Lizzo dáva do pozornosti svoje obézne telo

pridal NoName 25.4.2021 o 21:42
Lizzo dáva do pozornosti svoje obézne telo


Neverím, že existuje ešte nejaký človek na tejto planéte, ktorý v poslednom čase nepočul slovo sebaláska minimálne 20-krát. Tú nám tlačí do hlavy akási “moderná propaganda” s tým, že je na nás všetko v poriadku, pokiaľ sme my sami s tým spokojní… Čo je ok, pokiaľ sa to však nezneužíva. Je mi až trápne za ľudí, ktorí svoju obezitu skrývajú za slovíčko SELFLOVE. To je naozaj veľký problém… A ak so mnou nesúhlasíte, je mi to jedno. Sťažujte sa adminovi.

Mať sa rád je naozaj dôležité, o tom žiadna… ale priznajme si, treba mať i nejakú tú sebareflexiu a sebakritiku, aby sme sa vedeli správne a hlavne racionálne zhodnotiť.

Kritika od samého seba sa však počúva naozaj ťažko a preto je ľahšie si radšej neustále vsugerovávať do hlavy, že mne to nevadí... Lebo však načo niečo meniť… to je otravné.

Typickým príkladom je najnovšie speváčka Lizzo (32), ktorá vie, že má až morbídnu obezitu a predsa pre svoje telo nič nerobí. Namiesto toho si len upravuje fotky (teda doteraz to tak bolo) na Instagrame, aby vyzerala aspoň tam v pohode. V podvedomí si však dobre uvedomuje smutnú realitu. Lebo keby to tak nebolo a bola by 100 percentné presvedčená o tom, že je spokojná, nefotošopovala by ani predtým tie zábery.

Každopádne, táto “etapa” (aspoň na teraz) jej života je vraj už za ňou. Pri fotke so spoluprácou s Dove krémom sa rozhodla ukázať taká, aká v skutočnosti je.

"Pozrite sa na toto neupravené selfie. Teraz by som si normálne zafixovala bruško a vyhladila pokožku, ale zlato, chcem ti ukázať moju prirodzenosť, ” napísala pod príspevok s tým, že chce začať búrať štandardy krásy a preberať dopady, ktoré majú sociálne média. Ľuďom tiež radí aby sa ľúbili, i keď sú obézni. O zdravotných rizikách, ktoré pri takej extrémnej nadváhe hrozia, však už nehovorila nič…

Aspoň, že tá Adele (32) sa našťastie spamätala…a aj Kelly Osbourne (36).

Mimochodom, buďte v komentároch slušní, aby vás niekto neoznačil za fatfoba. (Áno, aj takýto pojem už v modernej dobe plnej sebelásky existuje.)

 

Lizzo a spomínaná fotka.

Lizzo dáva do pozornosti svoje obézne telo

Hop-šup..

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lizzo (@lizzobeeating)

 

Treba ale uznať, že z nás dvoch sa dostala na mólo prvá práve ona. :D

Lizzo dáva do pozornosti svoje obézne telo

 

Ach jaj.

Lizzo dáva do pozornosti svoje obézne telo

“Body positivity”

Lizzo dáva do pozornosti svoje obézne telo

 

Posledná, sľubujem...

Lizzo dáva do pozornosti svoje obézne telo

 

Zdroje: Instagram.com/lizzobeeatingMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk