Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

pridal NoName 2.5.2021 o 21:20
Elliot sa nechal vyspovedať Oprah


Neviem, či sa títo nešťastníci chodia sami od seba vyrozprávať Oprah (67), alebo ich práve ona oslovuje, aby sa nabalila na ich smutnom živote...Každopádne, máme tu ďalší rozhovor, na ktorý asi viacerí čakali. Tentokrát moderátorka vyspovedala Elliota (34), o ktorom sme dávnejšie písali, že si prechádza tranzíciou.

Odkedy známa herečka Ellen Page (34) priznala, že sa fyzicky i úradne mení na chlapa, prešlo už pár mesiacom. Tie (po novom Eliot) venoval na svoju premenu.

Viem, že sa teraz zaujímate o to, že či už má pipíša, tak Vám predom odpoviem, že ešte nie. Okrem vlasov a mena ale podstúpil ďalšiu zmenu… a trvalú. Pod nôž si nedávno ľahol kvôli svojej hrudi, resp. prsiam, ktoré si nechal odstrániť. V talkšou opísal, aké bolo oslobodzujúce sa po úspešnej operácii pozrieť do zrkadla.

Nielenže mi to zmenilo život, ale verím tomu, že mi to život aj zachránilo, a to je prípad i mnohých ľudí.

Keď sa ho Oprah spýtala, čo mu zatiaľ v prerode na transrodového muža urobilo najväčšiu radosť, začal Page plakať. Najväčším šťastím vraj je, že už môže nosiť aj obtiahnuté tričko bez toho, aby si zahaľoval prsia. (Pred operáciou sa používa nejaký tesný “korzet”, ktorý tie prsia brutálne stlačí. Čiže asi nič príjemné…)

Je to proste super pocit vyjsť zo sprchy, mať uterák okolo pásu a pozrieť sa na seba do zrkadla s tým, že áno, toto som ja. Už ma viac nechytá panika. Konečne sa môžem dotknúť svojej hrude a cítiť sa príjemne. Je to proste neuveriteľné, “ opísal Elliot.

Page tiež verejne kritizoval, že sa mu nepáči, ako sa politici v USA snažia obmedziť prístup transrodových ľudí k zákrokom na odstránenie pohlavných orgánov či poprsia. Vraj až 33 štátov predložilo viac ako 100 návrhov zákonov, ktorých cieľom je obmedziť práva transsexuálom v celej krajine.

Časť z rozhovoru

 

Elliot pri rozhovore o svojej premene.

Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

 

Prečo sa inak všetci práve Oprah spovedajú, mi je fakt záhadou. To už skôr Ellen DeGeneres (73) by som niečo povedala, ako Winfrey. Veď koniec koncov aj sama do LGBT komunity patrí.

Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

Moderátorka a.k.a. psychologička a mentálna koučka.

Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

 

Elliot je inak prvým transrodovým mužom, ktorý sa kedy objavil na titulnej strane časopisu Time.

Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

 

Tu máte aj iné fotky, ktoré sa v marci objavili v magazíne.

Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

Mne sa inak veľmi páči! Ale ja som bisexuálna, to bude asi aj preto. :D

Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

 

Aj s havinom by som ho pokojne brala.

Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

 

Ešte jedna z photoshootu

Elliot sa nechal vyspovedať Oprah

 

Mimochodom viete, že Caitlyn Jenner (71) teraz v rámci trans témy v USA hovorí, že ak ste biologický chlapec...nemal by ste súťažiť v dievčenskom športe. Čo si o tom myslíte?

 

Zdroje: Edition.cnnMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk