOM!

Ako mala šikanovať Meghan zamestnancov?

 

A teraz pred ľuďmi hrajú formu, ako veľmi im bolo ublížené. Ach Meghan, škoda že si takýto talent neukázala počas hereckej kariéry.

Ako mala šikanovať Meghan zamestnancov?

 

Zdroje: Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk