Emily je businesswoman 21. storočia

pridal NoName 2.5.2021 o 23:11
Emily je businesswoman 21. storočia


Síce tento nápad nevznikol z hlavy Emily Ratajkowski (29), no modelka chytila šancu ako sa hovorí za pačesy a vyťažila z toho. A dobre tak… pre ňu. Keby som tiež nemala hrdosť a nebola hanblivá, tiež by som to využila… teda, pokiaľ by som mala takú základňu honičov, ktorými sa ona môže naozaj pyšne chváliť.

Emily sa po novom dala na NFT trend, ktorý teraz medzi UMELCAMI fičí. (Ak netušíš, že o čo ide, je to digitálny druh majetku... K čomu to je dobre? Odpovedz si sám…) Každopádne… modelka, teda umelkyňa … sa rozhodla zapózovať pred svojou fotografiou, ktorú kedysi umelec Richard Prince bez jej povolenia stiahol z jej Instagramu a pýtal si za ňu 90-tisíc dolárov. To Emily nasralo natoľko, že sa rozhodla konať.

Novú fotografiu (tú už pózujúcu pred tou ukadnutou) dala zapísať ako unikátny NFT token, čo vlastne znamená, že budúci majiteľ sa bude môcť pochváliť vlastníctvom jedinečnej fotky ako jediný človek na svete. Tú nazvala Buying Myself Back: A Model for Redistribution, aby podľa vlastných slov získala vlastníctvo samej seba… (Viete ako.. keď už stratila kvôli snímkom úctu, tak aspoň fotografie jej treba nechať.)

Inak Ratajkowski to má tak premakané, že dokonca dostane zakaždým, keď sa “unikátna” fotografia predá novému majiteľovi, určitý percentuálny podiel. Celkom ujde, nie?
Sumu a či ju už predala, nie je ale ešte známe...

Takže menšia rada pre Vás kozaté pikoškárky, kupujte zrkadlovky a tlačiarne, nech tiež zarábate ako ceckaňa… Alebo sa nesťažujte, že nikdy nebudete mať vilu ako Madonna. Treba sa tej šance chytiť a neposrať sa.

Mimochodom.. Emily vraj toto všetko robí z dôvodu, že chce motivovať všetky modelky a modelov, aby zabránili zneužívaniu svojich podobizní inými ľuďmi, ktorí z toho profitujú. My však dobre vieme, že tu ide o ego, easy money a hlavne pozornosť.

 

Takto vyzerá to vzácne dielo

Emily je businesswoman 21. storočia

 

Pritom každého zaujíma Emilka skôr bez plaviek. (Ak by ste chceli pikošku len s jej nahotinkami, dajte vedieť. Materialu je aleluja.)

Emily je businesswoman 21. storočia

 

A keďže je už mamina, poďme sa pozrieť na pár dojčiacich fotiek, ktoré vôbec neslúžia ako dôvod na ukazanie kozičiek.

1.

Emily je businesswoman 21. storočia

 

2.

Emily je businesswoman 21. storočia

 

3.

Emily je businesswoman 21. storočia

 

4.

Emily je businesswoman 21. storočia

 

Zdroje: Fashionweekdaily.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk